قیمت فروش هر کیلو زعفران و صادرات زعفران

آنچه در این متن می خوانید...

قیمت فروش هر کیلو زعفران صادراتی در ماه رمضانلیست قیمت زعفران در خرداد 98قیمت فروش هر کیلو زعفران ارگانیک در ایرانقیمت زعفران و بهترین برندهای زعفرانچرا زعفران قیمت ثابتی ندارد؟ قیمت فروش هر کیلو زعفران اعلاء در بازار تهرانقیمت خرید زعفران از کشاورز چگونه است؟قیمت فروش زعفران در بازار زعفران چند است؟تفاوت قیمت زعفران در برندهای زعفران چیست؟قیمت زعفران و بهترین برندهای زعفران چگونه است؟بهترین روش صادرات زعفران کدام است؟صادرات چمدانی زعفران چگونه انجام می‌شود؟راه‌های مختلف صادرات زعفرانروش صادرات زعفران ایرانی و کالای ایرانیبهترین روش صادرات زعفرانمدارک لازم برای صادرات زعفرانروش صادرات زعفران در شرکت الماس زعفران جهان
قیمت روز زعفران - قیمت زعفران
Rate this post

قیمت فروش هر کیلو زعفران و صادرات زعفران چند است؟ لیست قیمت زعفران را در جدول زیر ملاحظه بفرمایید. در حال حاضر قیمت فروش هر کیلو زعفران درجه یک صادراتی بین 12 تا 14 میلیون تومان می‌باشد. در خرید زعفران صادراتی و همچنین صادرات زعفران خیلی مهم است که قبل از ثبت سفارش نهایی، مخاطب نمونه زعفران را از نزدیک ببیند و با کیفیت و عطر و رنگ آن آشنا شود و در صورت تایید  ثبت سفارش نهایی را انجام دهد. معمولا زعفران  سرگل – نگین و سوپر نگین انواع زعفران های صادراتی هستند.

قیمت فروش هر کیلو زعفران

قیمت فروش هر کیلو زعفران صادراتی در ماه رمضان

در جدول زیر می‌بینید که قیمت فروش هر کیلو زعفران در ماه مبارک رمضان ثبات نسبی داشته است.

اولین نکته قابل توجه پس از ارتباط با مجموعه شرکت های الماس زعفران جهان، تنوع محصولات و قیمت‌ها در این شرکت است. بطوری که قیمت خرید انواع زعفران از  ۱۰ – ۱۱  هزار تومان شروع و تا ۱۴-۱۵ هزار تومان متغیر است.

همانطور که می‌دانید بهترین زعفران های صادراتی، زعفرانهای سوپر نگین، نگین، سرگل و پوشال هستند. قیمت هر یک از انواع زعفران متفاوت است.

لطفا توجه داشته باشید این قیمتها برای خرید و تحویل در داخل ایران است. قیمتهای خرید و تحویل در کشور مقصد با توجه به روند صادرات متفاوت است.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]لیست قیمت زعفران و قیمت فروش هر کیلو زعفران صادراتی در ماه رمضان[/box]

قیمت زعفران و لیست قیمت انواع زعفران

لیست قیمت زعفران در خرداد 98

لیست قیمت زعفران صادراتی در بازار خرید و فروش زعفران به ترتیب زیر است: (بروز رسانی قیمت زعفران)

[toggle title=”قیمت زعفران سرگل در خرداد 1398 ” state=”close”]قیمت هر کیلو زعفران سرگل معمولی 12.920[/toggle]

[toggle title=”قیمت زعفران سرگل ممتاز در خرداد 1398 ” state=”close”]قیمت هر کیلو زعفران سرگل ممتاز 13.790 [/toggle]

[toggle title=”قیمت پوشال قلم دار در خرداد 1398  ” state=”close”]قیمت هرکیلو زعفران پوشال قلم دار 11.970[/toggle]

[toggle title=”قیمت زعفران نگین در خرداد 1398 ” state=”close”]قیمت هر کیلو زعفران نگین 12.980[/toggle]

[toggle title=”قیمت زعفران پوشال در خرداد 1398  ” state=”close”]زعفران پوشال صادراتی 11.780[/toggle]

