قیمت خرید هر کیلو زعفران ارگانیک

آنچه در این متن می خوانید...

قیمت هر کیلو زعفران ارگانیک در ایرانقیمت هر کیلو زعفران ارگانیک در بازارهای جهانیچگونه زعفران ارگانیک را تشخیص دهیم؟تهیه زعفران ارگانیک
خرید زعفران بدون واسطه از کشاورز
Rate this post

قیمت خرید هر کیلو زعفران ارگانیک چند است؟ گیاه زعفران بیش از سه هزار سال است که در ایران تولید می شود اما آیا این زعفران ارگانیک است؟ خوب است بدانیم زعفران ارگانیک در کجا تولید می شود. تفاوت قیمت زعفران های معمولی با قیمت خرید هر کیلو زعفران ارگانیک در ایران چقدر است. در ادامه وضعیت قیمت خرید هر کیلو زعفران ارگانیک در بازارهای جهانی چگونه است و چگونه زعفران ارگانیک را تشخیص دهیم را بررسی خواهیم کرد.

قیمت خرید هر کیلو زعفران ارگانیک

قیمت هر کیلو زعفران ارگانیک در ایران

قیمت زعفران بسیار متغیر است. قیمت خرید هر کیلو زعفران ارگانیک در ایران بین 000/000/ 1 میلیون  تا 3/000/000 میلیون تومان بیشتر از بهترین نوع زعفران غیر ارگانیک است. توجه داشته باشید که زعفران انواع مختلفی دارد. بهترین نوع زعفران، زعفران نگین و زعفران  سرگل و زعفران سوپر نگین هستند. زعفران گیاهی است که به عنوان ادویه طلایی از آن یاد می شود. ارزش مادی آن همسان با طلا و ارزش دارویی آن بسیار است. قیمت انواع زعفران در ایران بصورت روزانه و گاها بصورت لحظه ای اعلام می شود . در بین بیش از 300 تن زعفران تولید شده در ایران، زعفرانهای کمی ارگانیک هستند. محصولات ارگانیک صرفا برای صادرات استفاده می شود. شرط ورود گسترده محصول به بازارهای جهانی، ارگانیک بودن محصول است. البته که توزیع جزئی زعفران ارگانیک در ایران برای بسیاری از شرکتها صرفه اقتصادی هم ندارد.

خرید هر کیلو زعفران ارگانیک
خرید هر کیلو زعفران ارگانیک

قیمت هر کیلو زعفران ارگانیک در بازارهای جهانی

معاملات انجام شده در بازارهای جهانی معمولا با دلار و یورو انجام میشود. در برخی مواقع هم با واحد پول رایج کشور مقصد  معامله انجام خواهد شد. بطور کلی قیمت خرید هر کیلو زعفران ارگانیک در بازارهای جهانی بین 1300 تا2200 دلار است. قیمت عرضه زعفران عمده  در بازارهای خرید و فروش جهانی به تناسب سازمان، شرکت، کاربرد، مرکز عرضه کننده و…. متفاوت است. حتما با اندکی آشنایی از فروش گسترده در بازارهای جهانی، متوجه این موضوع خواهید شد. فروش در بزرگترین بازارهای جهانی تنها یک شرط دارد: ارگانیک بودن! در بازاری به بزرگی چین، زعفران به عنوان دارو شناخته می شود و روی ارگانیک بودن زعفران وارد شده بسیار حساس هستند. البته که همه جای دنیا بازارهای بسیار کوچکی هم هستند که امکان توزیع محصولات غیر ارگانیک در آنجا وجود دارد.

قیمت خرید هر کیلو زعفران

چگونه زعفران ارگانیک را تشخیص دهیم؟

زعفران هایی که در روند کشت، داشت و برداشت از هرگونه مواد شیمیایی و انواع آلودگی ( حتی آلودگی هوا )  آفت و… محافظت شود، زعفران ارگانیک نامیده می شود. بیشترین خواص درمانی و دارویی زعفران، تنها در زعفران ارگانیک وجود دارد. تشخیص زعفران ارگانیک تنها در آزمایشگاه امکان پذیر است. تولید و مصرف محصولات ارگانیک چند سالی است که به عنوان یکی از مباحث مهم در حوزه تولید محصولات گوناگون مانند زعفران مطرح شده است.

قیمت انواع زعفران صادراتی

تهیه زعفران ارگانیک

طی چند سال گذشته زعفران تولید شده در افغانستان از نظر سازمان سنجش کیفیت غذایی جهان و سازمان خواربار جهانی با همان ( فائو )، کنترل کیفیت (Quality control ) بهترین کیفیت را دارد. به همین دلیل کشورهای مختلفی زعفران افغانستان را به عنوان زعفران ارگانیک می شناسند. شرکت الماس زعفران جهان یکی از فعالان حوزه تولید تا صادرات زعفران است. ما در ایران و افغانستان زعفران کشت می کنیم. چنانچه قصد خرید زعفران ارگانیک را دارید. اگر قصد خرید و تجارت  زعفران را دارید، لطفا با کارشناسان شرکت ما در ارتباط شوید.

فروش زعفران صادراتی

تهیه زعفران ارگانیک 
تهیه زعفران ارگانیک
دپارتمان فروش و صادرات زعفران

برای خرید و ثبت سفارش زعفران لطفاً روی دکمه زیر کلیک کنید.

مدیر فروش زعفران 

شرکت الماس زعفران شما را به خرید انواع زعفران درجه یک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.