شرکت الماس زعفران جهان شما را به خرید انواع زعفران درجه یک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات زعفران به انگلستان

آنچه در این متن می خوانید...

روش صادرات زعفران به انگلستانبهترین نوع زعفران برای صادرات به انگلستان England کدام است؟خریداران زعفران چه کسانی هستند؟چطوری به بازارهای جهانی و انگلستان زعفران صادر کنیم؟صادرات زعفران به انگلستان و تمام نقاط جهانفروش زعفران و روش صادرات زعفرانبررسی عملکرد انگلستان در حوزه زعفران بازار زعفران در انگلستانروش صادرات زعفران چگونه است؟در خرید زعفران عمده چند نکته را مد نظر داشته باشید:عوامل موثر در قیمت زعفرانپنهانترین تقلب در بازار فروش عمده زعفرانمطمئن‌ترین روش خرید زعفران صادراتیقیمت زعفران
قیمت هر کیلو زعفران
صادرات زعفران به انگلستان : به نظر شما سهم ایران از بازار صادرات زعفران چقدر است؟ بر اساس گفته‌های مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران: سال گذشته نزدیک به ۶۷ تن زعفران از کشاورزان خریداری شده است. بر اساس آمار رسمی، در سال زراعی ۱۳۹۷ بیش از ۲۵۰ تن زعفران به ارزش تقریبی بیش از ۳۵۲ میلیون دلار، به بازارهای بین‌المللی صادر شده است. ظرفیت تولید زعفران در ایران از ۳۰ تن در سال ۱۳۹۸ به بیش از ۳۰۰ تن در سال‌های اخیر رسیده است و سالیانه حدود ۲۰۰ تن به کشورهای هدف صادر می‌شود. [box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]پس… بازار انگلیس بازار خوبی برای صادرات انواع زعفران ایرانی می‌باشد.[/box]
Export of saffron to England

روش صادرات زعفران به انگلستان

انگلستان با خرید زعفران عمده از ایران توانسته است، سهم خوبی از وارد کننده بزرگ زعفران ایرانی را به خود اختصاص بدهد. فروش زعفران و صادرات زعفران به انگلستان با قیمت های مختلفی صورت می گیرد. قیمت هر کیلو زعفران صادراتی با توجه به نوع زعفران  با دیگر انواع زعفران‌ها متفاوت است. ضمن اینکه قیمت زعفران به صورت روزانه متغیر است. این کشور کیفیت محور است و صادرات انواع زعفران به کشور انگلستان ، در کیفیت بسیار بالا انجام می شود. یکی از بهترین خریدار های زعفران ایران در اروپا و کشور انگلستان England است.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]آیا صادرات زعفران به انگلستان انجام می‌شود؟ چطوری؟! [/box]

Export of saffron to Germany

بهترین نوع زعفران برای صادرات به انگلستان England کدام است؟

در صادرات زعفران و در صادرات زعفران به انگلستان  چند نکته مهم وجود دارد البته که قیمت زعفران یکی از مهمترین موارد است . قیمت زعفران به صورت روزانه در همین سایت اعلام می شود. در بخش زیر دو نکته اساسی را می‌بینید: در ادامه روش صادرات زعفران به بازارهای جهانی و انگلستان را تشریح خواهیم کرد

شما با دو دسته مشتری در این بازار رو به رو هستند:

 1. مشتریان قیمت محور
 2. مشتریان کیفیت محور

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]در ادامه روش صادرات زعفران به بازارهای جهانی و انگلستان را تشریح خواهیم کرد[/box]

Export of saffron to England

خریداران زعفران چه کسانی هستند؟

مشتریان قیمت محور همان طور که از نامشان پیداست به دنبال خرید محصولات ارزان قیمت هستند. در بحث فروش زعفران و صادرات زعفران به انگلستان هم همین موضوع اهمیت دارد.

می‌توان زعفران پوشال معمولی را به عنوان یک پیشنهاد خوب به آنان ارائه نمود.

اما مشتریان کیفیت محور به دنبال محصولات از جمله:

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]قیمت هر یک از محصولات صادراتی به انگلستان بر اساس کیفیت زعفران تعیین می شود. [/box] زعفران های دارای کیفیت بهتر، دارای قیمت بالا تر و زعفران های دارای کیفیت پایین تر قیمت ارزان تری خواهند داشت. برای دریافت قیمت زعفران به صورت روزانه با کارشناسان ما در ارتباط شوید

 بازار صادراتی زعفران

چطوری به بازارهای جهانی و انگلستان زعفران صادر کنیم؟

با توجه به تحریم‌ها صادرات محصولات ایرانی مخصوصا زعفران کمی با دشواری انجام می‌شود. همانطور که می‌دانید شرکت الماس زعفران جهان به عنوان تولید کننده و صادرکننده انواع زعفران صادراتی از طریق نمایندگی در کشورهای ترکیه، افغانستان و… از طریق دفتر مرکزی در هلند شرایط فروش زعفران و صادرات زعفران به انگلستان و دیگر کشورهای جهان را به آسانی امکان پذیر کرده است. برای صادرات زعفران به انگلستان به روش های مختلف می توانیم همکاری داشته باشیم:

