قیمت خرید و فروش زعفران فله

آنچه در این متن می خوانید...

اقیمت خرید و فروش زعفران کیلویی امروز چند است؟فروش انواع زعفران صادراتی کیلوییخرید زعفران عمده از کشاورز چگونه است؟نحوه همکاری با شرکت الماس زعفران جهانمنبع : AlmasZaffran.ir
sales-of-saffron-in-indonesia
Rate this post
قیمت خرید و فروش زعفران فله در فصل برداشت زعفران بسیار مناسب برای معاملات عمده زعفران می باشد. اما امروز قیمت خرید و فروش زعفران کیلویی چند است؟ چگونه با مراکز فروش انواع زعفران صادراتی کیلویی در ارتباط شویم؟ خرید زعفران عمده از کشاورز چگونه است؟ شرکت الماس زعفران جهان تولیدکننده و صادرکننده زعفران می باشد و قیمت انواع زعفران را بصورت روزانه در این سایت منتشر می کند. چنانچه قصد خرید و صادرات زعفران را دارید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط شوید.
خرید و فروش زعفران
قیمت خرید و فروش زعفران فله

اقیمت خرید و فروش زعفران کیلویی امروز چند است؟

امروز قیمت خرید و فروش زعفران کیلویی چند است؟ قیمت خرید و فروش زعفران کیلویی در تهران و مشهد با درجه کیفی گرید 1 در وزن های بین 1 تا 10 کیلو را در جدول پایین مشاهده بفرمایید: [toggle title=”قیمت روز زعفران سرگل در مهر 1398 ” state=”close”]قیمت امروز زعفران سرگل معمولی 11.960[/toggle] [toggle title=”قیمت زعفران پوشال قلم دار در مهر 1398  ” state=”close”]قیمت روز زعفران صادراتی پوشال قلم دار 11.270[/toggle] [toggle title=”قیمت روز زعفران نگین در مهر 1398 ” state=”close”]قیمت زعفران نگین 12.980[/toggle] toggle title=”قیمت روز زعفران سوپر نگین در مهر 1398 ” state=”close”]قیمت زعفران سوپر نگین 13.290[/toggle] در ادامه قیمت خرید و فروش زعفران فله در وزن های 10 تا 25 کیلو و 25 تا 50 کیلوگرم و 50 تا 100 کیلو را به تناسب نوع زعفران می توانید مشاهده کنید.

برای دریافت لیست قیمت خرید زعفرانّ صادراتی فله در وزن های بالا لیک کنید

فروش زعفران کیلویی
قیمت خرید و فروش زعفران کیلویی

فروش انواع زعفران صادراتی کیلویی

فروش انواع زعفران صادراتی در مراکز متعددی در بازارهای مشهد و تهران رونق دارد. اغلب مراکز فروش زعفران در ایران صرفا فروشنده زعفران هستند. اما خرید زعفران از مرکز فروش الماس زعفران جهان چه مزیتی دارد؟ در این مرکز تمام کارهای تولید تا صادرات زعفران زیر نظر متخصصین و کارشناسان این شرکت و با استانداردهای بین المللی انجام می شود.
همانطور که پیش تر به آن اشاره کردیم، شرکت الماس زعفران جهان تولید کننده و صادرکننده انواع زعفران صادراتی درجه یک در ایران و افغانستان و مراکش می باشد.
چنانچه قصد خرید زعفران های ایران ، زعفران های افغانستان، زعفران های مراکش و  زعفران های اسپانیا را دارید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط شوید. [box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]چنانچه قصد خرید زعفران بصورت کیلویی را دارید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط شوید.09120658535[/box]
فروش انواع زعفران
فروش انواع زعفران صادراتی کیلویی

