قیمت خرید زعفران در ماه رمضان

آنچه در این متن می خوانید...

قیمت روز زعفران در سال 98قیمت خرید و فروش زعفران و عرضه زعفران در بورس کالابهترین قیمت زعفران تثبیت شده کشاورزانقیمت خرید زعفران از کشاورز چند است؟مرغوبترین زعفران صادراتی کدام است؟باکیفیت‌ترین زعفران در بازار ایرانمرکز خرید زعفران ایران کجاست؟خرید زعفران ارگانیک و قیمت انواع زعفران چند است؟به نظر شما خرید زعفران اصل چه مزیت‌های دارد؟ زعفران بخرید و در کشور مقصد شما تحویل میدهم:مهمترین دلایل اختلاف قیمت خرید زعفران صادراتی
قیمت خرید زعفران در ماه رمضان
Rate this post

با فرارسیدن ماه مبارک رمضان قیمت انواع زعفران در  سال 98 افزایش داشته است. با توجه با فشارهای جدید آمریکا و افزایش قیمت دلار بازار زعفران کمی متشنج شده است. قیمت خرید انواع زعفران را در جدول زیر ملاحظه می‌فرمایید. همکاران ما قیمت روز زعفران به بطور مداوم در سایت‌ها و کانال‌های تلگرامی بارگذار می‌کنند. چنانچه قصد خرید و صادرات زعفران را دارید، همین الان با کارشناسان شرکت الماس زعفران جهان در ارتباط شوید.

خرید زعفران صادراتی

قیمت روز زعفران در سال 98

با توجه به اعمال تحریم‌های جدید و افزایش قیمت دلار قیمت زعفران هم کمی گران شد. قیمت روز زعفران در بازار زعفران چند است؟ در بخش زیر لیست قیمت امروز زعفران و قیمت انواع زعفران را در جدول زیر ملاحظه می‌فرمایید. در اردیبهشت سال 98 قیمت زعفران ثبات نسبی داشته است. به عنوان مثال؛ قیمت یک کیلو زعفران نگین درجه یک حدود 12.500.000 دوازده میلیون تا 13.500.00. میلیون تومان بوده است. در بازار زعفران تهران و مشهد قیمت زعفران پوشال صادراتی هم  بین 9.500.000 تا 10.5 میلیون تومان معامله شده است.

[toggle title=”قیمت زعفران نگین 14.02.1398″ state=”close”]قیمت زعفران نگین 13.980[/toggle]

[toggle title=”قیمت زعفران پوشال 14.02.1398 ” state=”close”]زعفران پوشال صادراتی 10.980[/toggle]

[toggle title=”قیمت زعفران سرگل ممتاز  14.02.1398 ” state=”close”]قیمت زعفران سرگل ممتاز 14.980 [/toggle]

[toggle title=”قیمت پوشال قلمدار 14.02.1398″ state=”close”]قیمت زعفران پوشال قلمدار 10.770[/toggle]

[toggle title=”قیمت زعفران سوپر نگین 14.02.1398 ” state=”close”]قیمت زعفران سوپر نگین 14.490[/toggle]

[toggle title=”قیمت زعفران سرگل 14.02.1398″ state=”close”]قیمت زعفران سرگل معمولی 14.120[/toggle]

خرید و فروش زعفران

قیمت خرید و فروش زعفران و عرضه زعفران در بورس کالا

به گزارش بورس نیوز، نظر افضلی در خصوص عرضه زعفران در بورس کالا، گفت: عرضه زعفران در بورس کالا در حال انجام است و مراکز خرید این محصول را از کشاورزان خریداری می‌کنند.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در خانه ملت با بیان اینکه در سال گذشته خرید زعفران به صورت تضمینی انجام شد، تصریح کرد: خرید تضمینی زعفران به ثبات قیمت آن کمک می‌کند و قیمت این محصول ارزشمند به صورت شفاف تعیین می‌شود.

قیمت خرید زعفران در بورس و میزان صادرات زعفران

بهترین قیمت زعفران تثبیت شده کشاورزان

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه در سال جاری با توجه به اینکه قیمت زعفران تثبیت شده کشاورزان سود زیادی کسب نکردند، ادامه داد: متاسفانه قاچاق زعفران و خروج آن از کشور کماکان در حال انجام است و این موضوع باعث بروز آسیب‌هایی شده اما از سوی دیگر در کشور ظرفیت تولید 500 تن زعفران در کشور وجود دارد.
افضلی با بیان اینکه صنایع بسته‌بندی زعفران طی سال‌های اخیر به خوبی رشد کرده‌اند اما مشکل حال حاضر تولید زعفران کشور بازاریابی است، گفت: کشورهایی مانند افغانستان به دلیل اینکه با تحریم روبه‌رو نیستند بازاریابی خوبی دارند و محصول زعفران ایران را به نام خود صادر می‌کنند.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]قیمت خرید زعفران از کشاورز چند است؟[/box]

