روش صادرات زعفران و قیمت فروش زعفران

آنچه در این متن می خوانید...

برای صادرات زعفران چه اسنادی نیاز است؟روش صادرات زعفران مستلزم این موارد می‌باشد؛احراز هویت برای صادرات زعفران و تعرفه صادرات زعفرانقیمت امروز زعفران در بازار چند؟افزایش قیمت ریشه یا سفید زعفرانقیمت فروش زعفران و لیست قیمت زعفران در 98قیمت فروش زعفران به صورت کیلویی چند است؟قیمت هر کیلو زعفرانقیمت یک کیلو زعفران صادراتیقیمت فروش زعفران به صورت روزانه در قاینات چند است؟قیمت فروش زعفران اعلاء چند است؟خرید و فروش بهترین زعفران های در مشهدتفاوت قیمت خرید و فروش زعفرانبررسی صادرات زعفران و نفتصادرات زعفران و نفت: باید چقدر زعفران صادر کنیم؟صادرات کنندگان زعفرانقیمت زعفران و روش صادرات زعفران چگونه انجام می‌شود؟ 
مرکز عمده فروشی زعفران
Rate this post

روش صادرات زعفران و قیمت فروش زعفران؛ برای صدور زعفران از کشور قبل از هر چیز تهیه مدارک و اخذ مجوزهایی لازم است؟ در این بخش نگاهی به قیمت فروش زعفران و روش صادرات زعفران می اندازیم. صادرکنندگان زعفران باید با در دست داشتن این اسناد و مدارک به گمرک محل صدور زعفران مراجعه نماید. در بخش‌های بعدی صادرکنندگان زعفران و خرید و فروش زعفران را بررسی خواهیم کرد.

روش صادرات زعفران - شرکت الماس زعفران جهان

برای صادرات زعفران چه اسنادی نیاز است؟

اسنادی که برای مراجعه به گمرک لازم است:

 • کارت بازرگانی صادرکنندگان زعفران
 • معرفی نامه یا وکالتنامه اظهارکننده زعفران به گمرک
 • گواهی استاندارد ( بر حسب مورد)
 • گواهی قرنطینه دامی و نباتی ( بر حسب مورد درخواست خریداران زعفران)
 • گواهی بهداشت ( بر حسب مورد درخواست خریداران زعفران)
 • صورت عدل بندی
 • مجوز صدور (حسب مورد)

صادرکنندگان زعفران پس از تهیه مدارک لازم، می بایست زعفران را به گمرک محل صدور حمل و پس از صدور قبض انبار، اظهارنامه صادراتی را در چهار نسخه تنظیم و تسلیم گمرک نماید که یک نسخه آن به منزله پروانه صادرات محسوب می گردد.

در مواردی با تقاضای صاحب محموله زعفران و موافقت گمرک، عملیات ارزیابی و انجام تشریفات گمرکی کالای صادراتی را می توان در خارج از امکان گمرکی انجام داد.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]تشریفات گمرکی برای صادرات زعفران – شرکت الماس زعفران جهان [/box]

قیمت زعفران و صادرات زعفران

روش صادرات زعفران مستلزم این موارد می‌باشد؛

یکی از موارد که باید صادرکنندگان زعفران مدنظر قرار بدهند، تنظیم اظهارنامه کالای صادراتی و محصول زعفران می‌باشد.

در بخش ‌های بعدی به احراز هویت کالای صادرات ( زعفران ) و ذکر یک مثال می‌پردازیم

تنظیم اظهارنامه کالای صادراتی:

 1.  مشخصات صادرکنندگان زعفران
 2.  مشخصات اظهارکننده زعفران
 3.  مشخصات خریدار
 4.  کشور محل صدور
 5.  کشور مبدأ
 6.  شرایط معامله
 7.  مشخصات وسیله حمل و مبدأ بارگیری
 8.  مشخصات زعفران از نظر نوع، تعرفه، وزن، تعداد یا مقدار و ارزش صادراتی زعفران
 9.  مشخصات محموله (بسته‌ها، نوع بسته،‌ مقدار، علامت، وزن با ظرف)
 10.  ریز اقلام هزینه‌های گمرک
 11.  نام گمرک محل تسلیم اظهارنامه و شماره و مشخصات ثبت اظهارنامه در دفتر گمرک محل برای مهر و امضاء و تأیید گمرک و مقامات گمرک

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]چنانچه قصد خرید و تجارت زعفران را دارید، با کارشناسان ما در ارتباط شوید [/box]

فروش و صادرات زعفران

احراز هویت برای صادرات زعفران و تعرفه صادرات زعفران

پس از تکمیل اظهارنامه، اظهارنامه و مدارک ضمیمه آن به قسمت احراز هویت گمرک تسلیم می‌گردد.