خرید زعفران عمده از کشاورز چگونه است؟

مهمترین مزیت ارتباط با مجموعه الماس زعفران جهان، این است که شما زعفران صادراتی  را با قیمت تولیدی تحویل خواهید گرفت. ( ما زعفران را کشت می کنیم و با گذر از مراحل اخذ گواهی و مدارک های صادراتی و لابراتوار و…. شما می توانید زعفرانی که آماده صادرات است را دریافت کنید) دومین و بدیهی ترین مزیت این است که : افراد و شرکتهایی که به عنوان واسطه بین تولیدکننده و مشتری فعالیت می کنند، بیشترین سود را از طریق خرید و فروشهای فله زعفران خواهند داشت. چرا که هزینه های بسته بندی و ….. را متحمل نمی شوند و زعفران را بصورت فله با قیمتی مناسب تر به نسبت بسته بندی های جزئی دریافت و در نتیجه سود بهتری خواهند داشت.

شرکت الماس زعفران جهان که به عنوان یک تولیدکننده در ایران و افغانستان زعفران کشت می کند، می تواند در وزن های مختلف نوع های گوناگون زعفران را تقدیمتان کند. [box type=”success” align=”” class=”” width=””]جهت ثبت سفارش همین حالا با کارشناسان ما در ارتباط شوید. 09120658535[/box]

خرید زعفران عمده
خرید زعفران عمده از کشاورز

نحوه همکاری با شرکت الماس زعفران جهان

همکاری شرکتی(قراردادی):

  1. ما در حوزه فروشهای عمده فعالیت داریم و این امکان برای تمام شرکت‌ها مسیر است که بعد از دریافت زعفران و گواهی های بین‌المللی لازم از طرف ما، با نام برند تجاری خود اقدام به فروش در داخل ایران و یا در دیگر کشورها نمایند.
  2. شرکت های تجاری و بازرگانی که قصد فروش عمده زعفران و یا فروش جزئی در داخل و یا دیگر کشورها دارند می توانند در بسته بندی پیش فرض شرکت ما و یا بسته بندی های مد نظر خودشان ( بنا به سفارش و بر اساس تیراژ) سفارش خود را دریافت کنند.
  3. بر اساس ظرفیت تامین شرکت ما، آماده همکاری با شرکت های صنعتی داخلی و خارجی که خود مصرف کننده و یا صادرکننده هستند، طبق یک قرارداد رسمی (سه ماهه/شش ماهه/ یک ساله/ سه ساله/ پنج ساله و …  ) هستیم.
  4. پس از تایید اولیه سفارش و مذاکرات مقدماتی برای نحوه همکاری صادرات ، جزئیات عقد قرارداد بطور رسمی برای شرکت مقابل ایمیل خواهد شد.
شرکت صادرکننده زعفران
فروش و صادرات زعفران فله
همکاری شخصی( مقطعی):
  1. از آنجایی که قیمت خرید و فروش زعفران فله در تهران و مشهد در حال تغییر است، شرایط تحویل و قیمت هر کیلو زعفران به روز و بر اساس همان مقطع زمانی خواهد بود.
  2. گواهینامه های موقت فقط برای صادرات همان کالا با داشتن تاریخ انقضاء صادراتی در اختیار شخص قرار خواهد گرفت.
  3. مدارک لازم برای صادرات موقت، همراه سفارش ارسال خواهد شد.
  4. قبل از تحویل سفارش اصلی، مقدار 250 تا 500 گرم  به عنوان نمونه برای شخص ارسال خواهد شد.
[box type=”warning” align=”aligncenter” class=”” width=””]همکاری با برند زعفران، الماس زعفران جهان
زعفران صادراتی و قیمت زعفران در بازار
خرید زعفران صادراتی

منبع : AlmasZaffran.ir

دپارتمان فروش و صادرات زعفران

برای خرید و ثبت سفارش زعفران لطفاً روی دکمه زیر کلیک کنید.

مدیر فروش زعفران 

شرکت الماس زعفران شما را به خرید انواع زعفران درجه یک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.