قیمت امروز زعفران

قیمت امروز زعفران در بازار زعفران قاینات چند است؟ در جدول پایین لیست قیمت زعفران را ملاحظه می‌فرمایید. همانطور که می‌دانید در خرید و فروش زعفران آن چیزی که حایر اهمیت است قیمت زعفران و کیفیت آن است. در ادامه به قیمت خرید انواع زعفران صادراتی ، فروش زعفران ، قیمت روز زعفران در بازار زعفران مشهد و تفاوت قیمت خرید زعفران … را بررسی خواهیم کرد.

قیمت امروز زعفران در بازار زعفران

اخبار زعفران : نائب رئیس شورای ملی زعفران از افزایش نسبی قیمت امروز زعفران در بازار زعفران خبر داد

قیمت امروز زعفران در بازار چند؟

اخبار زعفران ؛ نائب رئیس شورای ملی زعفران در خصوص قیمت زعفران در سال ۹۸ در بازار زعفران گفت: قیمت هر کیلو زعفران با افزایش نسبی نسبت به سال گذشته بین ۹ میلیون تومان تا ۱۴ میلیون تومان به فروش می‌رسد.
علی حسینی در خصوص آخرین وضعیت قیمت زعفران در بازار و تغییرات قیمت آن در سال جدید اظهار کرد: در حال حاضر هر کیلو طلای سرخ نسبت به سال گذشته با افزایس نسبی بین ۹ میلیون تومان تا ۱۴ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

وی افزود: در دو ماه پیش حداقل قیمت روز زعفران کیلویی ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بوده است.
نائب رئیس شورای ملی زعفران در خصوص دلایل افزایش زعفران در بازار گفت: تمام کالاهای کشاورزی در مدت اخیر با روند نزولی همراه بوده است و زعفران نیز به دلیل بالا رفتن هزینه‌های تولید با افزایش روبرو شده است.

حسینی در ادامه به سطح زیر کشت طلای سرخ در سال جاری اشاره کرد و افزود: به طور معمول سالیانه حدود ۱۰ درصد به سطح زیر کشت این محصول در کشور اضافه می‌شود.
وی با اشاره به رشد سالیانه سطح زیر کشت زعفران اظهار کرد: ما به عنوان صادرکننده و تولید کننده زعفران در حال حاضر نگران جامعه هدف هستیم به دلیل اینکه در حال حاضر فقط ۵۰ کشور هدف صادرات زعفران هستند.

نائب رئیس شورای ملی زعفران با بیان اینکه خام فروشی زعفران ایرانی به معضلی تبدیل شده عنوان کرد: بزرگترین صادرکنندگان زعفران این محصول پربازده را بدون ارزش افزوده و به طور انبوه به کشورهای مختلف صادر می‌کنند غافل از اینکه با این اقدام ضربه بزرگی به کشور وارد می‌کنند.

حسینی در ادامه تصریح کرد: در بحث صادرات زعفران باید به ایجاد ارزش افزوده بیشتر کار شود چراکه با فرآوری این محصول و استفاده از صنایع تبدیلی می‌توان ارز آوری حاصل از صادرات زعفران را چند برابر کرد و با افزایش بازارهای هدف، زعفران ایرانی را به بسیاری از کشورها شناساند.

در ادامه :  افزایش نسبی قیمت زعفران و لیست قیمت انواع زعفران را ملاحظه می فرمایید

قیمت امروز زعفران در بازار زعفران و قیمت هر کیلو زعفران امروز

افزایش قیمت ریشه یا سفید زعفران

ریشه سفید زعفران همانند اجزای دیگر زعفران از خواص زیادی برخوردار است و در درمان بیماری های زیادی تاثیر دارد ، درمانهایی  چون یرقان ، تقویت قوای جنسی و کبد و اعصاب نمونه های از اثرات این گیاه بر بدن انسان می باشد. قیمت امروز زعفران و خرید ریشه زعفران هم کمی افزایش داشته است.
اختلالات یادگیری و ترمیم سلول های مغزی و تقویت بینایی و حافظه از دیگر دستاورد های علمی امروز در تحقیقات بر روی سفید زعفران که محققان را متحیر کرده است .
ریشه سفید زعفران به دلیل سبک بودن ریشه ، حجم بسیار بالایی می گیرد و بعد از صادرات سرگل زعفران ، سفید مورد استقبال قرار گرفته است و برای اینکه قیمت پایین تر از زعفران دارد مورد استقبال کشورهای اروپایی و عربی به خصوص دبی می باشد و در اروپا wihte سفید یا style خامه معروف است.

