قیمت فروش زعفران کیلویی

آنچه در این متن می خوانید...

قیمت فروش زعفران فلهکاهش قیمت های ویژه و روش تحویل سفارشبهترین زعفران صادراتی ایران کدامند؟خرید زعفران در بازار تهران و مشهد چگونه است؟شرکت تولیدکننده زعفران صادراتینحوه همکاری با شرکت الماس زعفران جهانهمکاری شخصی( مقطعی):
زعفران صادراتی
Rate this post

قیمت فروش زعفران کیلویی امروز چند است؟ کدام زعفران برای صادرات بهتر است؟ زعفرانهای ایرانی در کشورهای مختلف چقدر قیمت دارد؟ چگونه می توان زعفران های ایران را در کشورهای دیگر با قیمت بالاتری فروخت؟ آیا در حال حاضر صادرات زعفران سود خوبی دارد؟ قیمت فروش زعفران صادراتی کیلویی و جزئی چند است؟ اگر زعفران را بصورت فله صادر کنیم سود بهتری دارد یا بصورت جزئی؟

قیمت فروش زعفران کیلویی
قیمت فروش زعفران کیلویی

قیمت فروش زعفران فله

قیمت فروش زعفران کیلویی گرید 1 در وزن های بین 1 تا 10 کیلو را در جدول پایین مشاهده بفرمایید:

 • با توجه به دستور شما سفارشتان را در هر نقطه از ایران و دیگر کشورها تقدیمتان می کنیم.

[toggle title=”قیمت روز زعفران سرگل در مهر 1398 ” state=”close”]قیمت امروز زعفران سرگل معمولی 11.960[/toggle] [toggle title=”قیمت زعفران پوشال قلم دار در مهر 1398  ” state=”close”]قیمت روز زعفران صادراتی پوشال قلم دار 11.270[/toggle] [toggle title=”قیمت روز زعفران نگین در مهر 1398 ” state=”close”]قیمت زعفران نگین 12.980[/toggle] در ادامه قیمت هر کیلو زعفران در وزن های 10 تا 25 کیلو و 25 تا 50 کیلوگرم و 50 تا 100 کیلو را به تناسب نوع زعفران می توانید مشاهده کنید.

برای دریافت لیست قیمت خرید فله زعفرانّ صادراتی در وزن های بالا لیک کنید

قیمت فروش زعفران کیلویی
قیمت فروش زعفران کیلویی

کاهش قیمت های ویژه و روش تحویل سفارش

تجار عزیز پس از ثبت سفارش نهایی ( طی یک قرارداد و یا بصورت مقطعی) می توانید از کارت های کاهش قیمت استفاده کنید. لطفا توجه داشته باشید که کاهش قیمت ها برای وزن های بیش از 20 کیلو می باشد. تخفیف ها بر وزن های 1 تا 20 کیلو، 20 تا 50 کیلو و 50 تا 100 کیلو و 100 تا 500 کیلو تعیین می شود و با یکدیگر تفاوت دارد.

سفارش های بیش از 100 کیلو ( 200تا یک تن ) در پارت های مختلف ارسال خواهد شد و با فاصله زمانی یک روز بعد از ارسال اولین پارت، پارت دوم و روز بعد پارت سوم و… برای شما ارسال خواهد شد.

بهترین زعفران صادراتی ایران کدامند؟

بهترین زعفران های صادراتی از لحاظ کیفیت و نوع انتخاب و تقسیم بندی می شوند. زعفرانها بر اساس روش قطع کردن کلاله زعفران به نوع های مختلفی تقسیم می شوند از قبیل:

 1. زعفران سوپر نگین
 2. زعفران نگین
 3. زعفران سرگل
 4. زعفران پوشال
 5. خامه (ریشه) زعفران
 • اما کیفیت زعفران را عوامل دیگری تعیین می کنند. عواملی مثل:

محل کشت زعفران ( آب و هوای جغرافیایی) روش کشت زعفران (سنتی و گلخانه ای) نوع مواد مغذی در روند کشت زعفران روش خشک کردن زعفران ( سنتی ایرانی)، اسپانیایی، صنعتی) روش نگهداری زعفران و…. [toggle title=”فروش زعفران درجه یک صادراتی” state=”open”]چنانچه قصد خرید و صادرات زعفران را دارید می توانید همین حالا با کارشناسان ما در ارتباط شوید.09120658535[/toggle]

بهترین زعفران صادراتی ایران کدامند؟
بهترین زعفران صادراتی ایران کدامند؟

خرید زعفران در بازار تهران و مشهد چگونه است؟

خرید زعفران در بازار تهران و مشهد بصورت عمده و جزئی انجام می شود. شرکت الماس زعفران جهان در حوزه فروش و صادرات عمده انواع زعفران صادراتی درجه یک فعالیت می کند.

