سایت فروش اینترنتی زعفران صادراتی

آنچه در این متن می خوانید...

خرید اینترنتی زعفراندر انتخاب بهترین نوع زعفران برای صادرات همراه شما هستیمقبل از خرید، آزمایشی استفاده کنیدمعتبرین روش ارسال نمونه زعفرانارسال نمونه زعفران صادراتیثبت سفارش زعفران
خریداری کردن زعفران در بلژیک
Rate this post

معتبرترین سایت فروش اینترنتی زعفران صادراتی کدام است؟ طبق آمار سایت های فروشگاهی در ایران رو به افزایش است. در تجارت الکترونیک و خرید اینترنتی زعفران یک مسئله مهم به نام اعتماد وجود دارد. و این سوال همواره در ذهن شکل میگیرد که چگونه به خرید اینترنتی زعفران اعتماد کنیم؟ در اینجا قصد داریم تا روش خرید اینترنتی زعفران و بررسی بهترین نوع زعفران و نحوه ارسال نمونه زعفران را بررسی خواهیم کرد.

سایت فروش اینترنتی زعفران

خرید اینترنتی زعفران

همانطور که میدانید افراد و شرکت های  مختلفی در زمینه فروش و صادرات زعفران فعالیت میکنند. و عرضه محصولات و زعفران  به دو صورت عمده و جزئی انجام می شود. و همچنین فروش و خرید اینترنتی زعفرانسایت فروشگاهی زعفران شرکت ما بزودی افتتاح خواهد شد. اما تفاوت خدمات و ارایه محصولات شرکت الماس زعفران جهان در چیست؟

 1. ما تولید کننده زعفران هستیم و زعفران کشت میکنیم.
 2. در ایران و افغانستان زمین کشاورزی داریم و زعفران تولید می کنیم.
 3. ما قیمت واقعی زعفران صادراتی را ارائه می دهیم، ما عرضه کننده مستقیم زعفران هستیم.
 4. از یک گرم تا هر چندصد کیلو ، هر مقداری که شما سفارش بدهید، تقدیم خواهیم کرد.
 5. تمرکز فعالیت های شرکت ما بر فروش و  صادرات زعفران است.
 6. در کشورهای مختلف جهان نمایندگان فعال داریم.
 7. ما می توانیم هم  در ایران و هم در کشورهای  مختلف جهان که مقصد شماست، زعفران را تقدیمتان کنیم.
 8. ابتدا بسته بندی های ابتدایی پیش فرض بوده و میتوانیم بسته بندی های را با دستور و سفارش شما انجام می دهیم.

بازار خرید اینترنتی زعفران صادراتی

در انتخاب بهترین نوع زعفران برای صادرات همراه شما هستیم

بزودی سایت فروشگاهی زعفران صادراتی ما آغاز بکار خواهد کرد. اما فعالان اقتصادی و تجار عزیز می توانند از طریق تماس تلفنی و ارتباط اینترنتی با هر یک از مشاورین فروش ما تماس گرفته و ثبت سفارش خود را انجام دهند. ما بطور ۲۴ ساعته پاسخگوی تماسهای شما هستیم. جهت ثبت سفارش – خرید زعفران و همچنین برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان شرکت الماس زعفران جهان در ارتباط شوید.

سایت فروش اینترنتی زعفران صادراتی عمده

قبل از خرید، آزمایشی استفاده کنید

طبق اصول و قوانین داخلی شرکت الماس زعفران جهان، تمامی افراد می توانند قبل از خرید عمده و یا جزئی زعفران با تمام مدیران و مشاوران و کارشناسان شرکت ما در ارتباط شده و مشاوره های رایگان را جهت انتخاب انواع زعفران بر حسب کاربرد مصرفی و کاربرد سلیقه ای در جوامع مختلف و… را دریافت کنند. به همین دلیل شرکت الماس زعفران جهان این امکان را فراهم کرده است که قبل از خرید قطعی، برای شما عزیزان نمونه ارسال کرده و پس از تایید، طی قراردادی مابین طرفین، سفارش زعفران طبق نمونه ارسالی تحویل داده خواهد شد.

خرید و فروش زعفران صادراتی

معتبرین روش ارسال نمونه زعفران

 • مرحله اول :

در ابتدا روش ارسال نمونه زعفران برای مشتریان انجام می شود. این نمونه از ۵ گرم تا ۲۰ گرم می باشد. اگر مشتریان گرامی سفارش خاصی مدنظر داشته باشند، به طبع همان نمونه محصول برایشان ارسال خواهد شد. در غیر این صورت از تمام نمونه زعفران های موجود در شرکت ( زعفران صادراتی – زعفران سرگل – زعفران سوپر نگین – زعفران نگین و … ) برای متقاضیان گرامی ارسال خواهد شد. موضوع دیگری که حایز اهمیت است، مبلغ خرید زعفران و هزینه ارسال محصول می باشد. که در ادامه به ان می پردازیم.

خرید زعفران صادراتی

ارسال نمونه زعفران صادراتی

 • مرحله بعد:

در مرحله دوم نمونه سفارش شما به تمام شهرهای ایران تحویل داده می شود. و طبق قانون توزیع جزئی محصولات در بازار، نمونه و یا سفارش از طریق پست و یا همکاران ما در شهرهای مختلف تحویل داده خواهد شد. در صورت پذیرفته شدن نمونه زعفران ارسالی، تمامی هزینه های ارسال محصول و مبلغ خرید نمونه زعفران به عهده شرکت الماس زعفران می باشد. اما چنانچه مشتری صرفاً درخواست نمونه محصول را داشته باشد، مبلغ خرید نمونه زعفران ارسال شده و هزینه ارسال محصول بر عهده متقاضی محترم می باشد. این مبلغ در ابتدا به حساب شرکت واریز خواهد شد. در صورت ثبت سفارش مجددا این مبلغ به حساب مشتری بازگردانده خواهد شد.

خرید و فروش اینترنتی زعفران

ثبت سفارش زعفران

 • مرحله نهایی

و در مرحله آخر: ثبت سفارش  مرحله نهایی می باشد. شرکت الماس زعفران جهان تمامی محصولات را مطابق با نمونه ارسالی به مشتریان ارجمند تحویل خواهد داد. ثبت سفارش حتی از طریق تلفنی – پیامک – ایمیل و قرار ملاقات حضوری انجام می شود. همانطور که در قسمت بالا اشاره کردیم، بعد از ثبت سفارش تمامی هزینه های اولیه که برای ارسال نمونه و خرید نمونه از طرف مشتری پرداخت شده بود به حساب مشتری مسترد خواهد شد.

بازار خرید و فروش زعفران صادراتی عمده

خرید اینترنتی زعفران صادراتی ارگانیک

دپارتمان فروش و صادرات زعفران

برای خرید و ثبت سفارش زعفران لطفاً روی دکمه زیر کلیک کنید.

مدیر فروش زعفران 

شرکت الماس زعفران شما را به خرید انواع زعفران درجه یک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.