خرید زعفران در بازار زعفران

آنچه در این متن می خوانید...

قیمت زعفران چگونه تعیین می شود؟نوسانات قیمت فروش زعفران بازارلیست قیمت انواع زعفران بروز شد!فروش آنلاین زعفران چگونه انجام می‌شود؟قیمت هر کیلو زعفران چند است؟قیمت صادرات زعفران به چه عواملی بستگی دارد؟خرید زعفران نگین و صادرات زعفران
فروش زعفران کیلویی
Rate this post
خرید زعفران در بازار زعفران تهران _ قیمت زعفران درجه یک صادراتی چگونه تعیین می‌شود؟ دریافت لیست قیمت زعفران امروز _ فروش آنلاین زعفران درجه یک بصورت عمده چگونه است؟ قیمت هر کیلو زعفران صادراتی در بازار تهران و خراسان چند است؟ خرید زعفران در بازار زعفران و صادرات زعفران چگونه انجام می شود؟ در ادامه به این سوالها پاسخ خواهیم داد.
خرید زعفران صادراتی و قیمت زعفران
خرید زعفران در بازار زعفران

قیمت زعفران چگونه تعیین می شود؟

قیمت بهترین زعفران صادراتی با توجه به نوع زعفران و عوامل دیگری که در ادامه به آن اشاره می کنیم تعیین می شود. زعفرانها بر اساس روش قطع کردن کلاله زعفران به نوع های مختلفی تقسیم می شوند از قبیل:
 1. زعفران سوپر نگین
 2. زعفران نگین
 3. زعفران سرگل
 4. زعفران پوشال
 5. خامه (ریشه) زعفران
 • اما کیفیت زعفران را عوامل دیگری تعیین می کنند. عواملی مثل:
 1. محل کشت زعفران ( آب و هوای جغرافیایی)
 2. روش کشت زعفران (سنتی و گلخانه ای)
 3. نوع مواد مغذی در روند کشت زعفران
 4. روش خشک کردن زعفران ( سنتی(ایرانی)، اسپانیایی، صنعتی)
 5. روش نگهداری زعفران
 6. و….

[toggle title=”بهترین زعفران صادراتی” state=”open”]چنانچه قصد خرید و صادرات زعفران را دارید می توانید همین حالا با کارشناسان ما در ارتباط شوید.09120658535[/toggle]

بهترین زعفران و قیمت انواع زعفران
قیمت زعفران صادراتی

نوسانات قیمت فروش زعفران بازار

قیمت خرید زعفران  در بازار زعفران صادراتی گرید 1 در وزن های بین 1 تا 10 کیلو را در جدول پایین مشاهده بفرمایید: در بازار زعفران در مهرماه 98 قیمت انواع زعفران کمی کاهش داشته است. اما این قیمت فروش زعفران در بازار زعفران  به عوامل تعددی بستگی دارد. در فصل برداشت زعفران همه ساله قیمت زعفران تغییر می‌کند در بخش بالا لیست قیمت زعفران را ملاحظه می‌کنید.
نوسانات قیمت فروش و خرید زعفران
فروش زعفران در بازار

لیست قیمت انواع زعفران بروز شد!

قیمت فروش زعفران در بازار زعفران و نوسانات آنرا در لیست زیر ملاحظه می‌کنید. [toggle title=”قیمت روز زعفران سرگل در آبان 1398 ” state=”close”]قیمت امروز زعفران سرگل معمولی 11.390[/toggle] [toggle title=”قیمت زعفران پوشال قلم دار در آبان 1398  ” state=”close”]قیمت روز زعفران صادراتی پوشال قلم دار 10.970[/toggle] [toggle title=”قیمت روز زعفران نگین در مهر 1398 ” state=”close”]قیمت زعفران نگین 11.790[/toggle] [toggle title=”قیمت روز زعفران سوپر نگین در مهر 1398 ” state=”close”]قیمت زعفران سوپر نگین 12.210[/toggle] در ادامه قیمت هر کیلو زعفران در وزن های 10 تا 25 کیلو و 25 تا 50 کیلوگرم و 50 تا 100 کیلو را به تناسب نوع زعفران می توانید مشاهده کنید.

برای دریافت لیست قیمت خرید فله زعفرانّ صادراتی در وزن های بالا لیک کنید

انواع زعفران صادراتی و قیمت فروش و خرید زعفران در بازار

فروش آنلاین زعفران چگونه انجام می‌شود؟

در ایران فروشگاه‌های اینترنتی بازار خوبی داست. به طور مثال؛ سایت دیجی کالا که یکی از فروشگاه‌های بزرگ اینترنتی است. فروش آنلاین زعفران در این سایت‌ها هم انجام می‌شود. البته قیمت فروش زعفران در بازار زعفران و سایت‌ها و بازار با هم فرق دارند.
 1. چنانچه با نوع های مختلف و گرید های کیفیتی آن آشنایی نداشته باشید می توانیم بین 200 تا 250 گرم نمونه برایتان ارسال کنیم و بعد از بررسی و تایید شما، سفارش اصلی را ارسال خواهیم کرد.
 2. همان زعفرانی را که در کشور و بازار مد نظر شما عرضه می کنیم را تقدیمتان خواهیم کرد.
 3. سفارش را بر اساس دستور شما در ایران و یا در کشور مقصدتان تحویل خواهیم داد.
 4. تمام گواهینامه های بهداشتی و استانداردهای سفارش شما همراه سفارش اصلی برایتان ارسال خواهد شد.
 5. اگر سازمان بازرسی بین‌المللی خاصی مد نظرتان باشد تمام آنالیزهای زعفران از همان مرکز تهیه و همراه سفارش اصلی برایتان ارسال خواهد شد.

