شرکت الماس زعفران شما را به خرید انواع زعفران درجه یک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز زعفران صادراتی در اسفند 97

آنچه در این متن می خوانید...

چرا قیمت زعفران روزانه تغییر می کند؟قیمت زعفران صادراتی سرگل چند است؟بهترین قیمت زعفران صادراتی نگین چند است؟قیمت زعفران صادراتی پوشال
قیمت روز زعفران صادراتی

در روزهای پایانی سال 97 قیمت روز زعفران صادراتی روند رو به  رشدی داشته است. قیمت یک کیلو زعفران پوشال درجه یک به حدود 9.000.000 نه میلیون تومان رسیده است. در بازار زعفران تهران و مشهد قیمت زعفران سرگل صادراتی بین 12.500.000 تا 13.000.000 میلیون تومان معامله شده است. در ادامه قیمت انواع زعفران صادراتی و جدول قیمت زعفران در روزهای پایانی سال 97 را می بینید.

قیمت روز زعفران صادراتی

چرا قیمت زعفران روزانه تغییر می کند؟

قبل هر چیزی بپردازیم به موضوع که علاوه بر انواع زعفران و درجه های کیفی زعفران، چه عوامل دیگری در تعیین قیمت زعفران تاثیرگذار است.

  1. نوع و درجه کیفی زعفران اولین عامل تعیین قیمت زعفران است.
  2. عامل بعدی در تعیین قیمت، نوسان ارز در ایران است.
  3. نوع بسته بندی زعفران هم در قیمت گذار موثر است.
  4. و لیل دیگر – قیمت شرکت های عرضه کننده زعفران هم با هم متفاوت است.
  5. داشتن گواهی نامه های بهداشت و سلامت بر قیمت زعفران موثر است.
  6. خرید و فروش شرایطی نیز قیمت ها را کمی تغییر می دهد. خرید مدت دار – خرید نقدی – خرید شرایطی و … .
  7. مقدار معامله زعفران – یعنی مقدار زعفران مورد معامله در قیمت گذاری زعفران موثر است. یک کیلو یک قیمت دارد. ۱۰۰ کیلو یک قیمت دیگری دارد.

در جدول زیر لیست قیمتی چند روز آخر اسفند ماه 97 را میبینید که قیمت ها تغییر نکرده ولی نسبت به هفته گذشته افزایش داشته است.

لیست قیمت روز زعفران صادراتی

قیمت زعفران صادراتی سرگل چند است؟

در بازار خرید و فروش زعفران در آسیا نام زعفران سرگل، نامی آشنا است. در حوزه صادرات بیشتر، کشورهای آسیایی بیشترین مصرف را از زعفران سرگل دارند. البته برخی کشورها از این قاعده مستثنا هستند. قیمت خرید یک کیلو زعفران صادراتی سرگل در داخل ایران بین  12.000.000 تا  13.000.000 میلیون تومان متغیر است. شما دوست گرامی چنانچه قصد خرید و تجارت زعفران را دارید، با متخصصان شرکت الماس زعفران جهان در ارتباط شوید.

قیمت انواع زعفران صادراتی سرگل

بهترین قیمت زعفران صادراتی نگین چند است؟

درخشش نام زعفران نگین در بین انواع زعفران صادراتی بی مثال است. این نوع زعفران بالاترین قدرت رنگ دهی و عطر را دارد. قیمت خرید زعفران نگین در داخل ایران بین 13.100.000 تا 14.000.000 میلیون تومان است. کشورهای خاصی متقاضی این نوع زعفران هستند. شرکت الماس زعفران جهان این امکان را فراهم کرده است که شما در کشور خودتان محصولات ما را تهیه کنید. برای اطلاعات بیشتر همین حالا با کارشناسان ما در ارتباط شوید. Almaszaffran.ir

قیمت زعفران صادراتی نگین

قیمت زعفران صادراتی پوشال

این نوع زعفران ویژگی خاصی دارد و تنها گروه خاصی طالب آن هستند. در این نوع زعفران، کلاله به خامه چسبیده است و مقداری زردی دارد. برخی افراد این زردی را سندی برای سالم بودن زعفران می دانند. سالم از جهت بدون رنگ بودن. این نوع زعفران هم در برخی کشورهای خاص مشتریان خود را دارد. قیمت خرید زعفران پوشال در داخل ایران، بین 9.00.000 تا 10.000.000 میلیون تومان است.  به طور مرتب و روزانه لیست قیمت انواع زعفران در سایت Almaszaffran.ir  همچنین در کانال تلگرامی شرکت به آدرس (https://t.me/AlmasZaffran ) بار گزاری می شود. برای دریافت مشاوره رایگان و اطلاع دقیق از قیمت زعفران با کارشناسان ما در ارتباط شوید.

جدول قیمت زعفران صادراتی پوشال

 

الماس زعفران جهان

برای خرید و ثبت سفارش زعفران روی دکمه زیر کلیک کنید.

مدیر فروش زعفران 

شرکت الماس زعفران شما را به خرید انواع زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!