قیمت زعفران و لیست قیمت انواع زعفران

آنچه در این متن می خوانید...

لیست قیمت روز زعفران در اردیبهشت 98 قیمت هر کیلو زعفران سرگل صادراتی چند است؟قیمت هر کیلوگرم زعفران نگین چند است؟قیمت عمده زعفران پوشال صادراتیقیمت عمده زعفران ارگانیکقیمت خرید عمده زعفران درجه یکقیمت هر کیلوگرم زعفران صادراتی در بازار مشهدقیمت هر کیلو زعفران صادراتی در بازار تهرانچند نکته مهم در مورد قیمت فروش زعفران :مطمئن‌ترین روش خرید زعفران صادراتیکیفیت زعفران چگونه تعیین می شود؟انواع زعفران صادراتی عوامل موثر در تعیین قیمت خرید زعفران کدام است؟بهترین روش خرید زعفران کدام است؟فروش فوق‌العاده زعفران در ماه رمضانخرید و فروش زعفران عمده چگونه است؟
فروش زعفران عمده در فروشگاه زعفران
Rate this post

قیمت زعفران و لیست قیمت انواع زعفران بصورت روزانه توسط کارشناسان در همین سایت اعلام می شود. در ادامه نمودار قیمت انواع زعفران را ملاحظه می‌کنید.  قیمت بهترین زعفران سرگل صادراتی  و زعفران ارگانیک و قیمت عمده زعفران نگین صادراتی و همچنین قیمت هر کیلو زعفران پوشال صادراتی را بررسی خواهیم کرد. و همچنین عوامل موثر در قیمت گذاری زعفران مطالعه خواهیم کرد.

قیمت زعفران و لیست قیمت انواع زعفران

لیست قیمت روز زعفران در اردیبهشت 98

قیمت انواع زعفران صادراتی در بازار خرید و فروش زعفران به ترتیب زیر است: (بروز رسانی قیمت  انواع زعفران)

[toggle title=”قیمت زعفران سرگل در اردیبهشت 1398 ” state=”close”]قیمت هر کیلو زعفران سرگل معمولی 12.920[/toggle]

[toggle title=”قیمت زعفران سرگل ممتاز در اردیبهشت 1398 ” state=”close”]قیمت هر کیلو زعفران سرگل ممتاز 13.790 [/toggle]

[toggle title=”قیمت پوشال قلم دار در اردیبهشت 1398  ” state=”close”]قیمت هرکیلو زعفران پوشال قلم دار 11.970[/toggle]

[toggle title=”قیمت زعفران نگین در اردیبهشت 1398 ” state=”close”]قیمت هر کیلو زعفران نگین 12.980[/toggle]

[toggle title=”قیمت زعفران پوشال در اردیبهشت 1398 ” state=”close”]زعفران پوشال صادراتی 11.780[/toggle]

[toggle title=”قیمت زعفران سوپر نگین در اردیبهشت 1398 ” state=”close”]قیمت هرکیلو زعفران سوپر نگین 14.490[/toggle]

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]در متن زیر بخوانید؛ چرا قیمت عمده زعفران متغیر است؟[/box]

قیمت زعفران و نمودار قیمت زعفران

 قیمت هر کیلو زعفران سرگل صادراتی چند است؟

 1. زعفران سرگل یکی از پرکاربردترین زعفرانهای صادراتی است. قیمت خرید زعفران سرگل صادراتی در داخل ایران حدود 12 تا 13 میلیون تومان است. علت این تقاضای زیاد عطر و قدرت رنگ دهی این نوع زعفران است. قدرت رنگ دهی زعفران سرگل در حدود ۲۱۰ تا ۲۶۰ واحد است.زعفران سرگل درجه یک Grade GS1: این نوع شامل کلاله های سالم زعفران بدون ذرات شکسته است و بالاترین کیفیت را دارد.
 2. زعفران سرگل درجه دو Grade GS2 : در این نوع  همراه با کلاله های سالم، بخشی از کلاله های شکسته شده  زعفران نیز وجود دارد.