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]چنانچه قصد صادرات زعفران به انگلستان و دیگر نقاط جهان را دارید، همین الان با کارشناسان ما در ارتباط شوید 0031613963190 0031644341144[/box]

صادرات زعفران به انگلستان

صادرات زعفران به انگلستان و تمام نقاط جهان

همکاری شرکتی(قراردادی):

ما در حوزه فروشهای عمده فعالیت داریم و این امکان برای تمام شرکت‌ها مسیر است که بعد از دریافت زعفران و گواهی های بین‌المللی لازم از طرف ما، با نام برند تجاری خود اقدام به فروش در داخل ایران و یا در دیگر کشورها نمایند. شرکت های تجاری و بازرگانی که قصد فروش عمده و یا جزئی در داخل و یا دیگر کشورها دارند می توانند در بسته بندی پیش فرض شرکت ما و یا بسته بندی های مد نظر خودشان ( بنا به سفارش و بر اساس تیراژ) سفارش خود را دریافت کنند. بر اساس ظرفیت تامین شرکت ما، آماده همکاری با شرکت های صنعتی داخلی و خارجی که خود مصرف کننده و یا صادرکننده هستند، طبق یک قرارداد رسمی (سه ماهه/شش ماهه/ یک ساله/ سه ساله/ پنج ساله و …  ) هستیم.

پس از تایید اولیه سفارش و مذاکرات مقدماتی برای نحوه همکاری صادرات به انگلستان، جزئیات عقد قرارداد بطور رسمی برای شرکت مقابل ایمیل خواهد شد.

خرید و فروش زعفران

فروش زعفران و روش صادرات زعفران

همکاری شخصی( مقطعی):

از آنجایی که قیمت زعفران هر روز در حال تغییر است، شرایط تحویل و قیمتها به روز و بر اساس همان مقطع زمانی خواهد بود.

گواهینامه های موقت فقط برای صادرات همان کالا با داشتن تاریخ انقضاء صادراتی در اختیار شخص قرار خواهد گرفت.

مدارک لازم برای صادرات موقت، همراه سفارش ارسال خواهد شد.

قبل از تحویل سفارش اصلی، مقداری به عنوان نمونه برای شخص ارسال خواهد شد.

[box type=”warning” align=”aligncenter” class=”” width=””]همکاری با برند زعفران، الماس زعفران جهان چگونه است؟ [/box]

 بازار صادراتی زعفران saffron

بررسی عملکرد انگلستان در حوزه زعفران 

انگلیس در زمینه صادرات زعفران بسته بندی شده یکی از کشور های پیشگام است و توانسته از ایران و خیلی کشورهای دیگر در این حوزه پیشی گیرد.

انگلیس یکی از کشورهایی است که زعفران فله را خریداری کرده و به صورت بسته بندی شده به دیگر کشورهای جهان عرضه می کند. برخی از برند های انگلستان در زمینه زعفران با برند های اسپانیایی و اماراتی رقابت دارند.

صادرات زعفران و هزینه های گمرکی آن

بازار زعفران در انگلستان

قیمت فروش زعفران نگین صادراتی در کشور انگلستان تابع معادله این معامله است، قیمت زعفران در ایران به علاوه هزینه های جاری به علاوه سود تاجری که محصول را صادر می کند. قیمت زعفران به صورت روزانه در بازار زعفران متغیر است. شما عزیزان می‌توانید قیمت زعفران به صورت روزانه از کارشناسان ما دریافت کنید.

میزان صادرات انواع زعفران برای سرگل ممتاز ۶۰ درصد، نگین ۳۰ درصد و پوشال ۱۰ درصد می‌باشد. البته این آمار بزودی توسط همین سایت بروز رسانی خواهد شد.

خرید و فروش زعفران در انگلستان

روش صادرات زعفران چگونه است؟

ترانسپورت و جابجایی کالا از انگلستان به ایران و یا بالعکس، با توجه به شرایط از راه های هوایی، زمینی انجام می شود. البته بیشتر از طریق حمل و نقل هوایی به انگلستان ارسال می شود. این جابجایی‌ها و صادرات محصولات قبلا کمی ساده‌تر انجام می‌شد ولی با توجه به تنش‌های سیاسی بین ایران و آمریکا و انگلیس و … صادرات کالای ایرانی کمی دشوار شده است.

شرکت های الماس زعفران جهان در زمینه صادرات زعفران به انگلستان گام های قدرتمندی را برداشته است.