 چنانچه قصد خرید و صادرات زعفران را دارید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط شوید. 09120658535

خرید و صادرات زعفران و فروش آنلاین زعفران

قیمت هر کیلو زعفران چند است؟

همانطور که می‌دانید زعفران کی از گرانترین ادویه در جهان است. درحالی که کشورهای مختلفی مثل افغانستان، مراکش و… زعفران کشت می کنند، پایتخت کشت زعفران در ایران است. این محصول در ایران قیمت مشخصی دارد اما باز هم با این وجود شاهد قیمت های مختلفی در بازار هستیم. به طوری که قیمت هر کیلو زعفران نگین صادراتی و سوپر نگین بین 12.000.000 تا 13.00.000 می‌باشد. با توجه به نوسانات قیمت فروش زعفران، قیمت خرید هر کیلو زعفران در بازار زعفران رضا مشهد کمی متفاوت‌تر یعنی گرانتر می‌باشد. قیمت فروش و خرید زعفران در بازار رضای مشهد

قیمت صادرات زعفران به چه عواملی بستگی دارد؟

به نظر شما قیمت صادرات زعفران و قیمت فروش زعفران به چه عواملی بستگی دارد؟ در حوزه صادرات زعفران عوامل مختلفی در تعیین قیمت موثر هستند، مثل:
 1. کیفیت زعفران
 2. نوع زعفران
 3. گواهی های گمرکی ارائه شده توسط شرکت ها
 4. مقدار سفارش
 5. آنالیزهای انجام شده بر روی زعفران
 6.  برند زعفران و مارک های زعفران
 7. و…
شرکت الماس زعفران جهان در حوزه تولید و صادرات زعفران فعالیت می کند، اگر شما هم قصد خرید زعفران مرغوب را دارید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط شوید.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]تفاوت لیست قیمت زعفران درجه یک در برند های زعفران چیست؟[/box]

انواع زعفران و قیمت صادرات زعفران نگین

خرید زعفران نگین و صادرات زعفران

همکاری با شرکت الماس زعفران جهان شرکت با شرکت (قراردادی):

 1. ما در حوزه فروشهای عمده فعالیت داریم و این امکان برای تمام شرکت‌ها مسیر است که بعد از دریافت زعفران و گواهی های بین‌المللی لازم از طرف ما، با نام برند تجاری خود اقدام به فروش در داخل ایران و یا در دیگر کشورها نمایند.
 2. شرکت های تجاری و بازرگانی که قصد فروش عمده و یا جزئی در داخل و یا دیگر کشورها دارند می توانند در بسته بندی پیش فرض شرکت ما و یا بسته بندی های مد نظر خودشان ( بنا به سفارش و بر اساس تیراژ) سفارش خود را دریافت کنند.
 3. بر اساس ظرفیت تامین شرکت ما، آماده همکاری با شرکت های صنعتی داخلی و خارجی که خود مصرف کننده و یا صادرکننده هستند، طبق یک قرارداد رسمی (سه ماهه/شش ماهه/ یک ساله/ سه ساله/ پنج ساله و …  ) هستیم.
 4. پس از تایید اولیه سفارش و مذاکرات مقدماتی برای نحوه همکاری صادرات ، جزئیات عقد قرارداد بطور رسمی برای شرکت مقابل ایمیل خواهد شد.
فروش زعفران در فروشگاه آنلاین زعفران همکاری با شرکت الماس زعفران جهان شرکت با شخص( مقطعی):
 1. از آنجایی که خرید زعفران درجه یک صادراتی در حال تغییر است، شرایط تحویل و قیمت هر کیلو زعفران به روز و بر اساس همان مقطع زمانی خواهد بود.
 2. گواهینامه های موقت فقط برای صادرات همان کالا با داشتن تاریخ انقضاء صادراتی در اختیار شخص قرار خواهد گرفت.
 3. مدارک لازم برای صادرات موقت، همراه سفارش ارسال خواهد شد.
 4. قبل از تحویل سفارش اصلی، مقدار 250 تا 500 گرم  به عنوان نمونه برای شخص ارسال خواهد شد.
لیست قیمت زعفران همه روزه در سایت شرکت الماس زعفران جهان بارگذاری می‌شود.

[box type=”warning” align=”aligncenter” class=”” width=””]همکاری با برند زعفران، الماس زعفران جهان

زعفران نگین و قیمت فروش و خرید هر کیلو زعفران در بازار رضا مشهد
خرید زعفران در بازار زعفران
منبع: سایت الماس زعفران جهان AlmasZaferan.ir قیمت فروش زعفران و خرید زعفران در بازار زعفران در تهران و مشهد و همچنین لیست قیمت زعفران را از سایت ما دریافت بفرمایید.
دپارتمان فروش و صادرات زعفران

برای خرید و ثبت سفارش زعفران لطفاً روی دکمه زیر کلیک کنید.

مدیر فروش زعفران 

شرکت الماس زعفران شما را به خرید انواع زعفران درجه یک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.