احراز هویت:

 •  صحت اسناد و مدارک تسلیمی
 •  صحت مندرجات از لحاظ نوع و تعرفه زعفران و ارزش اظهار شده با اسناد
 •  صلاحیت صادر کننده زعفران

بعد از اینکه به روش صادرات زعفران  و تعرفه صادرات زعفران پرداختیم، مثالی هم در همین خصوص عنوان خواهیم کرد تا موضوع برای شما عزیزان شفاف بشود.

در ادامه؛ در خصوص قیمت زعفران و روش صادرات زعفران توسط صادرکنندگان زعفران توضیح خواهیم دادقیمت امروز زعفران در بازار زعفران

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]اخبار زعفران : نائب رئیس شورای ملی زعفران از افزایش نسبی قیمت امروز زعفران در بازار زعفران خبر داد [/box]

قیمت امروز زعفران در بازار چند؟

اخبار زعفران ؛ نائب رئیس شورای ملی زعفران در خصوص قیمت زعفران در سال 98 در بازار زعفران گفت: قیمت هر کیلو زعفران با افزایش نسبی نسبت به سال گذشته بین ۹ میلیون تومان تا ۱۴ میلیون تومان به فروش می‌رسد.
علی حسینی در خصوص آخرین وضعیت قیمت زعفران در بازار و تغییرات قیمت آن در سال جدید اظهار کرد: در حال حاضر هر کیلو طلای سرخ نسبت به سال گذشته با افزایش نسبی بین ۹ میلیون تومان تا ۱۴ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

وی افزود: در دو ماه پیش حداقل قیمت روز زعفران کیلویی ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بوده است.
نائب رئیس شورای ملی زعفران در خصوص دلایل افزایش زعفران در بازار گفت: تمام کالاهای کشاورزی در مدت اخیر با روند نزولی همراه بوده است و زعفران نیز به دلیل بالا رفتن هزینه‌های تولید با افزایش روبرو شده است.

آقای حسینی در ادامه به سطح زیر کشت طلای سرخ در سال جاری اشاره کرد و افزود: به طور معمول سالیانه حدود ۱۰ درصد به سطح زیر کشت این محصول در کشور اضافه می‌شود.
وی با اشاره به رشد سالیانه سطح زیر کشت زعفران اظهار کرد: ما به عنوان صادرکنندگان زعفران و تولید کننده زعفران در حال حاضر نگران جامعه هدف هستیم به دلیل اینکه در حال حاضر فقط ۵۰ کشور هدف صادرات زعفران هستند.

نائب رئیس شورای ملی زعفران با بیان اینکه خام فروشی زعفران ایرانی به معضلی تبدیل شده عنوان کرد: بزرگترین صادرکنندگان زعفران این محصول پربازده را بدون ارزش افزوده و به طور انبوه به کشورهای مختلف صادر می‌کنند غافل از اینکه با این اقدام ضربه بزرگی به کشور وارد می‌کنند.

حسینی در ادامه تصریح کرد: در بحث صادرات زعفران باید به ایجاد ارزش افزوده بیشتر کار شود چراکه با فرآوری این محصول و استفاده از صنایع تبدیلی می‌توان ارز آوری حاصل از صادرات زعفران را چند برابر کرد و با افزایش بازارهای هدف، زعفران ایرانی را به بسیاری از کشورها شناساند.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]در ادامه: قیمت زعفران و روش صادرات زعفران و لیست قیمت انواع زعفران را ملاحظه می فرمایید[/box]

قیمت امروز زعفران در بازار زعفران و قیمت هر کیلو زعفران امروز

افزایش قیمت ریشه یا سفید زعفران

ریشه سفید زعفران همانند اجزای دیگر زعفران از خواص زیادی برخوردار است و در درمان بیماری های زیادی تاثیر دارد ، درمانهایی  چون یرقان ، تقویت قوای جنسی و کبد و اعصاب نمونه های از اثرات این گیاه بر بدن انسان می باشد. قیمت امروز زعفران و خرید ریشه زعفران هم کمی افزایش داشته است.
اختلالات یادگیری و ترمیم سلول های مغزی و تقویت بینایی و حافظه از دیگر دستاورد های علمی امروز در تحقیقات بر روی سفید زعفران که محققان را متحیر کرده است.