[toggle title=”قیمت زعفران سوپر نگین در خرداد 1398  ” state=”close”]قیمت هرکیلو زعفران سوپر نگین 14.490[/toggle]

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]در متن زیر بخوانید؛ لیست قیمت زعفران قیمت فروش هر کیلو زعفران ارگانیک در ایران چند است؟[/box]

قیمت خرید زعفران از بهترین برند زعفران

قیمت فروش هر کیلو زعفران ارگانیک در ایران

لیست قیمت زعفران بسیار متغیر است. قیمت خرید هر کیلو زعفران ارگانیک و قیمت فروش هر کیلو زعفران ارگانیک در سال 98 بین ۰۰۰/۰۰۰/ ۱ میلیون  تا ۳/۰۰۰/۰۰۰ میلیون تومان بیشتر از بهترین نوع زعفران غیر ارگانیک است.

توجه داشته باشید که زعفران انواع مختلفی دارد. بهترین نوع زعفران، زعفران نگین و زعفران  سرگل و زعفران سوپر نگین هستند. زعفران گیاهی است که به عنوان ادویه طلایی از آن یاد می شود.

ارزش مادی آن همسان با طلا و ارزش دارویی آن بسیار است. قیمت انواع زعفران در ایران بصورت روزانه و گاها بصورت لحظه ای اعلام می شود . در بین بیش از ۳۰۰ تن زعفران تولید شده در ایران، زعفرانهای کمی ارگانیک هستند.

محصولات ارگانیک صرفا برای صادرات استفاده می شود. شرط ورود گسترده محصول به بازارهای جهانی، ارگانیک بودن محصول است. البته که توزیع جزئی زعفران ارگانیک در ایران برای بسیاری از شرکتها صرفه اقتصادی هم ندارد.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]قیمت فروش هر کیلو زعفران ارگانیک در ایران[/box]

قیمت فروش عمده زعفران صادراتی

قیمت زعفران و بهترین برندهای زعفران

قیمت زعفران و بهترین برند های زعفران در ماه رمضان ثبات نسبی داشته است. در جدول زیر لیست قیمت انواع زعفران را ملاحظه می‌کنید. ما معتقدیم بهترین برندهای زعفران و بهترین مارک زعفران فقط با نوع خدمات و کیفیت محصول شناخته می‌شود. در ادامه معرفی برخی از بهترین برندهای زعفران و بهترین مارک زعفران و برند زعفران می‌پردازیم.  علت نوسانات قیمت زعفران، نرخ خرید زعفران از کشاورز، روش صادرات زعفران را هم بررسی خواهیم کرد.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]لیست قیمت زعفران و بهترین برندهای زعفران[/box]

قیمت زعفران و بهترین برندهای زعفران قیمت زعفران

چرا زعفران قیمت ثابتی ندارد؟

 همانطور که در بخش قبلی اشاره کردیم، صادرات زعفران با قیمت فروش هر کیلو زعفران رابطه مستقیم دارد.

نکته بعدی موضوع عرضه و تقاضا است. مقدار تولید زعفران و مقدار مصرف و صادرات زعفران بر قیمت زعفران و نرخ خرید زعفران تاثیرگذار است.

متاسفانه در بحث قیمت گذاری زعفران مرجع دقیق و موثقی وجود ندارد. حتی بورس زعفران و زعفران‌هایی که در آنجا عرضه میشود هم با شرایط خاص ارایه می‌شود و آن قیمت‌ها نمی‌تواند مرجعی برای تعیین نرخ زعفران در بازار باشد.

هر شرکت و هر شخصی و …نرخ خرید زعفران و قیمتی بر روی محصولات خود و دیگران می‌گذارند. البته قیمتی که برندهای زعفران بر روی زعفران می‌گذارند، متفاوت است.

دلالان زعفران هم در این میان اصطلاحاَ از آب گل آلود ماهی میگیرند. البته بهترین برندهای زعفران و بهترین مارک زعفران هم از دخالت و سوء استفاده دلالان در عذاب هستند.

برخی سودجویان هم دست به احتکار زعفران زده‌اند که این امر هم بر تشنج بازار زعفران می‌افزاید

یکی دیگر از عوامل موثری که قیمت زعفران ثبات ندارد، عدم کنترل و نظارت بر قیمت‌ها است. به همین دلیلی هر کسی هر قیمتی که دلش بخواهد بر محصولات می‌گذارد.

