قیمت زعفران و بهترین برندهای زعفران

آنچه در این متن می خوانید...

جدول قیمت زعفران در خرداد 98خرید زعفران از بهترین برند زعفرانبهترین مارک زعفران در ایرانتفاوت قیمت زعفران در برند های زعفران چیست؟دلایل نوسانات قیمت زعفران چیست؟روش خرید زعفران صادراتیچرا زعفران قیمت ثابتی ندارد؟ قیمت هر کیلو زعفران صادراتی در بازار تهرانقیمت خرید زعفران از کشاورز چگونه است؟قیمت فروش زعفران در بازار زعفران چند است؟بهترین برندهای زعفران چه ویژگی‌هایی دارندبهترین مارک زعفران کدام است؟
قیمت امروز زعفران و قیمت فروش زعفران به صورت روزانه
Rate this post

قیمت زعفران و بهترین برندهای زعفران قیمت زعفران و بهترین برند های زعفران در ماه رمضان ثبات نسبی داشته است. در جدول زیر لیست قیمت انواع زعفران را ملاحظه می‌کنید. ما معتقدیم بهترین برندهای زعفران و بهترین مارک زعفران فقط با نوع خدمات و کیفیت محصول شناخته می‌شود. در ادامه معرفی برخی از بهترین برندهای زعفران و بهترین مارک زعفران میپردازیم.  علت نوسانات قیمت زعفران، نرخ خرید زعفران از کشاورز، روش صادرات زعفران را هم بررسی خواهیم کرد.

قیمت زعفران و بهترین برندهای زعفران قیمت زعفران

جدول قیمت زعفران در خرداد 98

قیمت زعفران بهترین برندهای زعفران و بهترین مارک زعفران در بازار خرید و فروش زعفران به ترتیب زیر است: (قیمت زعفران بروز رسانی شد)

[toggle title=”قیمت زعفران سرگل در خرداد 1398 ” state=”close”]قیمت زعفران سرگل معمولی 12.920[/toggle]

[toggle title=”قیمت پوشال قلم دار در خرداد 1398  ” state=”close”]قیمت زعفران پوشال قلم دار 12.970[/toggle]

[toggle title=”قیمت زعفران سرگل ممتاز در خرداد 1398 ” state=”close”]قیمت زعفران سرگل ممتاز 13.790 [/toggle]

[toggle title=”قیمت زعفران نگین در خرداد 1398 ” state=”close”]قیمت زعفران نگین 14.980[/toggle]

[toggle title=”قیمت زعفران پوشال در خرداد  1398 ” state=”close”]زعفران پوشال صادراتی 12.780[/toggle]

[toggle title=”قیمت زعفران سوپر نگین در خرداد  1398 ” state=”close”]قیمت زعفران سوپر نگین 14.990[/toggle]

قیمت زعفران و صادرات زعفران

خرید زعفران از بهترین برند زعفران

شرایط خرید زعفران از بهترین برند زعفران چگونه است؟ قیمت فروش زعفران توسط بهترین برند ها چطور است؟ در ادامه علت تفاوت قیمت برندهای مختلف و روش همکاری با برند الماس زعفران جهان را بررسی خواهیم کرد.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]ما معتقدیم بهترین برندهای زعفران و بهترین مارک زعفران فقط با نوع خدمات و کیفیت محصول شناخته می‌شود[/box]

خرید زعفران از بهترین برند زعفران

بهترین مارک زعفران در ایران

در حوزه خرید و فروش های صادراتی همیشه یک سوال مهم مطرح می شود، بهترین برند معتبر کدام است؟ شرکت های مختلفی در حوزه صادرات زعفران فعالیت می کنند، برخی به شکل قانونی و برخی به شکل غیر قانونی.
شرکت الماس زعفران جهان یکی از شرکت های معتبر در حوزه صادرات زعفران است که گامهای قدرتمندی را برای صادرات به اغلب کشورهای اروپایی و امریکایی برداشته است. اگر شما هم قصد خرید زعفران صادراتی را دارید می توانید همین حالا با کارشناسان ما در ارتباط شوید.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]شما فکر می‌کنید بهترین مارک زعفران در ایران کدام برند است؟[/box]

بازار خرید و فروش زعفران صادراتی

تفاوت قیمت زعفران در برند های زعفران چیست؟

زعفران گرانترین ادویه در جهان است. درحالی که کشورهای مختلفی مثل افغانستان، مراکش و… زعفران کشت می کنند، پایتخت کشت زعفران در ایران است. زعفران در ایران قیمت مشخصی دارد اما باز هم با این وجود شاهد قیم های مختلفی در بازار هستیم.
در حوزه صادرات زعفران عوامل مختلفی در تعیین قیمت زعفران موثر هستند، مثل:

 1. کیفیت زعفران
 2. نوع زعفران
 3. گواهی های گمرکی ارائه شده توسط شرکت ها
 4. مقدار سفارش
 5. آنالیزهای انجام شده بر روی زعفران
 6. و….