قیمت زعفران سرگل صادراتی

قیمت هر کیلوگرم زعفران نگین چند است؟

سومین نوع زعفران صادراتی، زعفران نگین است. قیمت هر کیلو زعفران نگین صادراتی در داخل ایران بین 11 تا 13 میلیون تومان است. زعفران نگین فاخرترین و گرانترین نوع زعفران است. بالاترین قدرت رنگ دهی را دارد (بین ۲۳۰ تا ۲۷۰ واحد). البته که انتخاب هر یک از انواع زعفران برای کاربرد های مختلف متفاوت است. اگر برای شما رنگ زعفران اهمیت بیشتری دارد، این انتخاب فوق العاده است. قیمت انواع زعفران بصورت روزانه در سایت ما درج می‌شود. جهت خرید و صادرات زعفران با مشاوران فروش شرکت ما در ارتباط شوید.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]بیشترین تقاضا برای این نوع زعفران، از سمت کشورهای اروپایی و چین است[/box]

قیمت هر کیلو زعفران نگین

قیمت عمده زعفران پوشال صادراتی

چهارمین نوع زعفران صادراتی، زعفران پوشال است.قیمت خرید عمده زعفران پوشال صادراتی در داخل ایران بین ۹ تا ۱۱ میلیون تومان است. قدرت رنگ دهی زعفران پوشال صادراتی وابسته به کیفیت آن در حدود ۱۷۰ تا ۲۵۰ واحد است.  برخی از افراد به دلیل اتصال کلاله به خامه و کاهش احتمال تقلبی بودن، به این نوع زعفران اعتماد بیشتری دارند. جهت خرید این محصول همین الان با کارشناسان شرکت الماس زعفران جهان در ارتباط شوید.

 • زعفران رشته‌ای درجه ۱، درجه ۲ و درجه ۳ در گروه زعفران پوشال قرار می‌گیرد.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]جهت خرید این محصول همین الان با کارشناسان ما در ارتباط شوید[/box]

قیمت یک کیلو زعفران پوشال

قیمت عمده زعفران ارگانیک

قیمت عمده زعفران بسیار متغیر است. قیمت خرید هر کیلو زعفران ارگانیک در ایران بین ۰۰۰/۰۰۰/ ۱ میلیون  تا ۳/۰۰۰/۰۰۰ میلیون تومان بیشتر از بهترین نوع زعفران غیر ارگانیک است.

محصولات ارگانیک صرفا برای صادرات استفاده می شود. شرط ورود گسترده محصول به بازارهای جهانی، ارگانیک بودن محصول است. البته که توزیع جزئی زعفران ارگانیک در ایران برای بسیاری از شرکتها صرفه اقتصادی هم ندارد.

قیمت انواع زعفران در ایران بصورت روزانه و گاها بصورت لحظه ای اعلام می شود . در بین بیش از ۳۰۰ تن زعفران تولید شده در ایران، زعفرانهای کمی ارگانیک هستند.

قیمت هر کیلو زعفران در اردیبهشت سال 98 چند است؟ ما قیمت انواع زعفران بصورت روزانه و لحظه‌ای در این سایت اعلام ‌می‌کنیم. در جدول زیر قیمت انواع زعفران صادراتی را ملاحظه می‌فرمایید. قیمت خرید و فروش زعفران درجه یک عمدتا در دو شهر بزرگ تهران و مشهد  تعیین می شود. قیمت کلی زعفران به عوامل مختلفی بستگی دارد. هر ساله در بعضی فصل‌ها قیمت و نرخ زعفران رو به سعود و پس از مدتی رو به رکود می شود.  همین امر باعث شده که قیمت هر نوع زعفران بصورت روزانه و گاها بصورت لحظه ای اعلام شود.

قیمت هر کیلو زعفران - قیمت روز زعفران

 

قیمت خرید عمده زعفران درجه یک

پرکاربردترین نوع‌های زعفران برای صادرات، زعفرانهای نگین و سرگل هستند و بعد از آن زعفران پوشال قرار می گیرد. با توجه به نوع زعفران، قیمت انواع زعفران در اردیبهشت 98  بین 11_ 12 میلیون تومان تا 14_15 میلیون تومان متغیر است.

اگر قصد خرید و صادرات زعفران را دارید می توانید همین الان با کارشناسان شرکت ما در ارتباط شوید و با دریافت مشاوره های رایگان، پرسودترین و بهترین نوع زعفران را با توجه به کشور مقصدتان انتخاب کنید.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]چنانچه قصد خرید و صادرات زعفران را دارید با متخصصان شرکت ما در ارتباط شوید[/box]

قیمت هر کیلو زعفران در سال 98

قیمت هر کیلوگرم زعفران صادراتی در بازار مشهد

شاید شما هم در بازار الرضا و دیگر حجره های فروش و نمایندگی‌های زعفران در مشهد، قیمت های متفاوتی را مشاهده کرده باشید. قیمت‌ها تفاوت‌های زیادی دارند. اما بطور میانگین نرخ هر کیلو زعفران صادراتی در بازار مشهد از 11 میلیون تومان تا 15 میلیون تومان متفاوت است.