 1. نوع و مقدار زعفران را دستور می دهید تا تقدیمتان کنیم. لطفا توجه داشته باشید پایینترین وزن ارسالی 250 گرم می باشد.( بسته بندی های بین 1 تا 10 گرم بر حسب تیراژ 1000 تا به بالا ارسال خواهد شد)
 2. نوع و مقدار زعفران عمده بر اساس تجربه صادراتی و فعالیت شرکت ما در بازارهای مختلف تعیین می شود و به تایید شما تقدیمتان می کنیم.

چنانچه قصد خرید و صادرات زعفران را دارید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط شوید.09120658535

خرید زعفران در بازار تهران و مشهد
خرید زعفران در بازار تهران و مشهد

شرکت تولیدکننده زعفران صادراتی

شرکت الماس زعفران جهان به عنوان یک مرکز فروش زعفران کیلویی فعالیت می کند. در این مرکز تمام کارهای تولید تا صادرات زعفران زیر نظر متخصصین و کارشناسان این شرکت و با استانداردهای بین المللی انجام می شود.

همانطور که پیش تر به آن اشاره کردیم، شرکت الماس زعفران جهان تولید کننده و صادرکننده انواع زعفران صادراتی درجه یک در ایران و افغانستان و مراکش می باشد.

چنانچه قصد خرید زعفران های ایران ، زعفران های افغانستان، زعفران های مراکش و  زعفران های اسپانیا را دارید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط شوید.

شرکت تولیدکننده زعفران صادراتی 
شرکت تولیدکننده زعفران صادراتی

نحوه همکاری با شرکت الماس زعفران جهان

همکاری شرکتی(قراردادی):

 1. ما در حوزه فروشهای عمده فعالیت داریم و این امکان برای تمام شرکت‌ها مسیر است که بعد از دریافت زعفران و گواهی های بین‌المللی لازم از طرف ما، با نام برند تجاری خود اقدام به فروش در داخل ایران و یا در دیگر کشورها نمایند.
 2. شرکت های تجاری و بازرگانی که قصد فروش عمده و یا جزئی در داخل و یا دیگر کشورها دارند می توانند در بسته بندی پیش فرض شرکت ما و یا بسته بندی های مد نظر خودشان ( بنا به سفارش و بر اساس تیراژ) سفارش خود را دریافت کنند.
 3. بر اساس ظرفیت تامین شرکت ما، آماده همکاری با شرکت های صنعتی داخلی و خارجی که خود مصرف کننده و یا صادرکننده هستند، طبق یک قرارداد رسمی (سه ماهه/شش ماهه/ یک ساله/ سه ساله/ پنج ساله و …  ) هستیم.
 4. پس از تایید اولیه سفارش و مذاکرات مقدماتی برای نحوه همکاری صادرات ، جزئیات عقد قرارداد بطور رسمی برای شرکت مقابل ایمیل خواهد شد.
همکاری با شرکت الماس زعفران جهان
همکاری با شرکت الماس زعفران جهان

همکاری شخصی( مقطعی):

 1. از آنجایی که قیمت فروش زعفران کیلویی هر روز در حال تغییر است، شرایط تحویل و قیمت هر کیلو زعفران به روز و بر اساس همان مقطع زمانی خواهد بود.
 2. گواهینامه های موقت فقط برای صادرات همان کالا با داشتن تاریخ انقضاء صادراتی در اختیار شخص قرار خواهد گرفت.
 3. مدارک لازم برای صادرات موقت، همراه سفارش ارسال خواهد شد.
 4. قبل از تحویل سفارش اصلی، مقدار 250 تا 500 گرم  به عنوان نمونه برای شخص ارسال خواهد شد.
[box type=”warning” align=”aligncenter” class=”” width=””]همکاری با برند زعفران، الماس زعفران جهان چگونه است؟ [/box]
قیمت فروش زعفران کیلویی
قیمت فروش زعفران کیلویی

منبع: سایت الماس زعفران جهان AlmasZaffran..ir

دپارتمان فروش و صادرات زعفران

برای خرید و ثبت سفارش زعفران لطفاً روی دکمه زیر کلیک کنید.

مدیر فروش زعفران 

شرکت الماس زعفران شما را به خرید انواع زعفران درجه یک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.