شرکت الماس زعفران شما را به خرید انواع زعفران درجه یک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فروش زعفران عمده صادراتی

آنچه در این متن می خوانید...

فروش زعفران عمده در مشهدقیمت خرید زعفران عمده در بازار تهرانفروش زعفران عمده در بازار اروپابازار فروش زعفران بدون واسطه
کشت مکانیزه زعفران

بازار فروش زعفران عمده صادراتی را می توان به دو گروه دسته بندی کرد. گروه اول: بازار خرید و فروش زعفران در شهرهای بزرگی مثل مشهد و تهران و… . گروه دوم: سایت های فروشگاهی عرضه زعفران مدتی هست سایت های فروشگاهی خرید و فروش زعفران هم رو به افزایش است. شرکت الماس زعفران جهان نیز در هر دو حوزه فعالیت دارد. جشنواره فروش زعفران عمده صادراتی ما از 12 بهمن 12 اسفند با تخفیف ویژه می باشد. سایت فروشگاهی زعفران ما هم بزودی افتتاح خواهد شد.

فروش زعفران عمده صادراتی

فروش زعفران عمده در مشهد

قیمت خرید و فروش زعفران صادراتی در بهمن ماه ۹۷ کمی افزایش دارد. در حال حاضر قیمت هر کیلو زعفران صادراتی بازار مشهد بین ۱۰ تا 15 میلیون تومان است. قیمت زعفران ( طلای سرخ) در ایران مثل قیمت طلا و دلار هر لحظه در حال تغییر است.  شما دوستان ارجمند می توانید قیمت روز زعفران در همی سایت و تلگرام ما دریافت کنید. چنانچه قصد خرید زعفران و صادرات آنرا دارید، با همکاران ما در ارتباط شوید.

فروش زعفران عمده

قیمت خرید زعفران عمده در بازار تهران

پایتخت ایران، همیشه بزرگترین بازار برای عرضه انواع کالاها بوده است. بیشتر فعالان اقتصادی در تهران ساکن هستند به همین دلیل عمده مذاکرات تجاری در تهران انجام میشود. البته که قیمت خرید و فروش عمده زعفران در بازار تهران و یا بازار مشهد تفاوت چندانی ندارد. قیمت فروش زعفران  شاید به گوش شما نا آشنا باشد اما زعفران انواع مختلفی دارد. قیمت هر نوع زعفران متفاوت تر از دیگر نوع ها است. گاهی این تفاوت چشمگیر است. قیمت زعفران با توجه به کیفیت و نوع از گرمی 6.000 هزار تومان شروع و تا گرمی 17.000  هزار تومان است. این تفاوت قیمتی با توجه به نوع و کیفیت تعیین می شود.

قیمت فروش هر کیلو زعفران

فروش زعفران عمده در بازار اروپا

بعد از بررسی قیمت فروش زعفران عمده در مشهد و تهران به فروش زعفران عمده در بازار اروپا می پردازیم. در حال حاضر یکی از بزرگترین مانع حل نشدنی ایران ضعف سیستم بانکی است. به دلیل وجود تحریم ها از طریق LC می توان معامله انجام داد چون مشتری خارجی زعفران می خواهد ولی نمی تواند به صادرکننده اعتماد کند و پول را قبل از خرید کالا ارسال کند برعکس صادرکننده هم نمی تواند اعتماد کند. اینجاست که مشتری از دست می رود.

عزیزانی که قصد صادرات زعفران به هر مقصدی را دارند می توانند بطور 24 ساعته جهت خرید انواع زعفرانهای صادراتی با کارشناسان ما در ارتباط شوند.

خروج زعفران همراه مسافر به مقداری که جنبه تجاری نداشته باشد، بلامانع است. حداقل مقدار مجاز زعفران به ازای هر گذرنامه ۱۰۰ گرم است. همراهان نمی توانند زعفران حتی به مقدار مجاز همراه داشته باشند.

فروش زعفران عمده در بازار اروپا
فروش زعفران عمده در بازار اروپا

بازار فروش زعفران بدون واسطه

خرید مستقیم زعفران صادراتی به صرفه ترین روش خرید زعفران است. خرید و فروش زعفران صادراتی بصورت جزئی و عمده توسط افراد و شرکتها و فروشگاه های مختلف انجام می شود. کشاورزان تولید کنندگان ردیف اول هستند. شرکت الماس زعفران جهان تولید کننده زعفران ارگانیک و گلخانه ای میباشد. ما زعفران مورد نیاز شما را به طور مستقیم و بدون واسطه تقدیم شما می کنیم.

زعفران سرگل و زعفران نگین و زعفران سوپر نگین سه نمونه زعفران صادراتی و پرکاربرد می باشند. ابن نمونه های پرکاربرد ظرفیت صادراتی خوبی دارند. چراکه برای رنگ و طعم و بوی این نمونه ها و مخصوصا ظاهر این نمونه ها مورد توجه تجار و کشورهای مختلف می باشد. خرید مستقیم انواع زعفران صادراتی را با شرکت الماس زعفران جهان تجربه کنید.

بازار فروش زعفران بدون واسطه

فروش زعفران - ارتباط با ما
فروش زعفران – ارتباط با ما
الماس زعفران جهان

برای خرید و ثبت سفارش زعفران روی دکمه زیر کلیک کنید.

مدیر فروش زعفران 

شرکت الماس زعفران شما را به خرید انواع زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس بگیرید
error: Content is protected !!