بورس زعفران و قیمت زعفران در بورس

آنچه در این متن می خوانید...

چطور میتوانیم وارد بازار بورس زعفران بشویم؟فروش زعفران و سازمان بورس و اوراق بهادارانواع بورس در ایران و معاملات زعفران در بورسزعفران در کدام بخش بورس معامله می شود؟چگونه وارد بازار بورس زعفران بشویم؟شرکت کارگزاری و  ورود به بازار بورس زعفرانخرید و فروش زعفران در بازار بورس
قیمت خرید مرغوب ترین زعفران صادراتی
Rate this post

سلام عرض می کنم. امیدوارم خوب و خوش و صحت مند باشید. از این که همراه ما هستید از شما بی نهایت سپاسگزاریم. بورس زعفران و خرید و فروش زعفران در بازار بورس چگونه انجام می شود؟ در این بخش می پردازیم به اینکه چطور می توانیم وارد بازار بورس زعفران بشوید و در بورس کالا زعفران های خودمان را در بازار بورس معامله کنیم. شرکت الماس زعفران ارایه کننده بهترین زعفران صادراتی درجه یک می باشد. چنانچه قصد خرید و صادرات زعفران را دارید با کارشناسان ما در ارتباط شوید.

بورش زعفران و خرید و فروش زعفران

چطور میتوانیم وارد بازار بورس زعفران بشویم؟

ابتدا به ساکن تعریفی داشته باشیم از بورس بورس: یک بازار سازمان یافته شده تحت نظارت است که در آنجا کالا و محصولات تعریف شدند و بعد مورد معامله قرار می‌گیرند. در ایران کالاها و محصولات به دو صورت وارد بازار بورس:

 1. به صورت اوراق بهادار وارد بورس می‌شوند.
 2. محصولات به صورت کالا وارد بازار بورس شده و معامله می‌شود.

خرید و فروش زعفران در بورس کالا

فروش زعفران و سازمان بورس و اوراق بهادار

همانطور که اشاره شد. بورس یک نهاد سازمان بافته ای است که تحت نظارت است. یک سازمان و نهاد نظارتی به نام سازمان بورس و اوراق بهادار سازمان بورس و اوراق بهادار رو هم شورای عالی بورس نظارت و مدیریت می کند که در راس این سازمان نظارتی، وزیر اقتصاد قرار دارد. بنابراین بازار بورس یک بازار سازمان یافته شده تحت نظارت است در ادامه می پردازیم به اینکه چند نوع بازار بورس در ایران وجود دارد .

قیمت روز زعفران صادراتی

انواع بورس در ایران و معاملات زعفران در بورس

در ایران سه  بازار بورس وجود دارد

 1. بورس اوراق بهادار
 2. بورس انرژی
 3. بورس کالا

قیمت فروش هر کیلو زعفران گلخانه ای

زعفران در کدام بخش بورس معامله می شود؟

که این عنوان سوم مد نظر ما است. از عناوین مشخص است اما سعی می کنم که یک تعریف اجمالی هم داشته باشم.

اوراق بهادار: این نوع از بورس بیانگر مالکیت و دارایی است یعنی یک ارزش مثلا مثل سهام شرکت‌ها اوراق مشارکت ها این ها به صورت اوراق اوراق بهادار در بازار بورس ارائه و معامله می شوند.

بورس انرژی: این هم از عنوان مشخص است. انرژی هایی مثل برق، نفت، …  وارد بازار بورس می‌شوند و در قالب بورس انرژی معاملات خودشان را انجام می دهد. و اما گزینه سوم که مدنظر هست یعنی بورس کالا؛

بورس کالا: هر کالایی که قابلیت معامله رو داشته باشد، می تواند وارد بازار بورس بشود. مثلا مثل زعفران… مثل جو، گندم و … محصولات پتروشیمی محصولات شیمیایی. این اقلام میتوانند وارد بازار بورس شده و معاملات خودشان را انجام بدهند. و در بازار بورس و خرید و فروش زعفران خودم را انجام بدهید.

قیمت زعفران در بازار زعفران

چگونه وارد بازار بورس زعفران بشویم؟

ما میتوانیم از طریق شرکت‌های کارگزاری وارد بازار بورس بشویم. شرکت های کارگزاری شرکت هایی هستند که تحت نظارت سازمان های نظارتی بورس بوده و  از آنجا مجوز دارند و در خصوص خرید و فروش در بورس فعالیت می کنند.

زعفران ارگانیک و بورس زعفران

شرکت کارگزاری و  ورود به بازار بورس زعفران

حدود ۱۰۷ شرکت کارگزاری در ایران وجود دارد. این شرکت ها هم تاییدیه و مجوز فعالیت در بورس را دارند و هم تحت نظارت فعالیت های خودشان رو در قالب خرید و فروش در بورس انجام میدهند.  اینکه چطور می تونیم وارد بازار بورس داشتیم و زعفران معامله بکنیم، مستلزم این است که از  کارگزار های بورس دریافت کد بورس دریافت کنیم. و بعد محصولات خودمان را در بورس معامله کنیم. در آنجا برای محصولات مخصوصا زعفران باید یک سری گواهی ها و آنالیز ها  را انجام  بدهیم و بعد خرید و فروش ها را انجام بدیم.

فروش و صادرات زعفران و فروش زعفران در بورس زعفران

خرید و فروش زعفران در بازار بورس

خرید و فروش زعفران در بازار بورس به دو صورت هست.

 1. به صورت خرید و فروش یا به صورت گواهی سپرده کالایی است، یعنی نقدی معامله میشوند.
 2. یا به صورت فروش آتی هست. مثلا شما الان برای سه ماه دیگه می‌فروشید. برای چهار ماه دیگر زعفران های خودتان رو می فروشید.
 • در بخش های بعدی حتما به این موضوع می‌پردازیم که شرکت‌های کارگزاری چه فعالیت‌های انجام می دهند؟
 • چطور میتوانیم کد بورس دریافت کنیم؟
 • چطور میتوانیم آنالیز های مربوط به زعفران را دریافت کنیم؟
 • چطور میتوانیم معاملات زعفران خودم رو در بورس انجام بدهیم؟

در بخش های بعدی حتما به این موضوع ها می پردازیم. چنانچه قصد خرید و صادرات زعفران را دارید میتوانید با متخصصین و کارشناسان شرکت الماس زعفران جهان در ارتباط بشوید و مشاوره های رایگان را دریافت کنید.

خرید و فروش زعفران صادراتی

دپارتمان فروش و صادرات زعفران

برای خرید و ثبت سفارش زعفران لطفاً روی دکمه زیر کلیک کنید.

مدیر فروش زعفران 

شرکت الماس زعفران شما را به خرید انواع زعفران درجه یک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.