شرکت الماس زعفران جهان در حوزه تولید و صادرات زعفران فعالیت می کند، اگر شما هم قصد خرید زعفران صادراتی را دارید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط شوید.

قیمت خرید هر کیلو زعفران و قیمت برند های زعفران

دلایل نوسانات قیمت زعفران چیست؟

 چند نکته مهم در مورد قیمت زعفران :

 1. با توجه به نوع – کیفیت و عیار برخی مواقع قیمتها متفاوت می‌باشد.
 2. نوسانات قیمت ارز و دلار  هم بر قیمت زعفران تاثیرگذار می‌باشد. ( البته این نوسانات در داخل ایران بیشتر از کشورهای دیگر است)
 3. نوع بسته‌بندی در قیمت گذاری تاثیر دارد. ( بسته بندی‌های صادراتی از کیفیت بالایی برخوردار است)
 4. البته قیمت شرکت های عرضه کننده زعفران هم با هم متفاوت است. در بخش زیر بهترین برندهای زعفران و بهترین مارک زعفران و روش قیمت گذاری زعفران را توضیح خواهیم داد.
 5. قیمت روز زعفران ارگانیک هر یک از نوع های زعفران، دو تا سه برابر متفاوت است.
 6. نرخ خرید زعفران صادراتی ارگانیک بین 15 تا 17 میلیون تومان است.

البته لیست قیمت روز زعفران به عوامل متعددی بستگی دارد. در این بخش به چند نکته مهم اشاره کردیم. در قسمت‌ها بعدی حتما عوامل دیگر را بررسی خواهیم کرد. از اینکه در این سایت همراه ما هستید از شما متشکریم. در ادامه بهترین برندهای زعفران و ویژگی‌های آن را معرفی می‌کنیم

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]ما به صورت 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم[/box]

قیمت خرید مرغوبترین زعفران صادراتی

روش خرید زعفران صادراتی

به دلیل گرانقدر بودن زعفران، بهترین روش خرید زعفران صادراتی را که با کمترین هزینه انجام می شود را به شما خواهیم گفت.

 1. حتما از شرکت یا فرد فروشنده بخواهید که نمونه زعفران را برایتان ارسال کند
 2. چون شما قصد خرید زعفران فله را دارید پس بهتر این هست که مقدار نمونه از 20 گرم بیشتر و از 50 گرم کمتر باشد.
 3. به دلیل اینکه علاوه به نوع زعفران، بتوانید کیفیت عطر و حجم زعفران را  از نزدیک ببینید.

شرکت الماس زعفران جهان بهترین یکی از بهترین برندهای زعفران و بهترین مارک زعفران بوده  که مدتها در عرصه تولید و صادرات زعفران فعال است این امکان را برای شما فراهم کرده تا بتوانید از طریق ارتباط با مشاوران شرکت ما پرسودترین و بهترین نوع زعفران ( با توجه به سابقه تقاضا در کشور مقصد) را انتخاب کنید وهم سفارشتان را از نزدیک مشاهده و لمس کنید. همین الان می توانید با کارشناسان ما در ارتباط شوید. همچنین برای دریافت  لیست قیمت روز زعفران با ما در تماس شوید.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]چرا زعفران قیمت ثابتی ندارد؟[/box]

قیمت انواع زعفران و قیمت زعفران و شرایط صادرات

چرا زعفران قیمت ثابتی ندارد؟

 همانطور که در بخش قبلی اشاره کردیم، صادرات زعفران با قیمت این محصول رابطه مستقیم دارد.

نکته بعدی موضوع عرضه و تقاضا است. مقدار تولید زعفران و مقدار مصرف و صادرات زعفران بر قیمت زعفران و نرخ خرید زعفران تاثر گذار است.

