مرکز فروش زعفران صادراتی عمده

آنچه در این متن می خوانید...

قیمت خرید بهترین زعفران صادراتیفروش انواع زعفران صادراتیقیمت خرید هر کیلو زعفران سرگلقیمت خرید هر کیلو زعفران نگینقیمت خرید عمده زعفران پوشالروش خرید و تحویل زعفرانهمراه شما هستیم:
مرکز فروش زعفران صادراتی
Rate this post

مرکز فروش زعفران صادراتی عمده در شهرهای بزرگی مثل تهران و مشهد است. در این مراکز شما می توانید خرید زعفران با قیمت مناسب و کیفیت عالی را شاهد باشید. اگر قصد خرید و صادرات زعفران را دارید با کارشناسان ما در ارتباط شوید. در ادامه قیمت خرید زعفران صادراتی و قیمت خرید هر کیلو زعفران سرگل و قیمت زعفران ارگانیک و قیمت انواع انواع زعفران صادراتی بررسی خواهیم کرد.

قیمت فروش زعفران صادراتی

قیمت خرید بهترین زعفران صادراتی

اولین نکته قابل توجه پس از ارتباط با مجموعه شرکت های الماس زعفران جهان، تنوع محصولات و قیمت ها در این شرکت است. بطوری که قیمت خرید عمده انواع زعفران از ۸-۹ هزار تومان شروع و تا ۱۴-۱۵ هزار تومان متغیر است. بهترین زعفران های صادراتی، زعفرانهای سوپر نگین، نگین، سرگل و پوشال هستند. قیمت انواع زعفران متفاوت است.

لطفا توجه داشته باشید این قیمتها برای خرید و تحویل در داخل ایران است.
قیمتهای خرید و تحویل در کشور مقصد با توجه به روند صادرات متفاوت است.

قیمت هر کیلو زعفران صادراتی

فروش انواع زعفران صادراتی

طبق اصول داخلی شرکت الماس زعفران جهان، یکی از خدمات ما به مراجعه کنندگان محترم این است که مشاوره های رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد. گزینه های انتخابی را برایتان ارسال کنیم تا شما راحت و بهتر بتوانید نوع زعفران – مقدار زعفران و … را انتخاب کنید. در نهایت ثبت سفارش خود را انجام دهید.

  1. بخشی از این مشاوره های رایگان برای انتخاب بهترین نوع زعفران با توجه به کاربرد و کشور مقصد شما است.
  2. بخش دیگری از مشاوره های رایگان برای سریعتر به مقصد رسیدن سفارش شما است.
  3. انتخاب زعفران مناسب با قیمت مناسب در بازار داخل و خارج ایران

قیمت خرید عمده زعفران نگین

قیمت خرید هر کیلو زعفران سرگل

زعفران سرگل یکی از پرکاربردترین زعفرانهای صادراتی است. قیمت خرید عمده زعفران سرگل صادراتی در داخل ایران حدود ۱۳ میلیون تومان است. علت این تقاضای زیاد عطر و قدرت رنگ دهی این نوع زعفران است. قدرت رنگ دهی زعفران سرگل در حدود ۲۱۰ تا ۲۶۰ واحد است. شرکت الماس زعفران جهان ارایه کننده بهترین زعفران صادراتی سرگل با آنالیز لابراتوار و گواهی سلامت و … می باشد.

قیمت ها به تومان بوده و برای ارایه محصول  در داخل ایران است.

قیمت هر کیلو زعفران سرگل

قیمت خرید هر کیلو زعفران نگین

سومین نوع زعفران صادراتی، زعفران نگین است. قیمت زعفران نگین صادراتی در داخل ایران بین ۱۱ تا ۱۲ میلیون تومان است. زعفران نگین فاخرترین و گرانترین نوع زعفران است. بالاترین قدرت رنگ دهی را دارد (بین ۲۳۰ تا ۲۷۰ واحد). البته که انتخاب هر یک از انواع زعفران برای کاربرد های مختلف متفاوت است. اگر برای شما رنگ زعفران اهمیت بیشتری دارد، این انتخاب فوق العاده است. جهت خرید و صادرات زعفران با مشاوران فروش شرکت ما در ارتباط شوید.

بیشترین تقاضا برای این نوع زعفران، از سمت کشورهای اروپایی و چین است.

قیمت خرید هر کیلو زعفران نگین

قیمت خرید عمده زعفران پوشال

چهارمین نوع زعفران صادراتی، زعفران پوشال است.قیمت خرید عمده زعفران پوشال صادراتی در داخل ایران بین ۹ تا ۱۱ میلیون تومان است. قدرت رنگ دهی زعفران پوشال صادراتی وابسته به کیفیت آن در حدود ۱۷۰ تا ۲۵۰ واحد است.  برخی از افراد به دلیل اتصال کلاله به خامه و کاهش احتمال تقلبی بودن، به این نوع زعفران اعتماد بیشتری دارند. شما عزیزان جهت سفارش این محصول میتوانید با کارشناسان شرکت ما در ارتباط شوید.

  • زعفران رشته‌ای درجه ۱، درجه ۲ و درجه ۳ در گروه زعفران پوشال قرار می‌گیرد.

قیمت خرید عمده زعفران پوشال

روش خرید و تحویل زعفران

شرکت ما این امکان را فراهم کرده که مقداری از سفارش زعفران را به عنوان نمونه (sampel) به تمام مشتریان ارجمند به کشورهای مختلف دنیا ارسال و مطابق نمونه سفارش شما را تقدیمتان کنیم.

این نمونه از ۵ گرم تا ۵۰ گرم می باشد. اگر مشتریان گرامی سفارش خاصی مدنظر داشته باشند، به طبع همان نمونه محصول برایشان ارسال خواهد شد. در غیر این صورت از تمام نمونه زعفران های موجود در شرکت ( زعفران صادراتی – زعفران سرگل – زعفران سوپر نگین – زعفران نگین و … ) برای متقاضیان گرامی ارسال خواهد شد.

خرید زعفران عمده صادراتی

همراه شما هستیم:

شرکت الماس زعفران جهان سفارشات شما را در کمترین زمان ممکن تقدیم شما می کند. بعد از سفارش پیش فاکتور و نمونه محصول برایتان ارسال می شود. بعد از تایید شما ثبت سفارش – پرداختی و تحویل زعفران انجام میشود.

  • سفارش شما را تمامی شهر های ایران تحویل خواهیم داد.
  • همچنین از طریق دفاتر فعال خود در کشورهای مختلف، سفارشتان را در کشور مقصد تحویل خواهیم داد.

فروش انواع زعفران در بازار زعفران

دپارتمان فروش و صادرات زعفران

برای خرید و ثبت سفارش زعفران لطفاً روی دکمه زیر کلیک کنید.

مدیر فروش زعفران 

شرکت الماس زعفران شما را به خرید انواع زعفران درجه یک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.