قیمت خرید زعفران از کشاورز چند است؟

عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در پایان با تاکید بر اینکه با توجه به کشت زعفران در تمامی استان‌های کشور باید بتوانیم در زمینه بازاریابی و صادرات این محصول عملکرد بهتری داشته باشیم، خاطرنشان کرد: کشور هند درخواست کاهش تعرفه صادرات زعفران از ایران را داشت، امیدواریم بتوانیم در این زمینه به توافقات لازم دست پیدا کنیم.

قیمت هر کیلو زعفران و خرید زعفران از کشاورز بسیار پایین‌تر و بهتر تا اینکه بخواهید از دلالان زعفران زعفران تهیه کنید. شرکت الماس زعفران جهان به عنوان تولید کننده زعفران همیشه برای خدمت گذاری و تحویل زعفران با کیفیت و زعفران با قیمت مناسب در خدمت شما همراهان عزیز می‌باشد.

قیمت خرید زعفران از کشاورز

مرغوبترین زعفران صادراتی کدام است؟

زعفران‌های مختلفی برای صادرات استفاده می شوند. اما فقط یک نوع زعفران وجود دارد که تنها افراد خاصی برای صادرات از آن استفاده می کنند و خواستار آن هستند. زعفران 100% ارگانیک.  در ایران حدود 2% زعفران ارگانیک استفاده می شود درحالی که خارج از ایران و در افغانستان بیشتر محصولات تولیدی ارگانیک هستند.

اغلب شرکت‌ها و تجاری که متقاضی زعفران ارگانیک هستند در بازارهای بزرگی مثل امریکای جنوبی و بعضا در اروپا تجارت می کنند.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]اغلب شرکت‌ها و تجاری که متقاضی زعفران ارگانیک هستند در بازارهای بزرگی مثل امریکای جنوبی و بعضا در اروپا تجارت می کنند[/box]

شرکت الماس زعفران جهان تولید کننده و صادر کننده انواع زعفران ارگانیک است. اگر شما هم قصد خرید و صادرات زعفران ارگانیک را دارید می توانید با کارشناسان و متخصصان ما در ارتباط شوید.

خرید زعفران با کیفیت بالا  

باکیفیت‌ترین زعفران در بازار ایران

بازار داخلی ایران اغلب بازاری است که در آن مرغوبیت از جنبه ظاهری تعیین می شود. بازار زعفران در ایران، بازاری قیمت محور است.  به همین دلیل در بازار داخلی عمدتا شاهد تقلبهایی بر روی زعفران هستیم. برای بازار داخلی ایران زعفران سرگل درجه 2 و3 بسیار مورد استفاده است. در حالی که مرغوبترین زعفران سرگل، سرگل درجه یک است و قیمت بالا تر دارد.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]بازار زعفران در ایران، بازاری قیمت محور است[/box]

قیمت خرید زعفران

مرکز خرید زعفران ایران کجاست؟

مراکز مختلف ارائه کننده زعفران بصورت عمده و جزئی هستند. اما اگر شما هم قصد خرید زعفران بصورت عمده را دارید پیشنهادی برای شما داریم.

شرکت الماس زعفران جهان به عنوان یک مجموعه تولیدکننده و صادرکننده انواع زعفران فعالیت می کند. در این مرکز خرید شما می توانید مرغوبترین زعفران‌های ایران را مشاهده و تست کنید. مشاوران ما بصورت 24 ساعته و بطور رایگان مشاوره های لازم را در اختیار شما قرار می دهند تا بتوانید بهترین نوع زعفران ( با توجه به کاربردی که دارید) را انتخاب کنید.

[box type=”warning” align=”aligncenter” class=”” width=””]مراقب باشید ؛ تقلب گسترده در زعفران [/box]

با توجه به افزایش قیمت زعفران برای پایین آمدن قیمت از ترفندهای مختلفی همچون ریشه رنگ شده .سنگین کردن این محصول و دیگر موارد استفاده می شود که اصلا قابل تشخیص نمی‌باشد با اینکه رنگ و عطر خیلی خوبی برخوردار است به دلیل اسپری‌هایی که به کار می برن اما هشدار جدید در راه است به تازگی زعفران هندی در بازار آمده که قیمت بسیار پایینی دارد و مشخصات و ظاهر زعفران رو دارد لطفا دقت بیشتری در خرید این محصول گران قیمت و باکیفیت داشته باشید