راهکار بسیار مشخص است. دولت محترم، و ارگان‌ها و مسئولین ذیربط بر قیمت گذاری زعفران نظارت و مدیرت داشته باشند.

دلالان زعفران و سودجویان هم شناسایی و از فعالیت آنها جلوگیری شود.

 [box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]نمودار قیمت روز زعفران را در جدول زیر ملاحظه بفرمایید[/box]

قیمت زعفران و شرایط صادرات

قیمت فروش هر کیلو زعفران اعلاء در بازار تهران

برند زعفران در قیمت زعفران تاثیر دارد. نرخ خرید زعفران و قیمت زعفران عمده در بازار تهران تفاوت چندانی با بازار مشهد ندارد. به دلیل  اهمیت پایتخت و بازار میلیونی آن، بیشتر تولید کنندگان زعفران، تولیدات خود را در مشهد انجام می دهند اما در تهران هم حضور دارند. این حضور به دو گونه است: یا دفتر فروش آنها در تهران است و یا نمایندگی‌هایی را در تهران دارند. و هر کدام  لیست قیمت انواع زعفران مربوط به خودشان را دارند. برندهای زعفران و بهترین مارک معتبر زعفران معمولا در چندین نقطه شعبه و نمایندگی داشته و فعالیت می‌کنند.

البته در فروش جزئی زعفران، تفاوتهایی را در بازار تهران و مشهد مشاهده می کنیم. اما بطور کلی نرخ هر کیلو زعفران صادراتی در تهران با نرخ و قیمت فروش هر کیلو زعفران صادراتی در مشهد تفاوتی ندارد، یا این تفاوت اینقدر کم است که به چشم نمی آید.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]قیمت فروش هر کیلو زعفران در بازار تهران و مشهد[/box]

قیمت خرید بهترین زعفران صادراتی

قیمت خرید زعفران از کشاورز چگونه است؟

قیمت خرید زعفران از کشاورز با قیمت خرید زعفران از دلالان زعفران بسیار متفاوت است.

به تازگی افرادی قصد فریب مردم و مخصوصا قصد فریب کشاورزان را دارند. این افراد سودجو از طریق فضای مجازی مخصوصا تلگرام تبلیغاتی را مبنی بر نفروختن زعفران انجام میدهند. میگویند کسی زعفران دارد نفروشد، تا قیمت برود بالا و زعفران را با قیمت بالاتری بفروشید.

آیا این طرح به نفع کشاورز است با به نفع دلالان؟

آیا تا بحال طی سالها هیچ اقتصاددانی فکرش به این طرح نمی رسید؟

در مجالی مناسب به این موضوع میپردازیم. اما یک سوال مطرح است: از کجا زعفران بخریم؟ در ادامه این موضوع میپردازیم. طبعا قیمت روز زعفران خرید زعفران از کشاورز بسیار مناسب تر و بهتر از قیمتی است که برخی دلالان میدهند

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]قیمت خرید زعفران از کشاورز چگونه است؟[/box]

قیمت خرید زعفران از کشاورز

قیمت فروش زعفران در بازار زعفران چند است؟

 قیمت فروش زعفران اصل در بازار مشهد در سال 98 کمی با افزایش روبرو بوده است.

از آنجایی که قطب خرید و فروش زعفران صادراتی عمده در مشهد می باشد، بنابراین خرید و فروش زعفران در این استان می تواند قیمت زعفران را تعیین کند. پس به عبارتی میتوان گفت نبض بازار خرید و فروش زعفران صادراتی عمده در ایران، مشهد می باشد. هرچند اگر نگاهی اجمالی به قیمت خرید و فروش زعفران بی اندازیم، می بینیم در مشهد هم قیمت‌های متفاوتی از زعفران وجود دارد.

برند زعفران متفاوتی در مشهد و ایران وجود دارد که محصولات و خدمات خوبی ارایه می‌کنند. یکی از بهترین برندهای زعفران و بهترین مارک زعفران در ایران، برند زعفران شرکت الماس زعفران جهان می‌باشد.

