فروش و صادرات زعفران ارگانیک

آنچه در این متن می خوانید...

کیفیت و قیمت زعفرانروش خرید زعفران صادراتیمشاوره رایگان قبل از خرید زعفرانروشهای صادرات زعفرانما به دو روش همراه شما هستیم:میزان صادرات زعفران ایران
قیمت خرید عمده زعفران
Rate this post

آموزش رایگان صادرات زعفران (فایل صوتی – دانلود رایگان) در پایین صفحه. خرید و فروش و صادرات زعفران ارگانیک را با ما تجربه کنید. فروش زمستانه شرکت الماس زعفران جهان آغاز شد. فروش زعفران صادراتی ارگانیک درجه یک و گیاهان دارویی ارگانیک و همچنین صادرات زعفران از جمله فعالیت های ما می باشد.  در ادامه مزیتهای خرید زعفران از تولید کننده و روش خرید زعفران صادراتی از ایران و همچنین نحوه دریافت مشاوره رایگان قبل از خرید زعفران صادراتی را بررسی خواهیم کرد.

فروش و صادرات زعفران ارگانیک
فروش و صادرات زعفران ارگانیک

کیفیت و قیمت زعفران

ما تولید کننده زعفران هستیم. در مشهد  و شهر هرات افغانستان زمین کشاورزی داریم. خودمان زعفران کشت می کنیم و بصورت در حوزه فروش و صادرات زعفران و همچنین آموزش کشت زعفران گلخانه ای و سنتی فعالیت میکنیم. به همین دلیل شرکت الماس زعفران جهان ضامن قیمت و کیفیت زعفران می باشد.

شما عزیزان میتوانید بدون واسطه و بطور مستقیم  باکیفیت ترین زعفران را با قیمت بسیار عالی از ما دریافت کنید.

فروش و صادرات زعفران
فروش و صادرات زعفران

روش خرید زعفران صادراتی

در مرحله اول شرکت ما این امکان را فراهم کرده که مقداری از سفارش زعفران را به عنوان نمونه (sampel) به تمام مشتریان ارجمند به کشورهای مختلف دنیا ارسال و مطابق نمونه سفارش شما را تقدیمتان کنیم.

این نمونه از 5 گرم تا 50 گرم می باشد. اگر مشتریان گرامی سفارش خاصی مدنظر داشته باشند، به طبع همان نمونه محصول برایشان ارسال خواهد شد. در غیر این صورت از تمام نمونه زعفران های موجود در شرکت ( زعفران صادراتی – زعفران سرگل – زعفران سوپر نگین – زعفران نگین و … ) برای متقاضیان گرامی ارسال خواهد شد.

خرید زعفران صادراتی
خرید زعفران صادراتی

مشاوره رایگان قبل از خرید زعفران

چنانچه شناخت از انواع زعفران صادراتی و قیمت انواع زعفران اطلاعات دقیقی ندارید،ما مشاوره های رایگان در اختیار شما قرار خواهیم داد. برای  انتخاب پرسودترین نوع زعفران برای کشور مقصدتان به شما مشورت خواهیم داد. گزینه های انتخابی را برایتان ارسال کنیم تا شما راحت و بهتر بتوانید نوع زعفران – مقدار زعفران و … را انتخاب کنید و در نهایت ثبت سفارش خود را انجام دهید.

فروش و صادرات زعفران ارگانیک

روشهای صادرات زعفران

طبق قانون داخلی شرکت الماس زعفران جهان پس از طی روند بروکراسی و ثبت سفارش نهایی، با توجه به کشور مقصد شما، ما می توانیم از طریق دفاتر و نمایندگی های فعال خود  مفتخر هستیم که در کمترین زمان سفارش شما را در مقصد تحویل بدهیم.

  • ارسال محصول از طریق هوایی
  • صادرات زعفران از طریق دریایی
  • ارسال محصولات از طریق زمینی
بازار خرید و فروش زعفران
بازار خرید و فروش زعفران

ما به دو روش همراه شما هستیم:

  • می توانیم در ایران سفارشتان را تحویل دهیم.
  • و هم می توانیم از طریق دفاتر فعال خود در کشورهای مختلف، با توجه به مقصد شما در کمترین زمان و به صرفه ترین روش در کشور مقصد سفارشتان را تحویل بدهیم.

برای تهیه و صادرات زعفران  همین الان با کارشناسان ما در ارتباط شوید.

فروش و صادرات زعفران
فروش و صادرات زعفران

میزان صادرات زعفران ایران

بر اساس آمار گمرک جمهوری اسلامی ایران در شش ماهه نخست سال بیش از ۸۱ تن زعفران در بسته بندی‌های ۱۰ تا ۳۰ گرم به کشورهای مختلف جهان صادر شده است. زعفران به ۵۸ کشور از جمله کشور های اسپانیا، امارات متحده عربی، چین، هنگ کنگ، افغانستان، عراق، ایتالیا، سوئد و آلمان صادر شده است.

ایران در سال گذشته در مجموع ۴۱۶ تن و ۴۴۱ کیلو زعفران به ۶۲ کشور جهان صادر کرده است.

آموزش رایگان صادرات زعفران - H.S Code چیست‌؟ کد تعرفه گمرکی زعفران را از کجا دریافت کنیم؟ موارد استفاده H.S Code چیست؟
آموزش رایگان صادرات زعفران – H.S Code چیست؟ کد تعرفه گمرکی زعفران را از کجا دریافت کنیم؟ موارد استفاده H.S Code چیست؟

 

میزان صادرات زعفران ایران
میزان صادرات زعفران ایران
دپارتمان فروش و صادرات زعفران

برای خرید و ثبت سفارش زعفران لطفاً روی دکمه زیر کلیک کنید.

مدیر فروش زعفران 

شرکت الماس زعفران شما را به خرید انواع زعفران درجه یک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.