متاسفانه در بحث قیمت گذاری زعفران مرجع دقیق و موثقی وجود ندارد. حتی بورس زعفران و زعفران‌هایی که در آنجا عرضه میشود هم با شرایط خواص ارایه می‌شود و آن قیمت‌ها نمی‌تواند مرجعی برای تعیین نرخ زعفران در بازار باشد.

هر شرکت و هر شخصی و …نرخ خرید زعفران و قیمتی بر روی محصولات خود و دیگران می‌گذارند. البته قیمتی که برندهای زعفران بر روی زعفران می‌گذارند، متفاوت است.

دلالان زعفران هم در این میان اصطلاحاَ از آب گل آلود ماهی میگیرند. البته بهترین برندهای زعفران و بهترین مارک زعفران هم از دخالت و سوء استفاده دلالان در عذاب هستند.

برخی سودجویان هم دست به احتکار زعفران زده‌اند که این امر هم بر تشنج بازار زعفران می‌افزاید

یکی دیگر از عوامل موثری که قیمت زعفران ثبات ندارد، عدم کنترل و نظارت بر قیمت‌ها است. به همین دلیلی هر کسی هر قیمتی که دلش بخواهد بر محصولات می‌گذارد.

راهکار بسیار مشخص است. دولت محترم، و ارگان‌ها و مسئولین ذیربط بر قیمت گذاری زعفران نظارت و مدیرت داشته باشند.

دلالان زعفران و سودجویان هم شناسایی و از فعالیت آنها جلوگیری شود.

 [box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]نمودار قیمت روز زعفران را در جدول زیر ملاحظه بفرمایید[/box]

قیمت زعفران و شرایط صادرات

قیمت هر کیلو زعفران صادراتی در بازار تهران

نرخ خرید زعفران و قیمت زعفران عمده در بازار تهران تفاوت چندانی با بازار مشهد ندارد. به دلیل  اهمیت پایتخت و بازار میلیونی آن، بیشتر تولید کنندگان زعفران، تولیدات خود را در مشهد انجام می دهند اما در تهران هم حضور دارند. این حضور به دو گونه است: یا دفتر فروش آنها در تهران است و یا نمایندگی‌هایی را در تهران دارند. و هر کدام  لیست قیمت انواع زعفران مربوط به خودشان را دارند. برندهای زعفران و بهترین مارک معتبر زعفران معمولا در چندین نقطه شعبه و نمایندگی داشته و فعالیت می‌کنند.

البته در فروش جزئی زعفران، تفاوتهایی را در بازار تهران و مشهد مشاهده می کنیم. اما بطور کلی نرخ هر کیلو زعفران صادراتی در تهران با نرخ هر کیلو زعفران صادراتی در مشهد تفاوتی ندارد، یا این تفاوت اینقدر کم است که به چشم نمی آید.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]قیمت هر کیلو زعفران در بازار تهران و مشهد[/box]

قیمت خرید بهترین زعفران صادراتی
قیمت هر کیلو زعفران در بازار تهران

قیمت خرید زعفران از کشاورز چگونه است؟

قیمت خرید زعفران از کشاورز با قیمت خرید زعفران از دلالان زعفران بسیار متفاوت است.

به تازگی افرادی قصد فریب مردم و مخصوصا قصد فریب کشاورزان را دارند. این افراد سودجو از طریق فضای مجازی مخصوصا تلگرام تبلیغاتی را مبنی بر نفروختن زعفران انجام میدهند. میگویند کسی زعفران دارد نفروشد، تا قیمت برود بالا و زعفران را با قیمت بالاتری بفروشید.

آیا این طرح به نفع کشاورز است با به نفع دلالان؟

آیا تا بحال طی سالها هیچ اقتصاددانی فکرش به این طرح نمی رسید؟

در مجالی مناسب به این موضوع میپردازیم. اما یک سوال مطرح است: از کجا زعفران بخریم؟ در ادامه این موضوع میپردازیم. طبعا قیمت روز زعفران خرید زعفران از کشاورز بسیار مناسب تر و بهتر از قیمتی است که برخی دلالان میدهند

قیمت خرید زعفران از کشاورز

قیمت فروش زعفران در بازار زعفران چند است؟

 قیمت فروش زعفران اصل در بازار مشهد در سال 98 کمی با افزایش روبرو بوده است.

