صادرات زعفران به کانادا

آنچه در این متن می خوانید...

بررسی ظرفیت بازار کانادا برای واردات زعفرانبهترین زعفران برای بازار کاناداصادرات چمدانی زعفران به کاناداشرایط صادرات زعفران عمده به کاناداقوانین واردات به کانادا
صادرات زعفران به کانادا
Rate this post

صادرات زعفران به کانادا چگونه است؟ بهترین زعفران برای صادرات به کانادا و بازار زعفران کدام است؟ کشور کانادا یکی از بازارهای مساعد و پرطرفدار برای واردات کالاهای لوکس است. زعفران به عنوان لوکس‌ترین کالای صادراتی ایران، همچنان مورد استقبال تجار و افراد و تولیدکننده های مختلف کانادا است. در ادامه ظرفیت بازار کانادا برای واردات زعفران را بررسی خواهیم کرد. و همچنین خواهیم گفت که بهترین زعفران برای صادرات زعفران به کانادا کدام است؟! همراه ما باشید.

صادرات زعفران به کانادا

بررسی ظرفیت بازار کانادا برای واردات زعفران

کشور کانادا در حوزه واردات محصولات کشاورزی، بیشترین نظارت را روی کیفیت دارد. با توجه به بازار ده‌ها میلیونی آن، این کشور بسیار مساعد برای واردات انواع زعفران های 100 درصد ارگانیک است.

چنانچه قصد خرید و صادرات زعفران را دارید، با کارشناسان شرکت ما در ارتباط شوید.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]خرید و صادرات زعفران را با شرکت الماس زعفران جهان تجربه کنید[/box]

صادرات زعفران کانادا و قیمت زعفران صادراتی

بهترین زعفران برای بازار کانادا

بازارهای مختلف همیشه ظرفیت ورود انواع زعفران درجه یک را دارند. به طبع برای بازاری مثل کشور کانادا که کیفیت محصول بسیار مهم است، زعفرانهای سوپر نگین و نگین اولویت های اول هستند. در رتبه های بعدی زعفرانهای سرگل و پوشال قرار میگیرند.
لطفا توجه داشته باشید که هر یک از زعفرانهای نامبرده شده، به 3 درجه کیفی تقسیم می شوند.

اگر قصد خرید و یا صادرات زعفران را دارید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط شوید. و مشاوره های رایگان را برای انتخاب پرکاربردترین زعفران با توجه به کشور مقصد و بازار مد نظر دریافت کنید.

صادرات زعفران کانادا و قیمت زعفران صادراتی

صادرات چمدانی زعفران به کانادا

در تجارت چمدانی محدودیت‌هایی تعریف شده که اگر تبادل کالا از حدود معینی تجاوز کند، مشمول جریمه خواهد شد. در مجموع، قاچاق در قالب تجارت چمدانی به گونه‌ای نیست که بتوان با آن برخورد کرد، اکنون در بسیاری از مرزها کالا در قالب قاچاق چمدانی وارد می‌شود.

طبق قانون صادرات و واردات، هر مسافر مجاز است ۸۰ دلار با استفاده از معافیت حقوق ورودی گمرک کالا وارد کند.

البته دستورالعمل های ریز دیگری نیز وجود دارد که تشخیص آن با ماموران گمرک است مثلا می توان آن ۸۰ دلار را افزایش داد اگر به عنوان مصرف شخصی باشد و برای مصارف تجاری، قلمداد نشود.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]هر مسافر مجاز است ۸۰ دلار با استفاده از معافیت حقوق ورودی گمرک کالا وارد کند[/box]

صادرات زعفران به روش چمدانی

شرایط صادرات زعفران عمده به کانادا

کمترین قوانین گمرکی را در هنگام واردات به کانادا شاهد هستیم. اما گمرک کانادا سیستم نظارتی بسیار قوی دارد و از سیستم «گاما ری» استفاده می‌کند به همین دلیل کمترین قاچاق کالا و واردات محصولات ممنوع و مضر را دارد.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]قوانین گمرکی کانادا و صادرات زعفران به این کشور[/box]

صادرات زعفران کانادا و قیمت انواع زعفران صادراتی

قوانین واردات به کانادا

 1. داشتن کد کسب و کار (B N) که با استفاده از این کد از سوی آژانس عملکرد کانادا (CRA) حسابی برای صادرات و واردات به وسیله شما ساخته می‌شود. این حساب تجاری هیچ هزینه‌ای ندارد و ظرف مدت یک دقیقه برای شما باز می‌شود.
 2. تمام اطلاعات مورد نیاز زعفران و نمونه زعفران به همراه معنی لغوی اسم زعفران و کاربرد آن
  این اطلاعات در زمان تعیین تعرفه گمرکی مورد استفاده قرار می‌گیرند. کد تعرفه‌ای هنگامی استفاده می‌شود که نرخ عوارض گمرکی برای محصول مورد نظر وضع شود.
 3. تعین سرویس مجوز گمرکی؛ ممکن است شما به راحتی خود را آماده کنید تا حساب گمرکی و سوابق مالی خود را وارد کرده و به تجارت محصولات خود بپردازید یا اینکه نیازمند مجوز گمرکی باشید.
 4. تعیین کشور مبدا که شما محصولات خود را از آن وارد کرده‌اید، است. مطمئن شوید محصولات که قصد وارد کردن آنها را دارید در کشور کانادا مجاز هستند.
 5. تعیین کد ۱۰ رقمی تعرفه گمرکی
 6. تعیین ترخیص محصولات وارداتی، پرداخت هرگونه عوارض گمرکی
 7. تعیین کنید که از خدمات گمرکی کارگزاری استفاده خواهید کرد یا خیر
 8. اطمینان حاصل کنید که محصولات وارداتی برچسب یا مارک مورد نیاز را دارا هستند
 9. تعرفه گمرکی بر اساس سازمان بین‌المللی تعرفه‌های گمرکی (WCO) برای محصولات مختلف هماهنگ شده‌اند.

قیمت زعفران و صادرات زعفران

منبع: سایت الماس زعفران جهان

http://Almaszaffran.ir

روش صادرات زعفران به کانادا

دپارتمان فروش و صادرات زعفران

برای خرید و ثبت سفارش زعفران لطفاً روی دکمه زیر کلیک کنید.

مدیر فروش زعفران 

شرکت الماس زعفران شما را به خرید انواع زعفران درجه یک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.