افزایش 10٪ درصدی قیمت زعفران در 98

آنچه در این متن می خوانید...

آیا قیمت زعفران در نوروز افزایش می یابد؟قیمت هر کیلو زعفران ایرانی در بازار جهانی؟افزایش 10٪ درصدی قیمت زعفران در شب عیدچرا قیمت زعفران روزانه تغییر می کند؟قیمت زعفران صادراتی سرگل چند است؟بهترین قیمت زعفران صادراتی نگین چند است؟قیمت زعفران صادراتی پوشال
قیمت زعفران در ژاپن
Rate this post

با نزدیک شدن به شب عید آیا قیمت زعفران افزایش پیدا می کند؟ به گفته عضو شورای ملی زعفران قیمت زعفران 10٪ درصد افزایش خواهد داشت. در سال جدید قیمت هر کیلو زعفران روند رو به رشدی داشته است. و در بازار زعفران تهران و مشهد قیمت زعفران سرگل صادراتی در این روزها بین 12.500.000 تا 13.000.000 میلیون تومان بوده است. در ادامه قیمت انواع زعفران صادراتی و قیمت هر کیلو زعفران ایرانی در بازار جهانی را بررسی میکنیم.

قیمت هر کیلو زعفران

آیا قیمت زعفران در نوروز افزایش می یابد؟

عضو شورای ملی زعفران اعلام کرد : زعفران به دلیل سفرهای نوروزی مردم و افزایش تقاضا ، ۱۰ درصد افزایش می یابد. علی حسینی در گفت و گو با گزارش تریبون گفت : در روزهای اخیر شاهد رشد قیمت زعفران در بازار داخلی بودیم .

وی اضافه کرد : قیمت هر کیل زعفران درجه سه ، از شش میلیون به شش میلیون و پانصد تومان، و کیفیت‌ترین زعفران از 11.000.000 یازده میلیون به 13.000.000 سیزده میلیون تومان افزایش داشته است.

افزایش قیمت زعفران

قیمت هر کیلو زعفران ایرانی در بازار جهانی؟

علی حسینی روی این موضوع تاکید کرد : قیمت زعفران ایرانی در بازار جهانی به ثبات نسبی رسیده است، قیمت هر کیلو زعفران ایرانی در بازار جهانی هفتصد تا 1.100 هزار و صد دلار عنوان کرد .

ایشان اظهار داشت که قیمت زعفران ایرانی چندان مناسب نیست، اما باید ان را حفظ کرد چرا که این افزایش قیمت راه را برای رقبا باز می کند .

علی حسینی بر اینکه سال جاری ، زعفران ایرانی از کیفیت خوبی برخوردار بوده گفت : زعفران ایرانی با کیفیت ترین زعفران جهان است و در این زمینه رقابت برای هیچ کشوری وجود ندارد، اما در مورد موضوع قیمت ما آسیب پذیر هستیم .

قیمت فروش هر کیلو زعفران

افزایش 10٪ درصدی قیمت زعفران در شب عید

وی در ادامه اضافه کرد : بهترین اقدام برای سود بیشتر در بازار جهانی، کاهش هزینه تولید با بهبود بهره وری، و افزایش تولید در واحد سطح است .

این عضو شورای ملی زعفران : بازاریابی ، معرفی برند های ایرانی را از دیگر اقدامات لازم برای توسعه بازار زعفران ایرانی برشمرد. و در آخر گفت : من متاسفم که بیشتر مردم جهان، زعفرانی را که مصرف می کنند، نمی دانند متعلق به ایران است .

عضو شورای ملی زعفران گفت : در پی سفرهای نوروزی و افزایش تقاضا پیش بینی می شود، قیمت زعفران 10% ده درصد افزایش داشته باشد است.

قیمت روز زعفران صادراتی

چرا قیمت زعفران روزانه تغییر می کند؟

قبل هر چیزی بپردازیم به موضوع که علاوه بر انواع زعفران و درجه های کیفی زعفران، چه عوامل دیگری در تعیین قیمت زعفران تاثیرگذار است.

