شرکت الماس زعفران شما را به خرید انواع زعفران درجه یک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین زعفران برای عمان

آنچه در این متن می خوانید...

کاربرد های زعفران در عمانبازار زعفران در عماناولین نوع زعفران برای عماندومین نوع زعفران برای عمان تنوع شیوه صادرات زعفران به عمان
بهترین زعفران برای عمان

برای صادرات زعفران به عمان از انواع زعفران استفاده می شود. اما تجارب صادرات به این کشور نشان داده است که مردمان این سرزمین از دو نوع زعفران استقبال بیشتری می کنند. به همین دلیل در ادامه بهترین زعفران برای عمان را معرفی و بازارهای هر یک را بررسی خواهیم کرد.

 

کاربرد های زعفران در عمان

در عمان از زعفران در صنایع غذایی، دارویی، بهداشتی، آرایشی و در مواردی هم برای تولید رنگ و اسانس استفاده می شود.

 

بهترین زعفران برای عمان
بهترین زعفران برای عمان

بازار زعفران در عمان

عمان با جمعیت حدود 4 میلیون نفر یکی از بازارهای مطلوب صادرات زعفران است. مزیتهای رقابتی ایران نسبت به دیگر کشورها در زمینه تجارت با عمان ، مجاورت جغرافیایی و دسترسی هر دو کشور ایران و عمان به راه های ارتباط دریایی فوق العاده خوب می باشد. به همین دلیل عمان یکی از بازارهای مساعد و پرسود برای تجار می باشد.

مراکز تجاری مهم عمان عبارتند از:

  1. شهر مسقط (پایتخت)
  2.  شهر مطرح
  3. شهر صلاله
  4. شهر صحار

شرکت الماس زعفران جهان با داشتن دفاتر فعال در کشورهای مختلفی مثل ترکیه، دبی، افغانستان، هلند، بلژیک و… امکان صادرات زعفران به تمام کشورهای دنیا را فراهم کرده است. عزیزانی که قصد صادرات زعفران به هر مقصدی را دارند می توانند با جهت دریافت مشاوره رایگان با متخصصان شرکت ما بصورت ۲۴ ساعته در ارتباط شوید.

بهترین زعفران برای عمان
بهترین زعفران برای عمان

اولین نوع زعفران برای عمان

در صادرات زعفران به عمان کیفیت و استانداردهای لازم در اولویت قرار دارد.

در صادرات زعفران به عمان می توانیم گزینه های مختلفی را داشته باشیم. اولین و بهترین گزینه نمونه زعفران سرگل است. زعفران سرگل دارای رنگ دهی، رشته، مزه، و طعم بی نظیری بوده و رشته زعفران با ظاهری شکیل و قرمز بدون سفیدی می تواند رضایت مشتریان را جلب کند.

شرکت الماس زعفران جهان به طور مستقیم زعفران کشت کرده – بسته بندی و از طریق دفاتر فعال خود در نقاط مختلف دنیا به شما متقاضیان ارجمند ارایه میکند.

بهترین زعفران برای عمان
بهترین زعفران برای عمان

دومین نوع زعفران برای عمان

دومین گزینه انتخابی برای صادرات به عمان، نمونه زعفران نگین است. این نوع زعفران به دلیل رشته های ضخیم و خوش رنگ که از لحاظ قرمزی ظاهر بسیار چشم نوازی دارد. از نظر ظاهر بسیار جاذب مردم کشور عمان است.

شرکت الماس زعفران جهان با داشتن دفاتر فعال در افغانستان، ترکیه، دبی، هلند و… امکان صادرات زعفران با تعرفه ۰% را به تمام کشورها ایجاد کرده است.

بهترین زعفران برای عمان
بهترین زعفران برای عمان

 تنوع شیوه صادرات زعفران به عمان

در صادرات زعفران به عمان می توانیم هم بصورت فله و هم بصورت بسته بندی محصول را ارسال کنیم. عمان از جمله کشورهایی است که ظرفیت واردات زعفران بسته بندی در وزن های مختلف را دارد. صادرات زعفران به عمان در هر دو صورت ( عمده_جزئی) به دو صورت دریایی و هوایی ارسال می شود. به دلیل وزن سبک زعفران مناسبترین روش آن، روش هوایی است.

 

بهترین زعفران برای عمان
بهترین زعفران برای عمان
الماس زعفران جهان

برای خرید و ثبت سفارش زعفران روی دکمه زیر کلیک کنید.

مدیر فروش زعفران 

شرکت الماس زعفران شما را به خرید انواع زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس بگیرید
error: Content is protected !!