قیمت بهترین نوع زعفران صادراتی در سال 97، کیلویی 15 میلیون تومان است که بالاترین قدرت رنگ دهی و عطر و طعم زعفران است.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]قیمت هر کیلو زعفران صادراتی در بازار مشهد چند است؟[/box]

قیمت هر کیلو زعفران در سال 98

قیمت هر کیلو زعفران صادراتی در بازار تهران

قیمت زعفران عمده در بازار تهران تفاوت چندانی با بازار مشهد ندارد. به دلیل  اهمیت پایتخت و بازار میلیونی آن، بیشتر تولید کنندگان زعفران، تولیدات خود را در مشهد انجام می دهند اما در تهران هم حضور دارند. این حضور به دو گونه است: یا دفتر فروششان در تهران است و یا نمایندگی هایی را در تهران دارند.

البته در فروش جزئی زعفران، تفاوتهایی را در بازار تهران و مشهد مشاهده می کنیم. اما بطور کلی نرخ هر کیلو زعفران صادراتی در تهران با نرخ هر کیلو زعفران صادراتی در مشهد تفاوتی ندارد، یا این تفاوت اینقدر کم است که به چشم نمی آید.

قیمت خرید بهترین زعفران صادراتی
قیمت هر کیلو زعفران در سال 98

چند نکته مهم در مورد قیمت فروش زعفران :

 1. با توجه به نوع – کیفیت و عیار برخی مواقع قیمتها متفاوت می باشد.
 2. نوسانات قیمت ارز و دلار  هم بر قیمت خرید و فروش زعفران تاثیرگذار می باشد.
 3. نوع بسته بندی در قیمت گذاری تاثیر دارد.
 4. البته قیمت شرکت های عرضه کننده زعفران هم با هم متفاوت است.
 5. قیمت ارگانیک هر یک از نوع های زعفران، دو تا سه برابر متفاوت است.
 6. قیمت عمده بهترین نوع زعفران صادراتی ارگانیک بین 15 تا 17 میلیون تومان است.

البته قیمت انواع زعفران به عوامل متعددی بستگی دارد. در این بخش به چند نکته مهم اشاره کردیم. در قیمت‌ها بعدی حتما عوامل دیگر را بررسی خواهیم کرد. از اینکه در این سایت همراه ما هستید از شما متشکریم.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]ما به صورت 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم[/box]

قیمت خرید مرغوبترین زعفران صادراتی

مطمئن‌ترین روش خرید زعفران صادراتی

به دلیل گرانقدر بودن زعفران، مطمئن ترین روش خرید زعفران صادراتی را که با کمترین هزینه انجام می شود را به شما خواهیم گفت.

 1. حتما از شرکت یا فرد فروشنده بخواهید که نمونه زعفران را برایتان ارسال کند
 2. چون شما قصد خرید زعفران فله را دارید پس بهتر این هست که مقدار نمونه از 20 گرم بیشتر و از 50 گرم کمتر باشد.
 3. به دلیل اینکه علاوه به نوع زعفران، بتوانید کیفیت عطر و حجم زعفران را  از نزدیک ببینید.

شرکت الماس زعفران جهان که مدتها در عرصه تولید و صادرات زعفران فعال است این امکان را برای شما فراهم کرده تا بتوانید از طریق ارتباط با مشاوران شرکت ما پرسودترین و بهترین نوع زعفران ( با توجه به سابقه تقاضا در کشور مقصد) را انتخاب کنید وهم سفارشتان را از نزدیک مشاهده و لمس کنید. همین الان می توانید با کارشناسان ما در ارتباط شوید.

قیمت خرید بهترین زعفران صادراتی

کیفیت زعفران چگونه تعیین می شود؟

عوامل مختلفی در تعیین کیفیت زعفران موثر هستند. از جمله عوامل مهم:

 1. قدرت رنگ دهی زعفران
 2. مقدار خامه ( زردی) زعفران
 3. تازگی و کهنگی
 4. ظاهر زعفران ( ضخامت یا نازکی کلاله )

انواع زعفران صادراتی 

 1. زعفران نگین
 2. زعفران سرگل
 3. زعفران پوشال

البته زعفران نوع‌های زیادی دارد و هر یک از انواع زعفران کاربردهای متفاوتی هم دارد. شرکت الماس زعفران جهان ارایه کننده بهترین زعفران صادراتی می‌باشد. چنانچه شما عزیزان هم قصد خرید زعفران و یا صادرات زعفران را دارید، می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط شده و مشاوره رایگان دریافت کنید. متخصصان ما بصورت 24 ساعته پاسخگوی شما عزیزان می‌باشند.

