مجموعه الماس زعفران شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت هر کیلو زعفران در دی ماه 97

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت هر کیلوگرم زعفرانکاهش قیمت زعفرانبازار بورس زعفران
قیمت هر کیلو زعفران در دی ماه 97

با توجه به شرایط بازار زعفران قیمت هر کیلو زعفران حدود 11.500.000 یازده میلیون و پانصد هزار تومان اعلام شده است. در مطلب زیر قیمت هر کیلوگرم زعفران در دی ماه و کاهش قیمت زعفران و بازار بورس زعفران را در سایت زعفران بررسی خواهیم کرد. در ادامه… مدیر عامل سازمان تعاون روستایی گفت: قیمت هر کیلو زعفران سوپر نگین بین 10 میلیون تا 11.5 میلیون تومان خرید و فروش می شود. البته قیمت زعفران با توجه به نوع _ عیار _ عرضه و تقاضا در شهرهای مختلف متفاوت است. این اختلاف قیمتی زیاد نیست ولی حدود قیمت زعفران مشخص است. شما علاقمندان به صادرات زعفران که قصد تجارت زعفران را دارید، برای تهیه بهترین زعفران صادراتی میتوانید با متخصصان شرکت ما در ارتباط شوید.

قیمت هر کیلوگرم زعفران

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی سازمان تعاون روستایی ایران، مدیر عامل سازمان تعاون روستایی گفت: قیمت هر کیلوگرم سوپر نگین ۱۰ میلیون تا ۱۱ میلیون و پانصد هزار تومان، نگین ۹ میلیون تا ۹ میلیون و پانصد هزار تومان و سر گل از قرار هر کیلو ۸ میلیون و ششصد هزار تومان است.

  • زعفران سوپر نگین 10 تا 11.5 میلیون
  • زعفران نگین 9 تا 9.5 میلیون
  • زعفران سرگل 8 تا 8.600 میلیون
قیمت هر کیلو زعفران در دی ماه 97
قیمت هر کیلو زعفران در دی ماه 97

کاهش قیمت زعفران

آقای حسین شیرزاد معاون وزیر جهاد کشاورزی و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور در حاشیه “نشست تعاونی های تخصصی محصولی زنجیره های ارزش کشاورزی با محوریت زعفران” عنوان کرد:

سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور، برداشت زعفران در سال جاری و رصد بازار متوجه شد که قیمت گل روند صعودی خوبی داشته است. اما متاسفانه  با ورود عوامل واسطه و سودجو و تبانی آنها در بازار، قیمت زعفران ظرف مدت کوتاهی با شیب کاهنده روبرو شد و در همین راستا با ورود شبکه تعاون روستایی استان خراسان رضوی و اتحادیه ملی باغداران به بازار زعفران و خرید بیش از 800 تن گل زعفران (معادل 8 تن زعفران خشک) با 17 مرکز خرید فعال در فصل برداشت و خرید و فروش بیش از 4 و نیم تن زعفران که توسط اتحادیه تعاونی تولید انجام گردید، تعادل نسبی تا حد نسبتاً قابل قبولی در بازار ایجاد و از روند نزولی قیمت زعفران در بازار تا حد زیادی جلوگیری نمودیم.

وی گفت: ازسوی دیگر با پیگیری انجام شده توسط اتحادیه های تعاونی روستایی و اتحادیه تعاونی های روستایی استان به ظرفیت 3 تن تایید و مراحل نهایی اجرائی انبار اتحادیه تعاونی تولید استان نیز به ظرفیت 3 تن درحال پیگیری بوده است. البته تصویب و راه اندازی قراردادهای اختیار معامله زعفران نگین و پوشال و مشخصات قرارداد مربوط به آنها در تاریخ 16/7/97 توسط بورس کالا موفقیت بزرگی برای بازار زعفران بود.

قیمت هر کیلو زعفران در دی ماه 97
قیمت هر کیلو زعفران در دی ماه 97

بازار بورس زعفران

البته سازمان مرکزی تعاون روستایی و بعضی از مسئولین ورود محصول زعفران را به بازار بورس کالا موفقیت بزرگ میدانند. اما برخی از کارشناسان و متخصصان و کشاورزان و تاجران نظر متفاوتی دارند. افزایش و کاهش بی دلیل قیمت زعفران و همچنین ورود دلالان و سودجویان در این عرصه ضربه و آسیبی به صنعت زعفران و صادرات آن است. صنعت زعفران چه در حوزه کشت و چه در حوزه بسته بندی و چه در حوزه صادرات زعفران نیاز به حمایت جدی دولت دارد. به نظر میرسد مسئولین محترم باید بیشتر از پیش به موضوع زعفران توجه و دقت بیشتری داشته باشند.

شرکت الماس زعفران جهان در حوزه کاشت _ برداشت و مخصوصاً صادرات زعفران گامهای اساسی و مهمی را برداشته است. شما عزيزانی که قصد تجارت زعفران را دارید، برای تهیه زعفران و دریافت مشاوره رایگان میتوانید با متخصصان شرکت ما در ارتباط شوید. و همچنین اطلاعات کامل را از سایت زعفران شرکت و یا کانال تلگرامی و صفحه اینستاگرام شرکت دریافت کنید.

قیمت هر کیلو زعفران در دی ماه 97
قیمت هر کیلو زعفران در دی ماه 97
الماس زعفران جهان

برای خرید و ثبت سفارش زعفران روی دکمه زیر کلیک کنید.

مدیر فروش زعفران 

مجموعه الماس زعفران شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!