ریشه سفید زعفران به دلیل سبک بودن ریشه ، حجم بسیار بالایی می گیرد و بعد از صادرات سرگل زعفران ، سفید مورد استقبال قرار گرفته است و برای اینکه قیمت پایین تر از زعفران دارد مورد استقبال کشورهای اروپایی و عربی به خصوص دبی می باشد و در اروپا wihte سفید یا style خامه معروف است.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]در جدول زیر قیمت انواع زعفران صادراتی در خرداد 98 را ملاحظه می کنید[/box]

قیمت امروز زعفران و قیمت ریشه زعفران

قیمت فروش زعفران و لیست قیمت زعفران در 98

جدول فروش زعفران در بازار خرید و فروش زعفران به ترتیب زیر است: ( لیست قیمت امروز زعفران بروز رسانی شد)

[toggle title=”قیمت زعفران سرگل در خرداد 1398 ” state=”close”] قیمت هر کیلو زعفران سرگل معمولی 13.430[/toggle]

[toggle title=”قیمت زعفران سرگل ممتاز در خرداد 1398 ” state=”close”] قیمت هر کیلو زعفران سرگل ممتاز 13.795 [/toggle]

[toggle title=”قیمت پوشال قلم دار در خرداد 1398  ” state=”close”] قیمت هر کیلو زعفران پوشال قلم دار 12.975[/toggle]

[toggle title=”قیمت زعفران نگین در خرداد 1398 ” state=”close”] قیمت هر کیلو زعفران نگین 13.985[/toggle]

[toggle title=”قیمت زعفران پوشال در خرداد 1398  ” state=”close”] هر کیلو زعفران زعفران پوشال صادراتی 12.785[/toggle]

[toggle title=”قیمت زعفران سوپر نگین در خرداد 1398  ” state=”close”] قیمت هر کیلو زعفران سوپر نگین 14.990[/toggle]

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]در متن زیر بخوانید؛ قیمت فروش زعفران و هر کیلو زعفران و صادرات زعفران چند است؟ [/box]

 

لیست قیمت زعفران

قیمت فروش زعفران به صورت کیلویی چند است؟

قیمت فروش زعفران و در بازار زعفران به صورت روزانه برای هر کیلو زعفران صادراتی چند است؟ لیست قیمت فروش زعفران امروز زعفران صادراتی را در جدول بالا ملاحظه بفرمایید. در حال حاضر قیمت فروش یک کیلو زعفران درجه یک صادراتی بین 12 تا 14 میلیون تومان می‌باشد.

در خرید زعفران صادراتی و همچنین صادرات زعفران خیلی مهم است که قبل از ثبت سفارش نهایی، مخاطب نمونه زعفران را از نزدیک ببیند و با کیفیت و عطر و رنگ آن آشنا شود و در صورت تایید  ثبت سفارش نهایی را انجام دهد. معمولا زعفران  سرگل – نگین و سوپر نگین انواع زعفران های صادراتی هستند.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]لیست قیمت انواع زعفران و خرید و فروش زعفران به صورت روزانه در سایت الماس زعفران جهان[/box]

قیمت فروش هر کیلو زعفران

قیمت هر کیلو زعفران

در جدول زیر می‌بینید که قیمت خرید و فروش زعفران و قیمت هر کیلو زعفران در بازار زعفران ثبات نسبی داشته است. در حال حاضر که ماه رمضان تمام شده، همچنان قیمت روز زعفران افزایش نسبی داشته است.

اولین نکته قابل توجه پس از ارتباط با مجموعه شرکت های الماس زعفران جهان، تنوع محصولات و قیمت‌ها در این شرکت است. بطوری که خرید و فروش انواع زعفران از  ۱۰ – ۱۱  هزار تومان شروع و تا ۱۴-۱۵ هزار تومان متغیر است.

همانطور که می‌دانید بهترین زعفران های صادراتی، زعفران های سوپر نگین، نگین، سرگل و پوشال هستند. قیمت فروش زعفران متفاوت است.

لطفا توجه داشته باشید این قیمت‌ها برای خرید و تحویل در داخل ایران است. قیمت‌های خرید و تحویل در کشور مقصد با توجه به روند صادرات متفاوت است.

همچنین شما علاقمند و تجار محترم می‌توانید لیست قیمت انواع زعفران در بازار زعفران از سایت ما دریافت بفرمایید.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]لیست قیمت خرید و فروش زعفران صادراتی و قیمت فروش زعفران صادراتی [/box]

قیمت امروز زعفران و قیمت فروش انواع زعفران

قیمت یک کیلو زعفران صادراتی

قیمت روز زعفران در بازار خرید و فروش زعفران صادراتی الماس زعفران جهان بصورت روانه اعلام می شود. این مرکز به عنوان تولید و صادر کننده زعفران فعالیت می‌کند. لیست قیمت زعفران به صورت روزانه در سایت الماس  زعفران جهان بارگذاری می شود.