از آنجایی که زعفران گیاه ارزشمند و گرانبهایی است، برخی افراد خواستار قیمت ارزان و کمتری برای پرداخت آن هستند. در واقع به دنبال یک لیست قیمت انواع زعفران ارزان می‌گردند. مهمترین و پنهان‌ترین تقلب در خرید و فروش زعفران صادراتی عمده، مخلوط کردن دو نوع از زعفران است. ( مخلوط کردن زعفران درجه یک با زعفران درجه های پایین تر). در این صورت است که زعفران را به اسم زعفران صادراتی و خالص با قیمت پایین تر عرضه می کنند

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]قیمت فروش زعفران در بازار زعفران چند است؟[/box]

تفاوت قیمت زعفران در برند های زعفران چیست؟

تفاوت قیمت زعفران در برندهای زعفران چیست؟

زعفران گرانترین ادویه در جهان است. درحالی که کشورهای مختلفی مثل افغانستان، مراکش و… زعفران کشت می کنند، پایتخت کشت زعفران در ایران است. این محصول در ایران قیمت مشخصی دارد اما باز هم با این وجود شاهد قیمت های مختلفی در بازار هستیم.
در حوزه صادرات زعفران عوامل مختلفی در تعیین قیمت زعفران موثر هستند، مثل:

 1. کیفیت زعفران
 2. نوع زعفران
 3. گواهی های گمرکی ارائه شده توسط شرکت ها
 4. مقدار سفارش
 5. آنالیزهای انجام شده بر روی زعفران
 6.  برند زعفران و مارک های زعفران
 7. و…

شرکت الماس زعفران جهان در حوزه تولید و صادرات زعفران فعالیت می کند، اگر شما هم قصد خرید زعفران صادراتی را دارید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط شوید.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]تفاوت قیمت زعفران در برندهای زعفران چیست؟[/box]

قیمت زعفران در خرداد 98 و بهترین برندهای زعفران

قیمت زعفران و بهترین برندهای زعفران چگونه است؟

برند ها با توجه به گستردگی فعالیت خود، محصولات خود را ارائه می کنند.
شرکت الماس زعفران جهان به عنوان یک مرکز تولید کننده و صادر کننده انواع زعفران و یک برند زعفران فعالیت می کند. شما در این مرکز می توانید مناسبترین کیفیتها و مناسبترین قیمتها را مشاهده کنید. قیمت انواع زعفران صادراتی در این مرکز از 12000 تمان شروع و تا 15000 تومان وجود دارد.

خرید و فروش زعفران صادراتی فله در سال 98

بهترین روش صادرات زعفران کدام است؟

صادرات زعفران با وسایل نقلیه مختلفی انجام می شود. البته برای هر کشور روش خاصی از صادرات انجام می شود. صادرات زعفران از راه های زمینی، برخی هوایی و برخی دیگر از راه دریایی انجام می شود. تشخیص و انتخاب هر یک از این را های ارسالی وابسته به برخی شرایط تا مقصد می باشد. در ادامه  بهترین روش صادرات زعفران و جزئیات بیشتر را بررسی خواهیم کرد.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]بهترین روش صادرات زعفران کدام است؟[/box]

ویژگی زعفران صادراتی

صادرات چمدانی زعفران چگونه انجام می‌شود؟

مسافری که گاهی از طریق بازارچه‌های مرزی در کشورهای همسایه و گاهی فراتر از آن کالایی را همراه خود حمل می کند، صادرات چمدانی انجام می دهد. در این صورت شخص مسافر همراه خود تا سقف 100 گرم می تواند زعفران را ببرد. این نوع از صادرات، بیشتر بین کشورهای هم مرز و از طریق بازارچه های تجاری انجام می شود.

شرکت الماس زعفران جهان با داشتن دفاتر فعال در کشورهای مختلفی مثل ترکیه، دبی، افغانستان، هلند، بلژیک و… امکان صادرات زعفران به تمام کشورهای دنیا را فراهم کرده است. عزیزانی که قصد صادرات زعفران به هر مقصدی را دارند می توانند با جهت دریافت مشاوره رایگان با متخصصان شرکت ما بصورت ۲۴ ساعته در ارتباط شوید.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]مشاوره رایگان با متخصصان شرکت ما بصورت ۲۴ ساعته[/box]

بهترین روش صادرات زعفران

راه‌های مختلف صادرات زعفران

صادرات زعفران به سه روش انجام می‌شود

 • صادرات از روش زمینی
 • صادرات از روش دریایی
 • صادرات از روش هوایی

روش زمینی: صادرات به وسیله ناوگان حمل و نقل بین‌المللی زمینی(جاده ای) یکی از روش های رایج این حرفه است که برای کشور های نزدیک توصیه می شود . صادرات زعفران به این روش، محدود به کشورهای مقصد خاصی است و ارسال به تمامی کشورها به این روش امکان پذیر نیست.

