قیمت خرید انواع زعفران صادراتی فله

آنچه در این متن می خوانید...

قیمت خرید عمده بهترین زعفران صادراتیقیمت خرید عمده زعفران سرگل صادراتیقیمت خرید عمده زعفران نگین صادراتیقیمت خرید عمده زعفران پوشال صادراتی
قیمت خرید هر کیلو گرم زعفران صادراتی
Rate this post

قیمت خرید انواع زعفران صادراتی فله در بازار بسیار متغیر است. خرید و فروش زعفران صادراتی با قیمت های مختلفی انجام می شود. قیمت خرید انواع زعفران صادراتی فله چند است؟ بهترین زعفران صادراتی کدام است و قیمت خرید عمده بهترین زعفران صادراتی چند است؟ در ادامه به این سوالها پاسخ خواهیم داد. و قیمت خرید عمده زعفران سرگل صادراتی و همچنین قیمت خرید عمده زعفران نگین صادراتی و قیمت خرید عمده زعفران پوشال صادراتی را بررسی خواهیم کرد.

قیمت خرید انواع زعفران صادراتی

قیمت خرید عمده بهترین زعفران صادراتی

قیمت خرید عمده بهترین زعفران صادراتی در داخل ایران بین 13 تا 15 میلیون تومان است. البته بهترین زعفران صادراتی با توجه به کشور مقصد شما می تواند تعاریف دیگری هم داشته باشد. چراکه کشورهای مختلف نوع خاصی از زعفران را طالب هستند. با توجه به پیشینه فروش زعفران در کشورهای مختلف، می توان تعیین کرد که پرسودترین نوع زعفران برای  بازار هر کشور کدام است. تجار و فعالان اقتصادی عزیز می توانید جهت خرید و دریافت مشاوره های رایگان برای انتخاب بهترین نوع زعفران صادراتی متناسب با مقصدتان، می توانید همین الان با کارشناسان ما در ارتباط شوید.

خرید عمده بهترین زعفران صادراتی

قیمت خرید عمده زعفران سرگل صادراتی

زعفران سرگل یکی از پرکاربردترین زعفرانهای صادراتی است. قیمت خرید عمده زعفران سرگل صادراتی در داخل ایران حدود 13 میلیون تومان است. علت این تقاضای زیاد عطر و قدرت رنگ دهی این نوع زعفران است. قدرت رنگ دهی زعفران سرگل در حدود ۲۱۰ تا ۲۶۰ واحد است. شرکت الماس زعفران ارایه کننده بهترین زعفران صادراتی سرگل با آنالیز لابراتوار و گواهی سلامت و … می باشد.

لطفا توجه داشته باشید قیمتها به تومان بوده و برای ارایه محصول  در داخل ایران است

قیمت خرید عمده زعفران

قیمت خرید عمده زعفران نگین صادراتی

سومین نوع زعفران صادراتی، زعفران نگین است. قیمت زعفران نگین صادراتی در داخل ایران بین 11 تا 12 میلیون تومان است. زعفران نگین فاخرترین و گرانترین نوع زعفران است و بالاترین قدرت رنگ دهی را دارد (بین ۲۳۰ تا ۲۷۰ واحد). البته که انتخاب هر یک از انواع زعفران برای کاربرد های مختلف متفاوت است. اگر برای شما رنگ زعفران اهمیت بیشتری دارد، این انتخاب فوق العاده است. جهت خرید و صادرات زعفران با مشاوران فروش شرکت ما در ارتباط شوید.

بیشترین تقاضا برای این نوع زعفران، از سمت کشورهای اروپایی و چین است.

قیمت خرید عمده زعفران نگین

قیمت خرید عمده زعفران پوشال صادراتی

چهارمین نوع زعفران صادراتی، زعفران پوشال است. قیمت خرید عمده زعفران پوشال صادراتی در داخل ایران بین 9 تا 11 میلیون تومان است. قدرت رنگ دهی زعفران پوشال صادراتی وابسته به کیفیت آن در حدود ۱۷۰ تا ۲۵۰ واحد است.  برخی از افراد به دلیل اتصال کلاله به خامه و کاهش احتمال تقلبی بودن، به این نوع زعفران اعتماد بیشتری دارند. شما عزیزان جهت سفارش این محصول میتوانید با کارشناسان شرکت ما در ارتباط شوید.

  • زعفران رشته‌ای درجه ۱، درجه ۲ و درجه ۳ در گروه زعفران پوشال قرار می‌گیرد.

قیمت خرید عمده زعفران پوشال

قیمت خرید زعفران فله

دپارتمان فروش و صادرات زعفران

برای خرید و ثبت سفارش زعفران لطفاً روی دکمه زیر کلیک کنید.

مدیر فروش زعفران 

شرکت الماس زعفران شما را به خرید انواع زعفران درجه یک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.