خرید عمده زعفران صادراتی در تهران

آنچه در این متن می خوانید...

قیمت خرید زعفران صادراتیچگونه زعفران اصل بخریمچگونه زعفران صادر کنیمارایه کننده بهترین زعفران صادراتی در تهران
خرید عمده زعفران صادراتی
Rate this post

خرید عمده زعفران صادراتی در تهران چگونه است؟ مهمترین ویژگی زعفران صادراتی، ارگانیک بودن آن محصول است. امروزه در جهان تولید محصولات ارگانیک صنعتی بسیار قانونمند مطرح است. در بسیاری از کشورها چون  اتحادیه اروپا، ایالات متحده، کانادا، ژاپن و در بسیاری از کشورهای دیگر حرکت به سمت مصرف محصولات ارگانیک شکل گرفته است. بطوری که در چین و هند و حتی برخی کشورهای اروپایی از زعفران ارگانیک به عنوان دارو نامبرده می شود. در متن زیر قیمت خرید زعفران صادراتی را بررسی میکنیم. و می گوییم که چگونه زعفران اصل بخریم. همچنین میخوانیم که چگونه زعفران صادر کنیم.

خرید عمده زعفران صادراتی
خرید عمده زعفران صادراتی

قیمت خرید زعفران صادراتی

قیمت خرید زعفران صادراتی خیلی متفاوت است. شرکت های مختلف  و دلالان قیمت های مختلفی را ارائه می دهند.این تفاوت قیمتها دلایل مختلفی دارد.  بخشی از این تفاوت قیمتها بستگی به نوع زعفران عرضه شده دارد. بهترین نوع زعفران صادراتی که در بازارهای جهانی شناخته شده است به ترتیب اولویت زعفران های:

  1. سرگل
  2. سوپر نگین
  3. نگین

با توجه به دلایل گوناگونی، جوامع مختلف متقاضی نوع خاصی هستند. جهت انتخاب و اطلاع دقیق از سلیقه و کاربرد زعفران در کشورهای مختلف میتوانید با مشاوران شرکت ما در ارتباط شوید. و در این زمینه  مشاوره های رایگان دریافت کنید.
یکی از دلایل تعین کننده قیمت زعفران صادراتی در تهران ، نوع زعفران است که با توجه به نوسانات بازار زعفران، قیمت انواع زعفران بصورت روزانه و لحظه به لحظه در سایت ما Almaszaferan.ir  اعلام می شود.

زعفران صادراتی در تهران
فروش و صادرات زعفران عمده

چگونه زعفران اصل بخریم

معمولا به دلیل آسیب پذیر بودن زعفران و برای جلوگیری از خرد شدن کلاله، فروش زعفران صادراتی فله در بسته بندی های ۲۵۰ گرم و نیم کیلو انجام می شود.  روش خرید زعفران صادراتی در تهران از شرکت الماس زعفران جهان:

  • مرحله اول :

ابتدا ارسال نمونه زعفران برای مشتریان انجام می شود. این نمونه از ۵ گرم تا ۲۰ گرم می باشد. اگر مشتریان گرامی سفارش خاصی مدنظر داشته باشند، به طبع همان نمونه محصول برایشان ارسال خواهد شد. در غیر این صورت از تمام نمونه زعفران های موجود در شرکت ( زعفران صادراتی – زعفران سرگل– زعفران سوپر نگین – زعفران نگین و … ) برای متقاضیان گرامی ارسال خواهد شد. موضوع دیگری که حایز اهمیت است، مبلغ خرید زعفران و هزینه ارسال محصول می باشد. که در ادامه به ان می پردازیم.

فروش و صادرات زعفران عمده
فروش و صادرات زعفران عمده
  • مرحله بعد:

نمونه سفارش شما به تمام شهرهای ایران تحویل داده می شود. و طبق قانون توزیع جزئی محصولات در بازار، نمونه و یا سفارش از طریق پست و یا همکاران ما در شهرهای مختلف تحویل داده خواهد شد. در صورت پذیرفته شدن نمونه زعفران ارسالی، تمامی هزینه های ارسال محصول و مبلغ خرید نمونه زعفران به عهده شرکت الماس زعفران می باشد. اما چنانچه مشتری صرفاً درخواست نمونه محصول را داشته باشد، مبلغ خرید نمونه زعفران ارسال شده و هزینه ارسال محصول بر عهده متقاضی محترم می باشد. این مبلغ در ابتدا به حساب شرکت واریز خواهد شد. در صورت ثبت سفارش مجددا این مبلغ به حساب مشتری بازگردانده خواهد شد.

فروش و صادرات زعفران ارگانیک
فروش و صادرات زعفران ارگانیک
  • مرحله نهایی

ثبت سفارش مرحله نهایی می باشد. شرکت الماس زعفران جهان تمامی محصولات را مطابق با نمونه ارسالی به مشتریان ارجمند تحویل خواهد داد. ثبت سفارش حتی از طریق تلفنی – پیامک – ایمیل و قرار ملاقات حضوری انجام می شود. همانطور که در قسمت بالا اشاره کردیم، بعد از ثبت سفارش تمامی هزینه های اولیه که برای ارسال نمونه و خرید نمونه از طرف مشتری پرداخت شده بود به حساب مشتری مسترد خواهد شد.

ارسال نمونه زعفران صادراتی
ارسال نمونه زعفران صادراتی

چگونه زعفران صادر کنیم

صادرات زعفران با توجه به کشور مقصد از طریق روش های مختلف انجام می شود. معمولا به دلیل حجم کم زعفران و سبک بودن آن از طریق ارسال هوایی صادر می شود. از آنجایی که بیشترین صادرات زعفران ایران پس از اسپانیا، به کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس ارسال می شود، امکان صادرات از راه دریایی هم میسر است. اما بازهم به دلایل متعددی مثل سرعت در ارسال،  صادرات هوایی ارجحیت دارد.

صادرات زعفران فله
صادرات زعفران فله

ارایه کننده بهترین زعفران صادراتی در تهران

شرکت الماس زعفران ارایه کننده بهترین زعفران صادراتی در تهران می باشد. چنانچه قصد خرید و همچنین صادرات زعفران را دارید، لطفا با متخصصان شرکت ما در ارتباط شوید.

ما در کشورهای مختلف دنیا از جمله: ایران – افغانستان – ترکیه – دبی – عمارات – آلمان – هلند – بلژیک – اتریش – یونان – ژاپن – برزیل و … نمایندگی فعال داریم.

شرکت الماس زعفران جهان ارایه کننده انواع زعفران صادراتی از جمله: زعفران سرگل – زعفران نگین – زعفران سوپر نگین و … می باشد.

ارتباط با ما - الماس زعفران جهان
ارتباط با ما – الماس زعفران جهان
دپارتمان فروش و صادرات زعفران

برای خرید و ثبت سفارش زعفران لطفاً روی دکمه زیر کلیک کنید.

مدیر فروش زعفران 

شرکت الماس زعفران شما را به خرید انواع زعفران درجه یک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.