در جدول زیر قیمت انواع زعفران صادراتی در خرداد ۹۸ را ملاحظه می کنید

قیمت امروز زعفران و قیمت ریشه زعفران

جدول قیمت امروز زعفران و لیست قیمت زعفران در ۹۸

جدول فروش زعفران و قیمت روز زعفران در بازار زعفران به ترتیب زیر است: (لیست قیمت امروز زعفران بروز رسانی شد)

قیمت زعفران سرگل در خرداد ۱۳۹۸

قیمت زعفران سرگل در خرداد ۱۳۹۸

قیمت هر کیلو زعفران سرگل معمولی ۱۳٫۴۲۰

قیمت زعفران سرگل ممتاز در خرداد ۱۳۹۸

قیمت زعفران سرگل ممتاز در خرداد ۱۳۹۸

قیمت هر کیلو زعفران سرگل ممتاز ۱۳٫۸۹۰

قیمت پوشال قلم دار در خرداد ۱۳۹۸

قیمت پوشال قلم دار در خرداد ۱۳۹۸

قیمت هر کیلو زعفران پوشال قلم دار ۱۲٫۹۷۵

قیمت زعفران نگین در خرداد ۱۳۹۸

قیمت زعفران نگین در خرداد ۱۳۹۸

قیمت هر کیلو زعفران نگین ۱۳٫۹۸۰

قیمت زعفران پوشال در خرداد ۱۳۹۸

قیمت زعفران پوشال در خرداد ۱۳۹۸

هر کیلو زعفران زعفران پوشال صادراتی ۱۲٫۷۸۰

قیمت زعفران سوپر نگین در خرداد ۱۳۹۸

قیمت زعفران سوپر نگین در خرداد ۱۳۹۸

قیمت هر کیلو زعفران سوپر نگین ۱۴٫۹۹۰

در متن زیر بخوانید؛ قیمت فروش هر کیلو زعفران و صادرات زعفران چند است؟

لیست قیمت زعفران

قیمت فروش یک کیلو زعفران چند است؟

قیمت فروش زعفران در بازار زعفران به صورت روزانه برای هر کیلو زعفران صادراتی چند است؟ لیست قیمت امروز زعفران صادراتی را در جدول بالا ملاحظه بفرمایید. در حال حاضر قیمت فروش یک کیلو زعفران درجه یک صادراتی بین ۱۲ تا ۱۴ میلیون تومان می‌باشد. در خرید زعفران صادراتی و همچنین صادرات زعفران خیلی مهم است که قبل از ثبت سفارش نهایی، مخاطب نمونه زعفران را از نزدیک ببیند و با کیفیت و عطر و رنگ آن آشنا شود و در صورت تایید  ثبت سفارش نهایی را انجام دهد. معمولا زعفران  سرگل – نگین و سوپر نگین انواع زعفران های صادراتی هستند.

لیست قیمت انواع زعفران به صورت روزانه در سایت الماس زعفران جهان

قیمت فروش هر کیلو زعفران

قیمت هر کیلو زعفران

در جدول زیر می‌بینید که قیمت فروش هر کیلو زعفران در بازار زعفران ثبات نسبی داشته است. در حال حاضر که ماه رمضان تمام شده& همچنان قیمت روز زعفران افزایش نسبی داشته است.

اولین نکته قابل توجه پس از ارتباط با مجموعه شرکت های الماس زعفران جهان، تنوع محصولات و قیمت‌ها در این شرکت است. بطوری که قیمت خرید انواع زعفران از  ۱۰ – ۱۱  هزار تومان شروع و تا ۱۴-۱۵ هزار تومان متغیر است.

همانطور که می‌دانید بهترین زعفران های صادراتی، زعفران های سوپر نگین، نگین، سرگل و پوشال هستند. قیمت روز زعفران متفاوت است.

