قیمت خرید زعفران پوشال صادراتی

آنچه در این متن می خوانید...

قیمت هر کیلو زعفران پوشال معمولیصادراتی زعفران پوشالبهترین روش خرید و فروش زعفران پوشال عمدهجزئیات بیشتر در مورد روش خرید انواع زعفران
خرید زعفران صادراتی فله
Rate this post

قیمت خرید زعفران پوشال صادراتی در سال 98 کمی افزایش داشته است. در اوایل سال قیمت انواع زعفران کمی گرانتر از قبل شد اما چند روزی است که بازار زعفران یک ثبات نسبی دارد. قیمت خرید زعفران پوشال چند است؟ قیمت خرید هر کیلو زعفران پوشال صادراتی بین 10 میلیون تا 11.000.000 میلیون تومان متفاوت است. در ادامه قیمت هریک از درجه های زعفران پوشال و روش صادرات زعفران پوشال را بررسی خواهیم کرد. همراه ما باشید.

قیمت خرید زعفران پوشال صادراتی

قیمت هر کیلو زعفران پوشال معمولی

قیمت هر کیلو زعفران پوشال (GP1): یازده میلیون و پنجاه هزار تومان ۱۱٫۰۵۰٫۰۰۰
قیمت هر کیلو زعفران پوشال (GP2): ده میلیون و هفتصد و پنجاه هزار تومان ۱۰٫۷۵۰٫۰۰۰
قیمت هر کیلو زعفران پوشال (GP3): ده میلیون و چهارصد و هشتاد هزار تومان ۱۰٫۴۸۰٫۰۰۰

قیمت خرید زعفران پوشال درجه یک

صادراتی زعفران پوشال

زعفران پوشال بیشتر برای کشورهای حاشیه خلیج فارس استفاده می شود، و ارزانترین نوع زعفران صادراتی است. این نوع زعفران هم کیفیت خوبی دارد. ویژگی منحصر به فرد باعث شده که توجه و اعتماد بسیاری از عرب ها جلب شود.

ویژگی این نوع زعفران این است که خامه ( زردی ) به کلاله متصل است. قدرت رنگ دهی خوبی هم دارد که وابسته به کیفیت آن در حدود ۱۷۰ تا ۲۵۰ واحد خواهد بود. زعفران رشته‌ای درجه ۱، درجه ۲ و درجه ۳ در گروه زعفران پوشال قرار می‌گیرد.

قیمت خرید زعفران پوشال

بهترین روش خرید و فروش زعفران پوشال عمده

شرکت الماس زعفران جهان به عنوان یک مرکز خرید و فروش عمده زعفران در تهران فعالیت دارد. ما تولید کننده زعفران هستیم . اگر شما قصد خرید و یا صادرات زعفران پوشال را دارید ما می توانیم در ایران یا کشور مقصد سفارشتان را تحویل دهیم.

همچنین بنا به درخواست شما و قبل از تحویل کامل سفارش، این امکان فراهم است که مقداری از سفارش به عنوان نمونه برایتان ارسال و پس از تایید نهایی توسط شما، کل سفارش برایتان ارسال شود.

قیمت خرید زعفران پوشال

جزئیات بیشتر در مورد روش خرید انواع زعفران

خرید عمده زعفران پوشال در شرکت الماس زعفران جهان به دو صورت انجام می شود:

  1. قیمت خرید و فروش های داخل ایران به تومان محاسبه خواهد شد.
  2. قیمت خرید و فروش و تحویل در کشور مقصد با دلار و یورو محاسبه خواهد شد.

همراهان گرامی برای اطلاع دقیق از قیمت انواع زعفران میتوانند با کارشناسان و متخصصان شرکت ما در  ارتباط شوند. ما بطور 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم.

لیست قیمت هر کیلو زعفران نیر در کانال تلگرامی شرکت به طور مرتب و روزانه بارگذاری میشود. چنانچه قصد خرید و صادرات زعفران را دارید، با کارشناسان و مشاوران فروش ما در ارتباط شوید.

قیمت خرید زعفران صادراتی

دپارتمان فروش و صادرات زعفران

برای خرید و ثبت سفارش زعفران لطفاً روی دکمه زیر کلیک کنید.

مدیر فروش زعفران 

شرکت الماس زعفران شما را به خرید انواع زعفران درجه یک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.