  1. نوع و درجه کیفی زعفران اولین عامل تعیین قیمت زعفران است.
  2. عامل بعدی در تعیین قیمت، نوسان ارز در ایران است.
  3. نوع بسته بندی زعفران هم در قیمت گذار موثر است.
  4. و لیل دیگر – قیمت شرکت های عرضه کننده زعفران هم با هم متفاوت است.
  5. داشتن گواهی نامه های بهداشت و سلامت بر قیمت زعفران موثر است.
  6. خرید و فروش شرایطی نیز قیمت ها را کمی تغییر می دهد. خرید مدت دار – خرید نقدی – خرید شرایطی و … .
  7. مقدار معامله زعفران – یعنی مقدار زعفران مورد معامله در قیمت گذاری زعفران موثر است. یک کیلو یک قیمت دارد. ۱۰۰ کیلو یک قیمت دیگری دارد.

[toggle title=”قیمت روز زعفران” state=”open”]در جدول زیر لیست قیمتی چند روز آخر اسفند ماه 97 را میبینید که قیمت‌ها تغییر نکرده ولی نسبت به هفته گذشته افزایش داشته است. [/toggle]

لیست قیمت روز زعفران صادراتی

قیمت زعفران صادراتی سرگل چند است؟

در بازار خرید و فروش زعفران در آسیا نام زعفران سرگل، نامی آشنا است. در حوزه صادرات بیشتر، کشورهای آسیایی بیشترین مصرف را از زعفران سرگل دارند.

البته برخی کشورها از این قاعده مستثنا هستند. قیمت هر کیلو زعفران صادراتی سرگل در داخل ایران بین  12.000.000 تا  13.000.000 میلیون تومان متغیر است.

شما دوست گرامی چنانچه قصد خرید و تجارت زعفران را دارید،

[box type=”download” align=”aligncenter” class=”” width=””]با متخصصان شرکت الماس زعفران جهان در ارتباط شوید.[/box]

قیمت انواع زعفران صادراتی سرگل

بهترین قیمت زعفران صادراتی نگین چند است؟

درخشش نام زعفران نگین در بین انواع زعفران صادراتی بی مثال است. این نوع زعفران بالاترین قدرت رنگ دهی و عطر را دارد.

قیمت خرید زعفران نگین در داخل ایران بین 13.100.000 تا 14.000.000 میلیون تومان است.

کشورهای خاصی متقاضی این نوع زعفران هستند. شرکت الماس زعفران جهان این امکان را فراهم کرده است که شما در کشور خودتان محصولات ما را تهیه کنید.

برای اطلاعات بیشتر همین حالا با کارشناسان ما در ارتباط شوید. Almaszaffran.ir

قیمت زعفران صادراتی نگین

قیمت زعفران صادراتی پوشال

این نوع زعفران ویژگی خاصی دارد و تنها گروه خاصی طالب آن هستند. در این نوع زعفران، کلاله به خامه چسبیده است و مقداری زردی دارد.

برخی افراد این زردی را سندی برای سالم بودن زعفران می دانند. سالم از جهت بدون رنگ بودن. این نوع زعفران هم در برخی کشورهای خاص مشتریان خود را دارد.

قیمت خرید زعفران پوشال در داخل ایران، بین 9.00.000 تا 10.000.000 میلیون تومان است.

به طور مرتب و روزانه لیست قیمت انواع زعفران در سایت Almaszaffran.ir  همچنین در کانال تلگرامی شرکت به آدرس (https://t.me/AlmasZaffran ) بار گزاری می شود.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]برای دریافت مشاوره رایگان و اطلاع دقیق از قیمت زعفران با کارشناسان ما در ارتباط شوید.[/box]

جدول قیمت زعفران صادراتی پوشالمنبع سایت: http://almaszaffran.ir/

دپارتمان فروش و صادرات زعفران

برای خرید و ثبت سفارش زعفران لطفاً روی دکمه زیر کلیک کنید.

مدیر فروش زعفران 

شرکت الماس زعفران شما را به خرید انواع زعفران درجه یک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.