از آنجایی که قطب خرید و فروش زعفران صادراتی عمده در مشهد می باشد، بنابراین خرید و فروش زعفران در این استان می تواند قیمت زعفران را تعیین کند. پس به عبارتی میتوان گفت نبض بازار خرید و فروش زعفران صادراتی عمده در ایران، مشهد می باشد. هرچند اگر نگاهی اجمالی به قیمت خرید و فروش زعفران بی اندازیم، می بینیم در مشهد هم قیمت‌های متفاوتی از زعفران وجود دارد.

برندهای زعفران متفاوتی در مشهد و ایران وجود دارد که محصولات و خدمات خوبی ارایه می‌کنند. یکی از بهترین برندهای زعفران و بهترین مارک زعفران در ایران، شرکت الماس زعفران جهان می‌باشد.

از آنجایی که زعفران گیاه ارزشمند و گرانبهایی است، برخی افراد خواستار قیمت ارزان و کمتری برای پرداخت آن هستند. در واقع به دنبال یک لیست قیمت انواع زعفران ارزان می‌گردند. مهمترین و پنهان‌ترین تقلب در خرید و فروش زعفران صادراتی عمده، مخلوط کردن دو نوع از زعفران است. ( مخلوط کردن زعفران درجه یک با زعفران درجه های پایین تر). در این صورت است که زعفران را به اسم زعفران صادراتی و خالص با قیمت پایین تر عرضه می کنند

قیمت فروش زعفران

بهترین برندهای زعفران چه ویژگی‌هایی دارند

همانطور که می‌دانید و در شواهد و آمارها مشهود است، وضعیت صادرات زعفران ایران رونق داشته است.

با افزایش فروش زعفران و صادرات زعفران برند های زعفران هم افزایش پیدا کرده. مارک زعفران همیشه برای مشتریان مهم بوده است.

بهترین برند های زعفران در ایران تعداد انگشت شماری هستند. اما بهترین برندهای زعفران در سال 98 کدامند؟ برخی برند های زعفران تبلیغات تلوزیونی دارد. این برند های زعفران هزینه‌های فراوانی برای دیده شدن انجام می‌دهند. اما آن چیزی که یک فعال در عرصه زعفران را برند میکند، کیفیت محصولات و خدمات آن است.

شرکت الماس زعفران جزء یکی از برند های زعفران است که از لحاظ کیفیت خدمات و کیفیت محصولات مخصوصا زعفران، بسیار شناخته شده است.

ما معتقدیم بهترین برندهای زعفران و بهترین مارک زعفران فقط با نوع خدمات و کیفیت محصول شناخته می‌شود

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]برندهای زعفران چه ویژگی‌هایی دارند ؟[/box]

قیمت زعفران و بهترین برندهای زعفران

بهترین مارک زعفران کدام است؟

وقتی محصولی برند میشود، ناخودآگاه بیشتر می‌فرشند. در بحث فروش زعفران و همچنین صادرات زعفران هم برندهای زعفران رقابت می‌کنند. از آنجایی که مارک‌های زعفران متفاوت است ما از نام برند آنها خودداری می‌کنیم.

بهترین مارک زعفران در ایران کدام است؟ جواب مشخص این سوال این است که در هر شهر نام یک برند زعفران به چشم می‌خورد.

مثلا اکثر شهرهای اهواز یک برند زعفران شناخته شده‌تر است.

البته مارک های زعفران بسیار زیار است ولی از آنجایی که هر شرکت در یک حوزه و در یک منطقه فعالیت خودش را معطوف کرده، بنابراین فقط همان شهر و منطقه این نوع زعفران و این مارک زعفران را می‌شناسند.

همانطور که از کلمه آخر نام شرکت الماس زعفران جهان مشخص است، فعالیتهای این شرکت معطوف به یک منطقه نیست.

فروش و صادرات زعفران و محصولات شرکت الماس زعفران جهان در تمام ایران و اکثر کشورهای دنیا انجام می‌شود.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]ما معتقدیم بهترین برندهای زعفران و بهترین مارک زعفران فقط با نوع خدمات و کیفیت محصول شناخته می‌شود[/box]

قیمت خرید و فروش زعفران و قیمت زعفران و بهترین برندهای زعفران

منبع سایت الماس زعفران جهان

almaszaffran.ir

قیمت روز زعفران و بهترین مارک زعفران

دپارتمان فروش و صادرات زعفران

برای خرید و ثبت سفارش زعفران لطفاً روی دکمه زیر کلیک کنید.

مدیر فروش زعفران 

شرکت الماس زعفران شما را به خرید انواع زعفران درجه یک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.