خرید عمده زعفران سرگل

آنچه در این متن می خوانید...

تقسیم بندی زعفرانمشخصات زعفران سرگل ارگانیکقیمت خرید عمده زعفران سرگلروش خرید زعفران سرگلروش خرید انواع زعفران فلهصادرات زعفران سرگل
قیمت خرید زعفران فله
2/5 - (1 امتیاز)

خرید عمده زعفران سرگل افزایش پیدا کرده است. زعفران سرگل به دلیل ویژگی هایی که دارد در بازارهای جهانی تقاضای بیشتری دارد. در ایران هم برای مصرف جزئی اغلب از زعفران سرگل استفاده می شود. اما از آنجایی که این محصول تقاضای زیادی دارد، متاسفانه برخی افراد تقلبهایی را در ارائه این گیاه ارزشمند انجام می دهند و با کمترین قیمت به نام زعفران ارگانیک می فروشند. در ادامه  مشخصات زعفران سرگل ارگانیک و قیمت خرید عمده زعفران سرگل را بررسی کنیم.  و  همچنین روش خرید عمده زعفران سرگل و صادرات زعفران سرگل پیگیری خواهیم کرد.

صادرات زعفران سرگل
صادرات زعفران سرگل

تقسیم بندی زعفران

تقسیم‌بندی زعفران در ایران معمولا ۳ نوع اصلی را شامل می‌شود و انواع دیگر معمولا حالتی خاص از این ۳ نوع می‌باشند. قبل از تشریح انواع زعفران لازم به یادآوری است که منظور از کلاله، قسمت قرمز رنگ و منظور از خامه، بخش زرد رنگ رشته زعفران می‌باشد. شرکت الماس زعفران جهان ارایه کننده بهترین زعفران صادراتی می باشد.

 • رنگ قرمز – کلاله
 • بخش زرد – خامه
 • رنگ سفید – ریشه

 

خرید زعفران صادراتی
خرید زعفران صادراتی

مشخصات زعفران سرگل ارگانیک

زعفران سرگل، در واقع همان چیزی است که در ذهن اغلب افراد از زعفران وجود دارد. در این نوع، بخش خامه ( ریشه) به کلی حذف و کلاله‌های کاملا قرمز رنگ به صورت جدا از هم، زعفران خالص را تشکیل می‌دهند. علاوه بر سرگل، عناوین سر قلم، سر ریشه و ممتاز را نیز برای این نوع زعفران بکار می‌برند. در برخی موارد از زعفران پوشال به نام سرگل نیز یاد می‌شود که در این صورت به دو نوع سرگل نگین و سرگل ممتاز تقسیم می‌شود. سرگل نگین در واقع همان تعریف بالا از زعفران سرگل بوده و سرگل ممتاز در واقع بخشی از خامه زرد رنگ را نیز به همراه دارد. تمرکز فعالیت های شرکت الماس زعفران جهان بر صادرات انواع زعفران صادراتی می باشد. و لطفا جهت دریافت مشاوره رایگان در این زمینه و همچنین ثبت سفارش زعفران سرگل با کارشناسان شرکت ما در ارتباط شوید.

 • در میان انواع زعفران فوق، قدرت رنگ دهی زعفران سرگل بیشتر از بقیه و در حدود ۲۱۰ تا ۲۶۰ واحد می‌باشد.
 • مصرف زعفران سرگل به نسبت انواع دیگر بیشتر مرسوم می‌باشد.
فروش عمده زعفران صادراتی
فروش عمده زعفران صادراتی

قیمت خرید عمده زعفران سرگل

نکات مهم در مورد قیمت زعفران :

 1. با توجه به نوع – کیفیت و عیار برخی مواقع قیمتها متفاوت می باشد.
 2. نوسانات قیمت ارز و دلار  هم بر قیمت زعفران تاثیرگذار می باشد.
 3. نوع بسته بندی در قیمت گذاری تاثیر دارد.
 4. البته قیمت شرکت های عرضه کننده زعفران هم با هم متفاوت است.
 5. تقاضای جهانی
 6. تقاضای داخلی این نوع زعفران
 7. قوانین و مقررات، تحریمها
 8. تعرفه های گمرکی کشورهای وارد کننده زعفران
 9. میزان عرضه کشورهای رقیب در بازار
 10. دلالان زعفران
خرید عمده زعفران
خرید عمده زعفران

روش خرید زعفران سرگل

خرید زعفران سرگل به روش های مختلفی انجام می شود. انتخاب هر یک از این انواع زعفران متناسب با سلیقه مشتری و کاربرد و سلیقه جوامع مختلف می تواند متفاوت باشد. بهترین روش خرید زعفران سرگل این است که اول نمونه زعفران را امتحان کنید. یعنی از اصل و تقلبی بودن زعفران مطمئن شویم. و بعد به برگه آزمایشگاهی آن نگاه کنیم. و در نهایت خودمان عطر و طعم و رنگ آنرا بررسی کنیم. البته در خرید اینترنتی زعفران باید دقت بیشتری داشته باشیم چرا که ما جنس را نمی بینیم و فقط تصویری از آنرا داریم.

فروش و صادرات زعفران
فروش و صادرات زعفران

روش خرید انواع زعفران فله

روش خرید انواع زعفران فله در شرکت الماس زعفران جهان به اینگونه است: ما این امکان را فراهم کردیم که مقداری از سفارش زعفران را به عنوان نمونه (sampel) به تمام مشتریان ارجمند به کشورهای مختلف دنیا ارسال و مطابق نمونه سفارش شما را تقدیمتان کنیم. شما می توانید از طریق ارتباط با کارشناسان ما، مشاوره های رایگان برای انتخاب بهترین نوع زعفران  و هم از جهت بازخورد و سودآوری با توجه به کاربرد و مصرف در کشور مدنظر شما دریافت کنید.

سود فروش زعفران
سود فروش زعفران

صادرات زعفران سرگل


شرکت ما از طریق دفاتر و نمایندگی های فعال خود در اکثر کشورها می تواند سفارشتان را در کمترین زمان در کشور مقصد تحویل دهد. با توجه به مقصد و درخواست شما سفارشتان از روش های زیر ارسال خواهد شد. شرکت الماس زعفران جهان ارایه کننده بهترین زعفران صادراتی می باشد.

 • ارسال محصول از طریق هوایی
 • صادرات زعفران از طریق دریایی
 • ارسال محصولات از طریق زمینی
صادرات زعفران سرگل
صادرات زعفران سرگل
دپارتمان فروش و صادرات زعفران

برای خرید و ثبت سفارش زعفران لطفاً روی دکمه زیر کلیک کنید.

مدیر فروش زعفران 

شرکت الماس زعفران شما را به خرید انواع زعفران درجه یک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.