چنانچه قصد خرید زعفران و صادرات زعفران به انگلستان را دارید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط شوید. ما به طور ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

روش صادرات زعفران

در خرید زعفران عمده چند نکته را مد نظر داشته باشید:

 1. نوع و کیفیت زعفران ارتباط مستقیم با قیمت زعفران دارد. قیمت پایینترین کیفیت زعفران صادراتی 10 میلیون تومان و قیمت بالاترین کیفیت زعفران صادراتی 15 میلیون تومان است. البته این قیمت مربوط به نیمه اول سال 1398  است
 2. قیمت ارز بر قیمت زعفران ( این طلای سرخ ) تاثیرگذار است.
 3. قیمت بسته بندی های فروش زعفران فله متفاوت است. ( زعفران آسیب پذیر است و برای حفظ کیفیت و ظاهر زعفران فله باید دربسته بندی های مخصوص قرار گیرد )
 4. قیمت شرکت های باهم متفاوت است. شما می توانید زعفران خود را از دفتر ایران و یا نمایندگی های ما در دیگر کشورها مستقیما دریافت کنید.
 5. داشتن مجوزهای بهداشت و سلامت محصول بر قیمت زعفران موثر است.
 6. اما مهمترین عامل در تعیین قیمت، مقدار سفارش است. بر اساس مقدار سفارش، شما حتما زعفران را با تخفیف های ویژه دریافت خواهید کرد.
خرید زعفران عمده

عوامل موثر در قیمت زعفران

در خرید و فروش زعفران دو موضوع اساسی وجود دارد اول : کیفیت زعفران و بعد قیمت زعفران . همانطور که می دانید قیمت زعفران به صورت روزانه متغیر است و عوامل متعددی بر قیمت زعفران تاثیرگذار است که در این قسمت به بخشی از این دلایل می پردازیم.

 1. با توجه به نوع – کیفیت و عیار برخی مواقع قیمتها متفاوت می باشد.
 2. نوسانات قیمت ارز و دلار هم بر قیمت زعفران تاثیرگذار می باشد.
 3.  نوع بسته بندی در قیمت گذاری تاثیر دارد.
 4.  البته قیمت شرکت های عرضه کننده زعفران هم با هم متفاوت است.
 5.  داشتن گواهی نامه های بهداشت و سلامت بر قیمت زعفران موثر است
 6.  خرید و فروش شرایطی نیز قیمتها را کمی تغییر می دهد. خرید مدت دار.
 7. مقدار معامله زعفران – یعنی مقدار زعفران مورد معامله در قیمت گذاری زعفران موثر است. یک کیلو یک قیمت دارد. ۱۰۰ کیلو یک قیمت دارد
 8. و عوامل متعدد دیگر …
صادرات زعفران به انگلستان

پنهانترین تقلب در بازار فروش عمده زعفران

همانطور که می‌دانید زعفران به عنوان لوکس‌ترین کالای صادراتی در ایران است. به علت گرانبها بودن زعفران، بازار فروش زعفران فله از چشم متقلب‌ها پنهان نمانده. مخفیانه‌ترین و پنهان‌ترین تقلب در خرید و فروش هر کیلو زعفران این است که: برخی افراد به به دنبال قیمت ارزان و با کیفیت هستند، دقیقا  در همین بازار عده ای با مخلوط کردن انواع زعفران( برای مثل یک کیلو زعفران سوپر نگین با چند کیلو زعفران سرگل یا سرگل پوشال) این محصول را به اسم زعفران درجه یک با قیمت پایین تر به فروش می رسانند. درحالی که مخاطب به ظاهر زعفران می بیند، اما کیفیتها متفاوت است. و این پنهانی‌ترین تقلب در فروش زعفران است و متاسفانه بسیار هم رواج دارد. با یک پر از بهترین زعفران صادراتی، می توانید یک لیوان شربت درست کنید. تفاوت قدرت رنگ و عطر و طعم را توجه داشته باشید!
قیمت زعفران به صورت روزانه

مطمئن‌ترین روش خرید زعفران صادراتی

از آنجایی که قیمت فروش زعفران و قیمت خرید زعفران متغیر است، و قیمت زعفران به صورت روزانه اعلام می‌شود. به دلیل گرانقدر بودن زعفران، مطمئن‌ترین روش خرید زعفران صادراتی را که با کمترین هزینه انجام می شود را به شما خواهیم گفت.

 1. حتما از شرکت یا فرد فروشنده بخواهید که نمونه زعفران را برایتان ارسال کند
 2. چون شما قصد خرید زعفران فله را دارید پس بهتر این هست که مقدار نمونه از 20 گرم بیشتر و از 50 گرم کمتر باشد.
 3. به دلیل اینکه علاوه به نوع زعفران، بتوانید کیفیت عطر و حجم زعفران را  از نزدیک ببینید.
 خرید زعفران صادراتی

قیمت زعفران

همانطور که می‌دانید قیمت انواع زعفران به طور روزانه در حال تغییر است. قیمت زعفران به صورت روزانه در سایت ما بارگذاری می‌شود شما عزیزان می‌توانید با طور مستقیم با کارشناسان ما در ارتباط شده و قیمت امروز زعفران و لیست قیمت زعفران را دریافت کنید.

قیمت زعفران به صورت روزانه

منبع خبر : سایت الماس زعفران جهان Almaszaffran.ir قیمت زعفران به صورت روزانه در همین سایت بارگذاری می‌شود. صادرات زعفران به انگلستان توسط شرکت اصلی ما در هلند شرکت ‌King Business انجام می‌شود

الماس زعفران جهان

برای خرید و ثبت سفارش زعفران روی دکمه زیر کلیک کنید.

مدیر فروش زعفران 

شرکت الماس زعفران جهان شما را به خرید انواع زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!