مرکز خرید زعفران و قیمت زعفران

خرید زعفران ارگانیک و قیمت انواع زعفران چند است؟

زعفران نگین ارگانیک اغلب برای صادرات استفاده می شود. معامله محصولات ارگانیک معمولا با دلار و یورو معامله می شوند.  زعفران نگین ارگانیک بهترین کیفیت زعفران را دارد و میزان خامه متصل به کلاله در آن بسیار کم است. این زعفران در ابتدای فصل برداشت، تولید می شود و به لحاظ کیفیت بالایی که دارد قیمت آن از سایر انواع زعفران بالا تر است. این نوع زعفران اگر چه بالاترین قیمت را در بین گرید های Grades زعفران دارد اما کیفیت ویژه آن این افزایش قیمت را توجیه می کند.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]قیمت خرید ارگانیک چند است؟[/box]

 • این نوع زعفران پس از سورت متناسب با درخواست مشتری وزن شده  و سپس در ظروف فلزی خاتم بزرگ بسته بندی می شود. در مورد سفارشات صادراتی معمولا ظروف خاتم، داخل یک کارتن بزرگ چند لا (جهت حفاظت بهتر محصول و ممانعت از رسیدن آسیب های احتمالی از قبیل شکستگی کلاله های زعفران) قرار می گیرد. تمامی روند کار تحت کنترل بازرسین واحد کنترل کیفیت شرکت الماس زعفران جهان انجام می باشد.

قیمت خرید عمده زعفران

به نظر شما خرید زعفران اصل چه مزیت‌های دارد؟

شرکت های مختلفی در زمینه توزیع و یا صادرات زعفران فعال هستند. عرضه زعفران توسط این شرکت ها به دو صورت عمده و جزئی است. اما تفاوت شرکت الماس زعفران جهان چیست؟

 1. ما تولید کننده زعفران هستیم.
 2. در ایران و افغانستان زمین کشاورزی داریم و زعفران تولید می کنیم.
 3. مناسبترین قیمت زعفران صادراتی را ارائه می دهیم، چون مستقیم عرضه می کنیم.
 4. از یک گرم تا هر چندصد کیلو ، هر مقداری که شما سفارش بدهید، تقدیم خواهیم کرد.
 5. تمرکز فعالیت های ما بر صادرات زعفران است.
 6. در کشورهای مختلف نمایندگان فعال داریم.
 7. ما می توانیم هم  در ایران و هم در کشورهای  مختلف و مقصد شما زعفران را تقدیمتان کنیم.
 8. بسته بندی های را با دستور و سفارش شما انجام می دهیم.

بازار خرید و فروش زعفران

 زعفران بخرید و در کشور مقصد شما تحویل میدهم:

 1. ارزش محصول با پول رایج بین‌المللی ( دلار _ یورو ) تعیین می شود.
 2. با گواهینامه‌ها و استانداردهای بین‌المللی زعفران تحویل داده می شود.
 3. امکان تحویل سفارش در تمام  کشورها وجود دارد.
 4. با بسته بندی پیش فرض و یا بسته بندی پیشنهادی شما ارسال می کنیم.
 5. محصول شما با ضمانت و بیمه شرکت ارسال می شود. و تا زمانی که به دست شما برسد تمام مسئولیت‌ها با ما است.

خرید زعفران عمده

مهمترین دلایل اختلاف قیمت خرید زعفران صادراتی

 1. نوع و درجه کیفی زعفران اولین عامل تعیین قیمت زعفران است.
 2. عامل بعدی در تعیین قیمت، نوسان ارز در ایران است.
 3. نوع بسته بندی زعفران هم در قیمت گذار موثر است.
 4. و دلیل دیگر – قیمت شرکت های عرضه کننده زعفران هم با هم متفاوت است.
 5. داشتن گواهی نامه های بهداشت و سلامت بر قیمت زعفران موثر است.
 6. خرید و فروش شرایطی نیز قیمت‌ها را کمی تغییر می دهد. خرید مدت دار – خرید نقدی – خرید شرایطی و … .
 7. مقدار معامله زعفران – یعنی مقدار و وزن زعفران مورد معامله در قیمت گذاری زعفران موثر گذار است. یک کیلو یک قیمت دارد. 2۰۰ کیلو یک قیمت دیگری دارد.

خرید زعفران با کیفیت بالا  

منبع: سایت الماس زعفران جهان

بازار زعفران

قیمت خرید و فروش زعفران ایرانی

دپارتمان فروش و صادرات زعفران

برای خرید و ثبت سفارش زعفران لطفاً روی دکمه زیر کلیک کنید.

مدیر فروش زعفران 

شرکت الماس زعفران شما را به خرید انواع زعفران درجه یک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.