 • این شیوه از صادرات زعفران، برای سفارشهایی که بصورت بسته بندی شده ارسال می شوند کاربرد دارد. البته مدت زمان بیشتری نسبت به  روش ارسال هوایی لازم دارد تا به مقصد برسد.

بهترین روش صادرات زعفران

روش صادرات زعفران ایرانی و کالای ایرانی

روش دریایی: این روش از ارسال محصول برای صادرات زعفران تقریبا کاربرد کمی دارد و معمولا محصولات بسته بندی شده به این شیوه هم امکان ارسال دارند. این روش نسبت به دیگر روشها زمان بسیار طولانی تری را برای رسیدن به مقصد دارد.

 • در بین برخی تجار ارسال زعفران به همسایگان شمالی و جنوبی ایران از این روش، روشی مرسوم است.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]روش صادرات زعفران ایرانی و کالای ایرانی[/box]

بهترین روش صادرات زعفران

بهترین روش صادرات زعفران

بهترین روش صادرات انواع زعفران، ارسال هوایی محصول است. به دلایل مختلفی ازجمله:

 1. گرانبها بودن محصول
 2. ارسال سریع
 3. امنیت بسیار بالا
 4. سبک بودن محصول
 5.   و…

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]بهترین روش صادرات زعفران، ارسال هوایی محصول است[/box]

بهترین روش صادرات زعفران

مدارک لازم برای صادرات زعفران

به برخی از مدارک مورد نیاز برای صادرات زعفران را عنوان میکنیم. چنانچه قصد خرید زعفران – صادرات زعفران و تجارت زعفران را دارید، با کارشناسان و متخصصان شرکت الماس زعفران در ارتباط شوید. متخصصان ما به طور 24 ساعته پاسخگوی شما عزیزان هستند.

 • کارت بازرگانی صادرات زعفران
 • کارت بهداشت
 • گواهی استاندارد
 • مجوز صدور زعفران

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]مدارک لازم برای صادرات زعفران[/box]

صادرات زعفران به ترکیه و بهترین روش صادرات زعفران

روش صادرات زعفران در شرکت الماس زعفران جهان

به دلیل شرایط خاص ایران و تحریم‌هایی که علیه ایران وجود دارد، صادرات محصولات ایران کمی سخت انجام می‌شود.

روش اول روش صادرات زعفران این است که محصولات ایرانی و زعفران به طور مستقیم به کشورهایی مقصد صادر می‌شود.

محصولات و زعفران عمدتا از طرق هوایی ارسال می‌شود.

روش صادرات  زعفران در شرکت ما از طرق شرکت در کشور هلند و نمایندگان فعال ما در ترکیه و افغانستان و … انجام می‌شود.

زعفران از ایران به نمایندگان ما در ترکیه – افغانستان و … ارسال و از آنجا برای دیگر مقاصد صادر می‌شود.

روش دیگر این صادرات زعفران این است که از کشور افغانستان و مراکش و ترکیه و اسپانیا زعفران را به مقاصد و کشورهای مختلف صادر می‌کنیم.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]چنانچه قصد خرید زعفران و تجارت زعفران را دارید، همین الان با کارشناسان ما در ارتباط شوید. [/box]

فروش و صادرات زعفران - شرکت الماس زعفران جهان

منبع سایت الماس زعفران جهان

almaszaffran.ir

قیمت روز زعفران و صادرات زعفران

دپارتمان فروش و صادرات زعفران

برای خرید و ثبت سفارش زعفران لطفاً روی دکمه زیر کلیک کنید.

مدیر فروش زعفران 

شرکت الماس زعفران شما را به خرید انواع زعفران درجه یک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.