شما عزیزان می‌توانید انواع قیمت‌ها و انواع محصولات و لیست قیمت زعفران را در این شرکت مشاهده بفرمایید.

پرکاربردترین نوع های زعفران برای صادرات، زعفرانهای نگین و سرگل هستند و بعد از آن زعفران پوشال قرار می‌گیرد. با توجه به نوع زعفران، قیمت انواع زعفران صادراتی عمده، بین 10_ 11 میلیون تومان تا 14_15 میلیون تومان متغیر است.

اگر قصد خرید و صادرات زعفران را دارید می توانید همین الان با کارشناسان شرکت ما در ارتباط شوید و با دریافت مشاوره های رایگان، و دریافت لیست قیمت انواع زعفران و قیمت خرید و فروش زعفران و همچنین پرسودترین و بهترین نوع زعفران را با توجه به کشور مقصدتان انتخاب کنید.

[button color=”red” size=”medium” link=”http://almaszaffran.ir/the-price-of-saffron-and-the-method-of-exporting-saffron/” icon=”برای دریافت لیست قیمت انواع زعفران، اینجا کلیک کنید ” target=”true”]قیمت روز هر کیلو زعفران صادراتی در بازار چند است؟[/button]

قیمت فروش زعفران صادراتی

قیمت فروش زعفران به صورت روزانه در قاینات چند است؟

قیمت فروش زعفران به صورت روزانه قاینات چند است؟ در خرید و فروش زعفران آن چیزی که حایز اهمیت است قیمت زعفران و کیفیت آن در بازار زعفران است. شما عزیزان می‌توانید قیمت روز زعفران را سایت الماس زعفران جهان ملاحظه بفرمایید. در ادامه به قیمت خرید انواع زعفران صادراتی ، فروش زعفران ، خرید و فروش بهترین زعفران های در مشهد و تفاوت قیمت خرید زعفران … را بررسی خواهیم کرد.

فروش زعفران صادراتی قاینات

قیمت فروش زعفران اعلاء چند است؟

اولین نکته قابل توجه پس از ارتباط با مجموعه شرکت های الماس زعفران جهان، تنوع محصولات و قیمت‌ها در این شرکت است. بطوری که قیمت امروز زعفران و قیمت خرید انواع زعفران صادراتی از ۱۰ – ۱۱ هزار تومان شروع و تا 16-17 هزار تومان متغیر است. بهترین زعفران های صادراتی، زعفران‌های سوپر نگین ، نگین، سرگل و پوشال هستند. قیمت هر یک از انواع زعفران و قیمت خرید زعفران متفاوت است. قیمت روز زعفران و قیمت خرید انواع زعفران صادراتی را در سایت الماس زعفران جهان پیگیری بفرمایید.

لطفا توجه داشته باشید این قیمتها برای خرید و تحویل در داخل ایران است. قیمت خرید و زعفران و تحویل زعفران در کشور مقصد با توجه به روند صادرات متفاوت است.

قیمت روز زعفران و قیمت خرید انواع زعفران صادراتی چند است؟

قیمت خرید زعفران

خرید و فروش بهترین زعفران های در مشهد

بهترین زعفران، زعفران خشک است. شرکت الماس زعفران جهان این امکان را فراهم کرده که مقداری از سفارش زعفران را به عنوان نمونه ( Sampel ) به تمام مشتریان ارجمند به کشورهای مختلف دنیا ارسال و مطابق نمونه سفارش شما را تقدیمتان کنیم.

این نمونه از ۵ گرم تا ۵۰ گرم و گاهی بیشتر می باشد. اگر مشتریان گرامی سفارش خاصی مدنظر داشته باشند، به طبع همان نمونه محصول برایشان ارسال خواهد شد. در غیر این صورت از تمام نمونه زعفران های موجود در شرکت ( زعفران صادراتی – زعفران سرگل – زعفران سوپر نگین – زعفران نگین و … ) برای متقاضیان گرامی ارسال خواهد شد. خرید و فروش زعفران صادراتی را با ما تجربه کنید.

لیست قیمت زعفران

تفاوت قیمت خرید و فروش زعفران

عمده فعالیت شرکت الماس زعفران جهان صادرات زعفران است. ما می‌توانیم در ایران و یا در کشور مقصد زعفران مورد نیاز شما را تحویل دهیم.

 1. ارزش محصول با پول رایج کشور( تومان) تعیین می‌شود.
 2. با گواهینامه‌ها و استانداردهای ایران تحویل داده می‌شود.
 3. امکان تحویل سفارش در تمام شهرها وجود دارد.
 4. با بسته‌بندی پیش فرض شرکت تحویل داده می‌شود.
 5. با بسته‌بندی سفارشی با دستور مشتری.