لطفا توجه داشته باشید این قیمتها برای خرید و تحویل در داخل ایران است. قیمتهای خرید و تحویل در کشور مقصد با توجه به روند صادرات متفاوت است.

همچنین شما علاقمند و تجار محترم می‌توانید لیست قیمت انواع زعفران در بازار زعفران از سایت ما دریافت بفرمایید.

لیست قیمت امروز زعفران صادراتی و قیمت فروش زعفران صادراتی

قیمت امروز زعفران و قیمت فروش انواع زعفران

قیمت روز یک کیلو زعفران صادراتی

قیمت روز زعفران صادراتی در بازار خرید و فروش انواع زعفران صادراتی الماس زعفران جهان بصورت روانه اعلام می شود. این مرکز به عنوان تولید و صادر کننده زعفران فعالیت می‌کند. لیست قیمت زعفران به صورت روزانه در سایت الماس  زعفران جهان بارگذاری می شود.

شما عزیزان می‌توانید انواع قیمتها و انواع محصولات و لیست قیمت زعفران را در این شرکت مشاهده بفرمایید.

پرکاربردترین نوع های زعفران برای صادرات، زعفرانهای نگین و سرگل هستند و بعد از آن زعفران پوشال قرار می‌گیرد. با توجه به نوع زعفران، قیمت انواع زعفران صادراتی عمده،  بین ۱۰_ ۱۱ میلیون تومان تا ۱۴_۱۵ میلیون تومان متغیر است.

اگر قصد خرید و صادرات زعفران را دارید می توانید همین الان با کارشناسان شرکت ما در ارتباط شوید و با دریافت مشاوره های رایگان، و دریافت لیست قیمت انواع زعفران و قیمت خرید زعفران و همچنین پرسودترین و بهترین نوع زعفران را با توجه به کشور مقصدتان انتخاب کنید.

قیمت روز هر کیلو زعفران صادراتی در بازار

قیمت فروش زعفران صادراتی

قیمت فروش زعفران به صورت روزانه در قاینات چند است؟

قیمت فروش زعفران به صورت روزانه قاینات چند است؟ در خرید و فروش زعفران آن چیزی که حایز اهمیت است قیمت زعفران و کیفیت آن در بازار زعفران است. شما عزیزان می‌توانید قیمت روز زعفران را سایت الماس زعفران جهان ملاحظه بفرمایید. در ادامه به قیمت خرید انواع زعفران صادراتی ، فروش زعفران ، خرید و فروش بهترین زعفران های در مشهد و تفاوت قیمت خرید زعفران … را بررسی خواهیم کرد.

فروش زعفران صادراتی قاینات

قیمت فروش زعفران خوب چند است؟

اولین نکته قابل توجه پس از ارتباط با مجموعه شرکت های الماس زعفران جهان، تنوع محصولات و قیمت‌ها در این شرکت است. بطوری که قیمت امروز زعفران و قیمت خرید انواع زعفران صادراتی از ۸-۹ هزار تومان شروع و تا ۱۶-۱۷ هزار تومان متغیر است. بهترین زعفران های صادراتی، زعفران‌های سوپر نگین ، نگین، سرگل و پوشال هستند. قیمت هر یک از انواع زعفران و قیمت خرید زعفران متفاوت است. قیمت روز زعفران و قیمت خرید انواع زعفران صادراتی را در سایت الماس زعفران جهان پیگیری بفرمایید.

لطفا توجه داشته باشید این قیمتها برای خرید و تحویل در داخل ایران است. قیمت خرید و زعفران و تحویل زعفران در کشور مقصد با توجه به روند صادرات متفاوت است.

قیمت روز زعفران و قیمت خرید انواع زعفران صادراتی چند است؟
قیمت خرید زعفران
قیمت خرید زعفران

خرید و فروش بهترین زعفران های در مشهد

بهترین زعفران، زعفران خشک است. شرکت الماس زعفران جهان این امکان را فراهم کرده که مقداری از سفارش زعفران را به عنوان نمونه ( Sampel ) به تمام مشتریان ارجمند به کشورهای مختلف دنیا ارسال و مطابق نمونه سفارش شما را تقدیمتان کنیم.

