قیمت خرید هر کیلو گرم زعفران صادراتی

آنچه در این متن می خوانید...

قیمت خرید هر کیلو گرم زعفران در مشهد چند است؟قیمت زعفران عمده در بازار تهران چند است؟قیمت عمده زعفران ارگانیک چند است؟مزیت خرید بهترین زعفران صادراتی چیست؟بهترین نوع زعفران صادراتی کدام است؟
شبکه خرید و فروش زعفران
Rate this post

قیمت خرید هر کیلو گرم زعفران چند است؟ و همچنین بهترین زعفران صادراتی کدام است؟ زعفران انواع مختلفی دارد. همین نوع های مختلف زعفران باعث شده است که قیمت هر گرم زعفران از 8_9 هزار تومان تا 17_16 هزار تومان متغیر باشد. شما همراهان عزیز می توانید قیمت روز زعفران را در سایت Almaszaferan.ir  و کانال تلگرامی شرکت پیگیری بفرمایید.  در ادامه قیمت خرید زعفران ارگانیک – قیمت هر کیلو زعفران در مشهد – بهترین نوع زعفران صادراتی را بررسی خواهیم کرد.

قیمت خرید هر کیلو گرم زعفران صادراتی

قیمت خرید هر کیلو گرم زعفران در مشهد چند است؟

شاید شما هم در بازار الرضا و دیگر حجره های فروش و نمایندگی های زعفران در مشهد، قیمت های متفاوتی را مشاهده کرده باشید. قیمتها تفاوت های زیادی دارند. اما بطور میانگین قیمت خرید هر کیلو گرم زعفران در بازار مشهد از 11 میلیون تومان تا 17 میلیون تومان متفاوت است.قیمت بهترین نوع زعفران صادراتی در سال 97، بین 13 تا 17 میلیون تومان است. چنانچه قصد خرید و صادرات زعفران را دارید با کارشناسان ما در ارتباط شوید.

قیمت هر کیلو زعفران صادراتی

قیمت زعفران عمده در بازار تهران چند است؟

البته قیمت زعفران عمده در بازار تهران تفاوت زیادی با بازار مشهد ندارد. به دلیل  اهمیت پایتخت و بازار میلیونی آن، بیشتر تولید کنندگان زعفران، تولیدات خود را در مشهد انجام می دهند اما در تهران هم حضور دارند. این حضور به دو گونه است: یا دفتر فروششان در تهران است و یا نمایندگی در تهران دارند.

البته در فروش جزئی زعفران، تفاوتهایی را در بازار تهران و مشهد مشاهده می کنیم. اما بطور کلی قیمت خرید هر کیلو گرم زعفران در تهران با نرخ هر کیلو زعفران صادراتی در مشهد تفاوتی ندارد، یا این تفاوت اینقدر کم است که به چشم نمی آید.

قیمت زعفران در مرکز فروش زعفران

قیمت عمده زعفران ارگانیک چند است؟

قیمت زعفران بسیار متغیر است. قیمت قیمت خرید هر کیلو گرم زعفران ارگانیک در ایران بین ۰۰۰/۰۰۰/ ۱ میلیون تا ۳/۰۰۰/۰۰۰ میلیون تومان بیشتر از بهترین نوع زعفران غیر ارگانیک است. توجه داشته باشید که زعفران انواع مختلفی دارد. بهترین نوع زعفران، زعفران نگین و زعفران سرگل و زعفران سوپر نگین هستند. زعفران گیاهی است که به عنوان ادویه طلایی از آن یاد می شود. ارزش مادی آن همسان با طلا و ارزش دارویی آن بسیار است. قیمت انواع زعفران در ایران بصورت روزانه و گاها بصورت لحظه ای اعلام می شود . در بین بیش از ۳۰۰ تن زعفران تولید شده در ایران، زعفرانهای کمی ارگانیک هستند. محصولات ارگانیک صرفا برای صادرات استفاده می شود. شرط ورود گسترده محصول به بازارهای جهانی، ارگانیک بودن محصول است. البته که توزیع جزئی زعفران ارگانیک در ایران برای بسیاری از شرکتها صرفه اقتصادی هم ندارد.

قیمت زعفران در مرکز فروش زعفران

مزیت خرید بهترین زعفران صادراتی چیست؟

 1. شرکت های مختلفی در زمینه توزیع و یا صادرات زعفران فعال هستند. عرضه زعفران توسط این شرکت ها به دو صورت عمده و جزئی است. اما تفاوت شرکت الماس زعفران جهان چیست؟
 2. ما تولید کننده زعفران هستیم.
 3. در ایران و افغانستان زمین کشاورزی داریم و زعفران تولید می کنیم.
 4. مناسب ترین قیمت زعفران صادراتی را ارائه می دهیم، چون مستقیم عرضه می کنیم.
 5. از یک گرم تا هر چندصد کیلو ، هر مقداری که شما سفارش بدهید، تقدیم خواهیم کرد.
 6. تمرکز فعالیت های ما بر صادرات زعفران است.
 7. در کشورهای مختلف نمایندگان فعال داریم.
 8. ما می توانیم هم  در ایران و هم در کشورهای  مختلف و مقصد شما زعفران را تقدیمتان کنیم.
 9. بسته بندی های را با دستور و سفارش شما انجام می دهیم.

قیمت فروش زعفران صادراتی

بهترین نوع زعفران صادراتی کدام است؟

زعفران نوع های مختلفی دارد اما بین زعفران صادراتی با دیگر زعفرانها تفاوتهایی است. مهمترین این تفاوتها، ارگانیک بودن است. البته که از بین حدود 300 تن زعفران تولیدی ایران، تنها بخش کوچکی از آن ارگانیک است. انواع زعفران که بیشترین کاربرد را در صادرات دارد:

 1. نگین
 2. سرگل
 3. پوشال

لطفا توجه داشته باشید که این نوع ها به این دلیل زعفرانهای صادراتی معرفی شده اند که
بیشترین تقاضا را در جهان دارند.

قیمت خرید عمده زعفران

فروش انواع زعفران در بازار زعفران

دپارتمان فروش و صادرات زعفران

برای خرید و ثبت سفارش زعفران لطفاً روی دکمه زیر کلیک کنید.

مدیر فروش زعفران 

شرکت الماس زعفران شما را به خرید انواع زعفران درجه یک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.