 ما زعفران را در کشور مقصد تحویل میدهم:

 1. ارزش محصول با پول رایج بین‌المللی ( دلار_ یورو ) تعیین می شود.
 2. با گواهینامه‌ها و استانداردهای بین‌المللی تحویل داده می شود.
 3. امکان تحویل سفارش در تمام  کشورها وجود دارد.
 4. با بسته‌بندی پیش فرض و یا بسته بندی پیشنهادی شما ارسال می کنیم.
 5. محصول شما با ضمانت و بیمه شرکت ارسال می شود. و تا زمانی که به دست شما برسد تمام مسئولیت‌ها با ما است.

قیمت روز زعفران

بررسی صادرات زعفران و نفت

آیا صادرات زعفران می‌تواند جایگزین خوبی بر صادرات نفت باشد؟ بررسی روش صادرات زعفران و تعرفه صادرات زعفران و نفت . آیا تجارت زعفران می‌تواند جایگزین خوبی بر صادرات نفت باشد؟ طبق آمار چند ماه قبل، ضمن افزایش نرخ دلار شاید بتوان اینگونه محاسبه کرد که برای کسب درآمد 50 میلیارد دلاری از نفت ایران چقدر باید زعفران صادر کند تا بتواند از دیگر محصولات کشورش نیز درآمدزایی و ارزآوری داشته باشد؟ 

در بخش‌های بعدی به این مسایل به صورت مفصل خواهیم پرداخت.

لیست قیمت زعفران و انواع روش صادرات زعفران

صادرات زعفران و نفت: باید چقدر زعفران صادر کنیم؟

در واقع باید حدود 100/000/000 کیلو زعفران صادر شود.

به عبارتی کشور ایران حدود 100000 تن صادرات زعفران داشته است.
به نظر می رسد میزان تولید زعفران و قیمت زعفران و با توجه به شرایط کنونی، بین صادرات زعفران و نفت، می‌توان صادرات زعفران را انتخاب کرد.

خرید و فروش زعفران و صادرات زعفران و تمرکز بر صادرات غیر نفتی بهترین راه برای حل مسایل اقتصادی می‌باشد.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]جهت دریافت مشاوره رایگان با ما کارشناسان ما در ارتباط شوید (شرکت الماس زعفران جهان)[/box]

صادرات کنندگان زعفران در بازار زعفران

صادرات کنندگان زعفران

شرکت الماس زعفران جهان یکی از معتبرترین و بزرگترین صادرات کنندگان زعفران می‌باشد. ما در حوزه فروش و صادرات زعفران ایرانی و زعفران افغانستان فعالیت داریم. چنانچه قصد خرید و صادرات زعفران را دارید، لطفا با کارشناسان و متخصصان شرکت ما در ارتباط شوید. ما روش صادرات زعفران را در چند بخش توضیح خواهیم داد.

ما به طور 24 ساعته و در تمام طول سال پاسخگوی شما عزیزان می‌باشیم. همکاران و نمایندگان فعال ما در کشورهای مختلف دنیا حضور داشته و در خدمت شما متقاضیان و تجار عزیز می‌باشند.

قیمت روز زعفران و بهترین روش صادرات زعفران

قیمت زعفران و روش صادرات زعفران چگونه انجام می‌شود؟ 

روش صادرات؛ روش صادرات زعفران به چگونه انجام می‌شود؟ ساده و سریع‌ترین روش ارسال زعفران به چین – کشور چین از مهمترین و بزرگترین بازارهای هدف صادراتی برای ایران محسوب می شود. چین اولین شریک تجاری ایران محسوب می شود.

کشور ایران به پنج مقصد عمده صادراتی از جمله چین، عراق، امارات، افغانستان و هند، زعفران صادر می کند. برای آشنایی بهتر به موضوع تجارت زعفران و نحوه صادرات زعفران ، در این بخش نحوه صادرات و تجارت زعفران به چین را بررسی می کنیم.

قیمت زعفران و صادرکنندگان زعفران
قیمت زعفران و صادرکنندگان زعفران

منبع : سایت الماس زعفران جهان

http://Almaszaffran.ir

قیمت زعفران و روش صادرات زعفران و خرید و فروش زعفران صادراتی توسط صادرکنندگان زعفران

دپارتمان فروش و صادرات زعفران

برای خرید و ثبت سفارش زعفران لطفاً روی دکمه زیر کلیک کنید.

مدیر فروش زعفران 

شرکت الماس زعفران شما را به خرید انواع زعفران درجه یک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.