این نمونه از ۵ گرم تا ۵۰ گرم و گاهی بیشتر می باشد. اگر مشتریان گرامی سفارش خاصی مدنظر داشته باشند، به طبع همان نمونه محصول برایشان ارسال خواهد شد. در غیر این صورت از تمام نمونه زعفران های موجود در شرکت ( زعفران صادراتیزعفران سرگل – زعفران سوپر نگین – زعفران نگین و … ) برای متقاضیان گرامی ارسال خواهد شد. خرید انواع زعفران صادراتی را با ما تجربه کنید.

خرید و فروش بهترین زعفران های در مشهد
لیست قیمت زعفران
لیست قیمت زعفران

تفاوت قیمت فروش زعفران

عمده فعالیت شرکت الماس زعفران جهان صادرات زعفران است. ما می توانیم در ایران و یا در کشور مقصد زعفران مورد نیاز شما را تحویل دهیم.

 1. ارزش محصول با پول رایج کشور( تومان) تعیین می شود.
 2. با گواهینامه‌ها و استانداردهای ایران تحویل داده می شود.
 3. امکان تحویل سفارش در تمام شهرها وجود دارد.
 4. با بسته بندی پیش فرض شرکت تحویل داده می شود.
 5. با بسته بندی سفارشی با دستور مشتری.

 ما زعفران را در کشور مقصد تحویل میدهم:

 1. ارزش محصول با پول رایج بین‌المللی ( دلار_ یورو ) تعیین می شود.
 2. با گواهینامه‌ها و استانداردهای بین‌المللی تحویل داده می شود.
 3. امکان تحویل سفارش در تمام  کشورها وجود دارد.
 4. با بسته بندی پیش فرض و یا بسته بندی پیشنهادی شما ارسال می کنیم.
 5. محصول شما با ضمانت و بیمه شرکت ارسال می شود. و تا زمانی که به دست شما برسد تمام مسئولیت‌ها با ما است.
قیمت روز زعفران
قیمت روز زعفران

فروش انواع زعفران صادراتی و مشاوره رایگان

طبق اصول داخلی شرکت الماس زعفران جهان، یکی از خدمات ما به مراجعه کنندگان محترم این است که مشاوره های رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد. گزینه های انتخابی را برایتان ارسال کنیم تا شما راحت و بهتر بتوانید نوع زعفران – مقدار زعفران و … را انتخاب کنید. در نهایت ثبت سفارش خود را انجام دهید.

 1. بخشی از این مشاوره های رایگان برای انتخاب بهترین نوع زعفران با توجه به کاربرد و کشور مقصد شما است.
 2. بخش دیگری از مشاوره های رایگان برای سریعتر به مقصد رسیدن سفارش شما است.
 3. انتخاب زعفران مناسب با قیمت مناسب و طبق قیمت روز زعفران در بازار داخل و خارج ایران

اصول داخلی شرکت الماس زعفران جهان
قیمت فروش انواع زعفران صادراتی
قیمت فروش زعفران صادراتی قاینات

منبع: سایت الماس زعفران جهان

http://bazarezaferan.ir/

قیمت امروز زعفران در بازار زعفران چند است؟ لیست قیمت زعفران و قیمت روز زعفران چند است؟

چنانچه قصد خرید و صادرات زعفران را دارید، همین الان با ما در ارتباط شوید
لطفاً جهت خرید زعفران و ثبت سفارش با متخصصان شرکت ما در ارتباط شوید:
مدیر و مشاور فروش
راه‌های ارتباطی:
نمایندگی ایران: 09120658535
مشاور فروش: 09190391843
نمایندگی ترکیه: 905346556574+
دفتر اروپا - هلند: 31613963190+
آدرس کانال: channel@
آدرس سایت: www.your_site.com
پست الکترونیکی: info@Almaszaffran.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید زعفران نگین چند است؟

قیمت خرید زعفران نگین

قیمت خرید زعفران نگین چند است؟ علاوه معرفی انواع زعفران نگین در بخش زیر لیست انواع زعفران و همچنین قیمت هر کیلو زعفران در اروپا و قیمت فروش زعفران را از شرکت الماس زعفران جهان دریافت بفرمایید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!