قیمت خرید هر کیلو زعفران صادراتی درجه یک

آنچه در این متن می خوانید...

قیمت خرید هر کیلو زعفران صادراتیروش ارسال نمونه زعفرانقیمت لحظه به لحظه زعفران عمدهصادرات زعفران چگونه انجام می شود؟
قیمت انواع زعفران در سال 1400 و بهترین زعفران سرگل و قیمت فروش زعفران نگین
Rate this post

قیمت خرید هر کیلو زعفران صادراتی در بازار مخصوصا در اواخر سال جاری بسیار متفاوت است. قیمت خرید هر کیلو زعفران صادراتی سرگل بین ۱۲ تا ۱۳ میلیون تومان می باشد. البته اختلاف قیمت ها به عوامل زیادی بستگی دارد. مقدار سفارش – نوع بسته بندی و … . زعفران صادراتی را معمولاُ نوع سرگل – نگین و سوپر نگین می شناسند.  در ادامه قیمت لحظه به لحظه زعفران عمده و چگونگی روش ارسال نمونه را بررسی خواهیم کرد و به این سوال پاسخ خواهیم داد:زعفران صادرات زعفران چگونه انجام می شود؟

قیمت خرید هر کیلو زعفران صادراتی

قیمت خرید هر کیلو زعفران صادراتی

قیمت خرید زعفران صادراتی علاوه بر شرکتهای توزیع کننده، توسط دلالان و افراد مختلف هم اعلام می شود. بنابراین قیمت گذاری های برای زعفران متفاوت است. البته که نوع و درجه زعفران هم در قیمت فروش عمده تاثیرگذار است. مقرون به صرفه ترین روش خرید با توجه به قیمت فروش عمده زعفران، خرید از شرکت های تولید کننده زعفران است.

فعالان اقتصادی و تجار گرامی می توانید جهت خرید زعفران و مشاوره رایگان برای انتخاب محصول با کارشناسان و متخصصان شرکت ما در ارتباط شوید.

بطور ۲۴ ساعته پاسخگوی شما عزیزان هستیم.

قیمت خرید هر کیلو زعفران
قیمت خرید هر کیلو زعفران

روش ارسال نمونه زعفران

خرید عمده زعفران صادراتی  و صادرات زعفران فله به روش های مختلفی انجام می شود. انواع زعفران نگین و زعفران سوپر نگین و زعفران سرگل از پرکاربردترین نوع های زعفران صادراتی می باشد. البته انتخاب هر یک از این انواع زعفران متناسب با سلیقه مشتری و کاربرد و سلیقه جوامع مختلف می تواند متفاوت باشد . شرکت الماس زعفران جهان این امکان را فراهم کرده است که مقداری از سفارش زعفران را به عنوان نمونه (sampel)  به تمام مشتریان ارجمند به کشورهای مختلف دنیا ارسال و مطابق نمونه سفارش شما را تقدیمتان کند. جهت خرید و ثبت سفارش همین الان با ما در ارتباط شوید و از مزایا و خدمات و مشاوره های رایگان ما هم بهرمند شوید.

روش ارسال نمونه زعفران

قیمت لحظه به لحظه زعفران عمده

قیمت لحظه به لحظه زعفران عمده ، “طلای سرخ “، مثل قیمت طلای زرد و طلای سیاه بصورت روزانه تغییر می کند. اما روشی را به شما خواهیم گفت تا به راحتی بتوانید قیمت هر کیلو زعفران را به دست آورید. قیمت هر کیلو زعفران صادراتی اینگونه تعیین می شود.

در کمترین وضعیت نوسان بازار، پایین ترین قیمت هر گرم زعفران بین  10.000 تا  14.000 هزار تومان در بازار داخلی ایران است. از آنجایی که هر کیلو زعفران ۱۰۰۰ گرم است ( معادل ۲۱۷ مثقال) با اطلاع از قیمت هر گرم زعفران به راحتی می توان قیمت زعفران فله راهم محاسبه کرد. قیمت خرید انواع زعفران فله هم بسیار متفاوت است. این اختلاف قیمت ها دلایل متعددی دارید که حتما به ان خواهیم پرداخت

البته قیمت زعفران فله کمی متفاوت تر از زعفران جزئی است.

شما عزیزان می توانید در سایت almaszaferan.ir و همچنین کانال تلگرامی  https://t.me/ZaffranBusiness قیمت لحظه به لحظه زعفران عمده را دریافت کنید.

قیمت خرید هر کیلو زعفران صادراتی

صادرات زعفران چگونه انجام می شود؟

آخرین گام در صادرات زعفران بعد از ارسال نمونه و ثبت سفارش نهایی، روش ارسال است. ارسال محصول زعفران به چند روش انجام می شود و در فرت مناسب به آن خواهیم پرداخت. شرکت های مختلفی در زمینه فروش – توزیع – پخش و یا صادرات زعفران فعال هستند. عرضه زعفران توسط این شرکت ها به دو صورت عمده و جزئی است.  تفاوت شرکت الماس زعفران جهان چیست؟

  1. ما تولید کننده زعفران هستیم.
  2. در ایران و افغانستان زمین کشاورزی داریم و زعفران کشت می کنیم.
  3. مناسب ترین قیمت خرید هر کیلو زعفران صادراتی را ارائه می دهیم، چون مستقیم عرضه می کنیم.
  4. از یک گرم تا هر چندصد کیلو ، هر مقداری که شما سفارش بدهید، تقدیم خواهیم کرد.
  5. تمرکز فعالیت های ما بر صادرات زعفران است.
  6. در کشورهای مختلف نمایندگان فعال داریم.
  7. ما می توانیم هم  در ایران و هم در کشورهای  مختلف و مقصد، زعفران را تقدیمتان کنیم.
  8. بسته بندی های را با دستور و سفارش شما انجام می دهیم.

قیمت خرید هر کیلو زعفران صادراتی

قیمت خرید هر کیلو زعفران
قیمت خرید هر کیلو زعفران
دپارتمان فروش و صادرات زعفران

برای خرید و ثبت سفارش زعفران لطفاً روی دکمه زیر کلیک کنید.

مدیر فروش زعفران 

شرکت الماس زعفران شما را به خرید انواع زعفران درجه یک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.