عوامل موثر در تعیین قیمت خرید زعفران کدام است؟

 1. نوسانات نرخ ارز و افزایش ارز دلار و یورو
 2. تقاضای جهانی برای زعفران
 3. تقاضای داخلی زعفران و مصرف داخل کشور
 4. عرضه زعفران و تولید زعفران
 5. قوانین و مقررات، تحریمها و …
 6. تعرفه‌های گمرکی کشورهای وارد کننده زعفران مثلا اسپانیا و …
 7. میزان عرضه کشورهای رقیب در بازار جهانی
 8. دلالان زعفران
 9. * البته در تعیین قیمت خرید و فروش زعفران عوامل متعددی نقش دارند که در اینجا ما فقط به برخی از این عوامل اشاره کردیم.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]چرا قیمت عمده زعفران هر روز در حال تغییر است؟![/box]

افزایش قیمت زعفران

بهترین روش خرید زعفران کدام است؟

 1. حتما از شرکت یا فرد فروشنده بخواهید که نمونه زعفران را برایتان ارسال کند. خب … شرکت ما نمونه زعفران‌ها مختلفی دارد که در صورت دستور شما برایتان ارسال می‌کند.
 2. چون شما قصد خرید زعفران فله را دارید پس بهتر این هست مقدار نمونه از 5 گرم و 20 و 50 گرم 100 گرم و گرم و … باشد. به دلیل اینکه علاوه به نوع زعفران، بتوانید کیفیت عطر و حجم زعفران را  از نزدیک ببینید و بعد با خیال راحت ثبت سفارش کنید.
 3. بهتر است گواهینامه‌ها و آنالیزهای مرتبط به زعفران را هم دریافت کنید تا از سلامت و آنالیزهای زعفران هم مطمئن بشوید.

برای خرید زعفران و دریافت مشاوره رایگان همین الان با کارشناسان ما در ارتباط شوید.

در سال 98 بازار خرید و فروش زعفران فله در تهران و مشهد داغ است. قیمتهای مختلفی را هم در این بازارها شاهد هستیم. در اینجا قیمت هر کیلوگرم زعفران صادراتی در بازار مشهد و قیمت هر کیلو زعفران صادراتی در بازار تهران را بررسی خواهیم کرد. و چند نکته مهم در مورد قیمت خرید و فروش زعفران در بازار و مطمئن ترین روش خرید زعفران صادراتی در این بازار را بررسی خواهیم کرد.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]خرید زعفران و صادرات زعفران را با ما تجربه کنید متخصصان شرکت ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند[/box]

قیمت زعفران به صورت کیلویی

فروش فوق‌العاده زعفران در ماه رمضان

اولین نکته قابل توجه پس از ارتباط با مجموعه شرکت های الماس زعفران جهان، تنوع محصولات و قیمت ها در این شرکت است. بطوری که قیمت خرید عمده انواع زعفران از ۸-۹ هزار تومان شروع و تا ۱۴-۱۵ هزار تومان متغیر است.بهترین زعفران های صادراتی، زعفرانهای سوپر نگین، نگین، سرگل و پوشال هستند. قیمت هر یک از انواع زعفران متفاوت است.

لطفا توجه داشته باشید این قیمتها برای خرید و تحویل در داخل ایران است. قیمتهای خرید و تحویل در کشور مقصد با توجه به روند صادرات متفاوت است.

خرید و فروش زعفران عمده چگونه است؟

همانطور که می‌دانید بیشترین میزان خرید و فروش زعفران صادراتی در بازارهای مشهد و تهران انجام می شود. با توجه به نوع تقاضا، فروش زعفران ارگانیک بصورت جزئی و عمده است. در این بازار برخی شرکت‌ها و افراد فروش جزئی ( بسته بندی‌های کمتر از ۲۰ گرم ) انجام می دهند و برخی دیگر بصورت فله معامله می کنند. در خرید زعفران فله و صادرات زعفران درجه یک خیلی مهم است که قبل از ثبت سفارش نهایی، مخاطب نمونه زعفران را از نزدیک ببیند و با کیفیت و عطر و رنگ آن آشنا شود و در صورت تایید  ثبت سفارش نهایی را انجام دهد.

[button color=”red” size=”medium” link=”http://almaszaffran.ir/the-price-of-saffron-in-kg/” icon=”” target=”true”]برای دریافت لیست قیمت زعفران و اطلاعت بیشتر به اینجا کلیک کنید [/button]

منبع : سایت الماس زعفران جهان

saffronafg.com

قیمت زعفران در بازار بصورت روزانه

دپارتمان فروش و صادرات زعفران

برای خرید و ثبت سفارش زعفران لطفاً روی دکمه زیر کلیک کنید.

مدیر فروش زعفران 

شرکت الماس زعفران شما را به خرید انواع زعفران درجه یک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.