مجموعه الماس زعفران شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت زعفران عمده در بازار

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت هر کیلو زعفران در بازار مشهد قیمت هر کیلو زعفران در بازار تهرانمقدار زعفران عمده و جزییبهترین بسته بندی زعفرانهای صادراتیمطمئن ترین روش خرید زعفران صادراتی
تولید زعفران در افغانستان

قیمت زعفران عمده در بازار چند است؟ اگر شما هم قصد خرید زعفران عمده و انجام صادرات زعفران را دارید، پیشنهاد میکنیم. مطالب زیر را به دقت بخوانید. چراکه در این بازار انتخاب بهترین قیمت و بهترین نوع زعفران شاید شما را کمی سردرگم کند. در ادامه قیمت هر کیلو زعفران در بازار مشهد و قیمت هر کیلو زعفران در بازار تهران نمونه بسته بندی زعفران صادراتی و مقدار زعفران عمده و جزیی بهترین بسته بندی زعفران صادراتی و روش خرید زعفران صادراتی را بررسی خواهیم کرد.

قیمت زعفران در بازار

قیمت هر کیلو زعفران در بازار مشهد

شاید شما هم در بازار الرضا و دیگر حجره های فروش و نمایندگی های زعفران در مشهد، قیمت های متفاوتی را مشاهده کرده باشید. قیمتها تفاوت های زیادی دارند. اما بطور میانگین نرخ هر کیلو زعفران صادراتی در بازار مشهد از 13 میلیون تومان تا 15 میلیون تومان متفاوت است. قیمت بهترین نوع زعفران صادراتی در سال 97، کیلویی 15 میلیون تومان است که بالاترین قدرت رنگ دهی و عطر و طعم زعفران است. شرکت الماس زعفران ارایه کننده بهترین زعفران صادراتی. لطفا برای خرید انواع زعفران صادراتی با ما در ارتباط  شوید.

قیمت زعفران در بازار

 قیمت هر کیلو زعفران در بازار تهران

قیمت زعفران عمده در بازار تهران تفاوت چندانی با بازار مشهد ندارد. به دلیل  اهمیت پایتخت و بازار میلیونی آن، بیشتر تولید کنندگان زعفران، تولیدات خود را در مشهد انجام می دهند اما در تهران هم حضور دارند. این حضور به دو گونه است: یا دفتر فروششان در تهران است و یا نمایندگی هایی را در تهران دارند. البته در فروش جزئی زعفران، تفاوتهایی را در بازار تهران و مشهد مشاهده می کنیم. اما بطور کلی قیمت هر کیلو زعفران صادراتی در تهران با نرخ هر کیلو زعفران صادراتی در مشهد تفاوتی ندارد، یا این تفاوت اینقدر کم است که به چشم نمی آید.

قیمت زعفران در بازار تهران

مقدار زعفران عمده و جزیی

بسته بندی های زعفران از تنوع های بسیاری برخوردار هستند. اما بطور کلی به دو دسته جزئی و عمده تقسیم می شوند. در بازارهای مختلف، تعیین وزن زعفرانهای این دو دسته متنوع است. بطور کلی زعفرانهایی با وزن کمتر از 20 تا 30 گرم جزء فروش جزئی داخل ایران هستند. اما زعفرانهایی با وزن های بیش از 30 گرم به بالا جزء زعفران عمده محسوب می شوند. شرکت الماس زعفران جهان ارایه کننده بهترین زعفران صادراتی . عمده فعالیت شرکت ما در زمینه فروش و صادرات زعفران عمده می باشد.

بسته بندی زعفران

بهترین بسته بندی زعفرانهای صادراتی

و اما به دلیل شکننده بودن زعفران و ماندگاری عطر و کیفیت آن  بسته بندی های زعفران صادراتی شیشه ای – فلزی و چوبی انجام می شود. برخی به اشتباه زعفران را در بسته های یک کیلویی تا 5 کیلویی ( حتی بیش از 10 کیلو) بسته بندی می کنند. زعفران صادراتی به دلیل اینکه مصافت زیادی را باید تا مقصد طی کند حتما باید به بسته های نیم کیلویی تبدیل شود تا کیفیت آن حفظ شود و شخص تحویل گیرنده در مقصد هم کیفیت واقعی محصول را مشاهده کند. البته شما حق انتخاب دارید. شرکت الماس زعفران جهان تمامی سفارشهای ی شما در خصوص بسته بندی را انجام می دهد.

نمونه بسته بندی زعفران صادراتی

مطمئن ترین روش خرید زعفران صادراتی

  1. حتما از شرکت یا فرد فروشنده بخواهید که نمونه زعفران را برایتان ارسال کند.
  2. چون شما قصد خرید زعفران فله را دارید پس بهتر این هست که مقدار نمونه از 5 گرم بیشتر و از 20 گرم کمتر باشد. به دلیل اینکه علاوه به نوع زعفران، بتوانید کیفیت عطر و حجم زعفران را  از نزدیک ببینید.
  3. بهتر است گواهینامه ها و آنالیزهای مرتبط به زعفران را هم دریافت کنید تا از سلامت و آنالیزهای زعفران هم مطمین بشوید.

برای خرید زعفران و دریافت مشاوره رایگان همین الان با کارشناسان ما در ارتباط شوید.

روش خرید زعفران صادراتی
بازار خرید و فروش زعفران

بازار خرید و فروش زعفران

الماس زعفران جهان

برای خرید و ثبت سفارش زعفران روی دکمه زیر کلیک کنید.

مدیر فروش زعفران 

مجموعه الماس زعفران شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!