سود فروش زعفران صادراتی

آنچه در این متن می خوانید...

سود فروش زعفران صادراتی افغانستانسود کشاورزان از کشت زعفرانسود فروش زعفران اسپانیاچگونه در بازارهای جهانی زعفران بفروشیم ؟چگونه سودمان را افزایش دهیم؟
Rate this post

سود فروش زعفران صادراتی در ایران و اسپانیا و افغانستان چقدر است ؟زعفران به بیش از ۶۰ کشور دنیا صادر می شود. گیاه زعفران یکی از گرانترین و مهمترین کالاهای صادراتی ایران است. در اینجا قصد داریم  به بررسی موارد زیر بپردازیم: چگونه در بازارهای جهانی زعفران بفروشیم؟ فکر می کنید سود فروش زعفران صادراتی افغانستان و همچنین سود فروش زعفران اسپانیا و در این بین سود کشاورزان از کشت زعفران چقدر است؟

شرکت الماس زعفران جهان ارایه کننده بهترین زعفران صادراتی می باشد. شرکت ما در کشورهای مختلف از جمله ایران و  افغانستان – ترکیه و کشورهای مختلف اروپایی نمایندگان فعال دارد . و در زمینه فروش و صادرات زعفران فعالیت گسترده ای دارد. همراهان عزیز میتوانند جهت ثبت سفارش و  دریافت مشاوره رایگان با متخصصان شرکت الماس زعفران جهان در ارتباط شوند.

بهترین زعفران صادراتی
بهترین زعفران صادراتی

سود فروش زعفران صادراتی افغانستان

صادر زعفران افغانستان به چین در حال افزایش است و به تازگی چین نیز برای خریداری زعفران افغانستان علاقمندی نشان داده است. سال گذشته میزان تولید زعفران افغانستان حدود ۶ تُن بود. در سال جاری این رقم به ۸ تُن رسیده است. ۳ و نیم تُن از این رقم به کشورهای امریکا، آلمان، هلند، هندوستان و سنگاپور صادر شد و بقیه آن در هرات به مصرف رسید. در واقع سود فروش زعفران صادراتی افغانستان بسیار خوب است.

  • 90% زعفران افغانستان به کشور های خارجی صادر می شوند. فروش این محصول در بازار های داخلی به ۱۷ میلیون دلار درآمد رسیده است.
 سود فروش زعفران صادراتی
سود فروش زعفران صادراتی

سود کشاورزان از کشت زعفران

امسال کشاورزان و زعفران کاران افغانستانی بیش از هفده میلیون دلار 17.000.000 درآمد داشتند. رشد میزان صادرات زعفران افغانستان و همچنین فعالیت های دیگر کشورها در حوزه زعفران اعلام هشداری ایران است تا به توجه به تولید بالایی زعفران در حوزه صادرات هم برنامه های اساسی را اعمال کند. سود کشاورزان از کشت زعفران بسیار عالی بوده است. و این امر باعث خوشحالی و ایجاد انگیزه بیشتر در کشاورزان افغانستانی شده است.

شرکت الماس زعفران جهان هم در ایران ( شهر مشهد ) و هم در افغانستان (شهر هرات) زمین کشاورزی داشته و زعفران را کشت می کند. زعفران را به طور مستقیم برداشت میکند. و به متقاضیان ارجمند ارایه میکند. عمده فعالیت های ما در زمینه صادرات زعفران می باشد.

صادرات زعفران افغانستان
صادرات زعفران افغانستان

سود فروش زعفران اسپانیا

بیشترین زعفران تولید شده در ایران را اسپانیا خریداری می کند. با برند سازی و اعتبار در بازارهای بین المللی توانسته است سودی 2 تا 3 برابر از فروش زعفران ایران را نصیب خود کند. سود فروش زعفران اسپانیا هم بسیار زیاد است. طوری که اصلاً قابل مقایسه با درآمد و سود فروش زعفران کاران ایرانی نیست. به هرحال این روابط اقتصادی کلان و این علم روز تبلیغات و برند سازی اسپانیا باعث شده تا این عرصه پیشتاز باشد. سود فروش زعفران صادراتی و سود فروش زعفران اسپانیا باعث رشد اقتصادی این کشور شده است.

سود فروش زعفران
سود فروش زعفران

چگونه در بازارهای جهانی زعفران بفروشیم ؟

زعفران در دنیا متقاضیان بسیاری دارد. اما چگونه در بازارهای جهانی زعفران بفروشیم ؟ را ورود به بازارهای جهانی مستلزم رعایت برخی قوانین است. صادرات زعفران به هر کشور دارای شرایط خاص همان کشور است. اما برخی از نکات در بین همه کشورها مشترک است. رعایت تمامی نکات در صادرات زعفران به هر کشور می تواند مسبب توسعه فعالیت در آن کشور شود. صادرات زعفران همچنان به دلیل عوارض بالای صادرات چمدانی  انجام می شود. شرکت الماس زعفران جهان نیز در عرصه بازاریابی جهانی و صادرات و فروش زعفران صادراتی گام های بزرگی برداشته است. شرکت الماس زعفران جهان ارایه کننده بهترین زعفران صادراتی می باشد.

 بازارهای جهانی زعفران
بازارهای جهانی زعفران

چگونه سودمان را افزایش دهیم؟

بازاریابی صادرات زعفران خیلی مهم است. زعفران به دلیل داشتن برخی ویژگی ها نیاز به بازاریابی دقیق و علمی دارد از جمله:

  1. بدلیل فسادپذیری و از بین رفتن رنگ، طعم و عطر زعفران باید محاسبه دقیقی جهت انجام اموری نظیر بسته بندی و حمل و نقل آنها صورت گیرد.
  2. زعفران نسبت به وزن خود حجم زیادی را اشغال می کند. قسمت زیادی از آن را آب تشکیل می دهد که در هوای خشک ایران سریعاً تبخیر می گردد. بنابراین باید در فاصله کوتاهی از زمان تولید، به بازارهای مصرف برسد تا خواص و کیفیت خود را از دست ندهد.

 

توجه به نیاز و سلیقه مشتریان در صادرات بسیار مهم و حیاتی است.

  1. برخی کشورها زعفران را به خاطر عطر و طعم آن استفاده می کنند. برای این گروه زعفران درجه ۳ و ۴ هم گزینه خوبی برای صادرات است.
  2. برخی کشورها زعفران را به خاطر رنگ دهی، استفاده می کنند. که لازم است زعفران درجه ۱ و ۲ به این کشورها صادر شود.

سود بازار فروش زعفران

ارتباط با ما - الماس زعفران جهان
ارتباط با ما – الماس زعفران جهان
امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
دپارتمان فروش و صادرات زعفران

برای خرید و ثبت سفارش زعفران لطفاً روی دکمه زیر کلیک کنید.

مدیر فروش زعفران 

شرکت الماس زعفران شما را به خرید انواع زعفران درجه یک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.