قیمت فروش زعفران ارگانیک

آنچه در این متن می خوانید...

اختلاف قیمت فروش زعفران ارگانیک و غیر ارگانیک چقدر است؟تفاوت های زعفران ارگانیک و غیر ارگانیک در چیست؟بهترین مرکز فروش زعفران فلهتفاوت قیمت خرید و فروش زعفران های فله و جزئی
قیمت خرید زعفران در ماه رمضان
Rate this post

در این روزها قیمت فروش زعفران ارگانیک کمی تغییر پیدا کرده است. قیمت هر کیلو زعفران ارگانیک حدود 2500 یورو می باشد. در ادامه لیست قیمت زعفران و جدول مقایسه زعفران را می بینید.  البته داشتن گواهینامه ارگانیک و برگه آزمایشگاهی هم مهم است. چنانچه قصد خرید و صادرات زعفران ارگانیک را دارید باید مواردی و گواهینامه های مربوط به ارگانیک زعفران را به دقت بررسی کنید. شرکت الماس زعفران جهان ارایه کننده بهترین زعفران صادراتی ارگانیک می باشد.

قیمت فروش عمده زعفران

اختلاف قیمت فروش زعفران ارگانیک و غیر ارگانیک چقدر است؟

موضوع مهمی که در خرید و فروش های عمده زعفران که به قصد صادرات انجام می شود، ارگانیک بودن است. بیش از 96% درصد زعفرانهایی که در ایران تولید می شوند، چون غیر اصولی و سنتی کشت می شوند، غیر ارگانیک هستند.  زعفران ارگانیک به زعفرانی گفته می شود که در تمام روند و طول کاشت، داشت، برداشت و بسته بندی و آماده سازی با استفاده از دستگاه های مکانیزه انجام شود.

قیمت فروش زعفران ارگانیک
قیمت فروش زعفران ارگانیک

تفاوت های زعفران ارگانیک و غیر ارگانیک در چیست؟

زعفران گیاهی دارویی است. تنها در صورتی می تواند 100%  درصد دارویی به حساب آید که 100% سالم  و بهداشتی و بدون هر گونه کود و مواد شیمیایی باشد. در این صورت قیمت هر کیلو زعفران ارگانیک 4 تا 3 میلیون بیشتر از دیگر زعفرانها خواهد بود. تفاوت ارگانیک بودن و غیر ارگانیک بودن زعفران تها در آزمایشگاه ها مشخص خواهد شد. اگر قصد خرید و صادرات زعفران ارگانیک را دارید می توانید همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت خرید و فروش زعفران ارگانیک

بهترین مرکز فروش زعفران فله

در خرید و فروش زعفران عمده هم نکاتی وجود دارد که حتما باید مدنظر قرار بگیرد. از جمله این که نمونه زعفران ارسالی باید با اصل سفارش مطابقت داشته باشد . خرید و فروش و صادرات زعفران فله به روش های مختلفی انجام می شود. شرکت الماس زعفران جهان این امکان را فراهم کرده است که مقداری از سفارش زعفران را به عنوان نمونه ( sampel ) به تمام مشتریان ارجمند به کشورهای مختلف دنیا ارسال و مطابق نمونه سفارش شما را تقدیمتان کند.

بازار فروش عمده زعفران صادراتی

تفاوت قیمت خرید و فروش زعفران های فله و جزئی

با یک حساب سر انگشتی متوجه خواهیم شد که چرا زعفران ارگانیک برای صادرات استفاده می شود. برای مثال: قیمت هر کیلو از بهترین زعفران برای مصرف داخلی ( غیر ارگانیک)  بین 12 تا 13 میلیون تومان است. با احتساب هزینه های توزیع مثل بسته بندی و سیستم حمل و نقل و نیروی انسانی و واسطه ها (مغازه ها و…) قیمت هر گرم زعفران تا به دست مصرف کننده برسد حدود 16 تا 17 هزار تومان خواهد شد.

قیمت فروش زعفران

 

دپارتمان فروش و صادرات زعفران

برای خرید و ثبت سفارش زعفران لطفاً روی دکمه زیر کلیک کنید.

مدیر فروش زعفران 

شرکت الماس زعفران شما را به خرید انواع زعفران درجه یک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.