صادرات زعفران درجه یک به هند

آنچه در این متن می خوانید...

بهترین نوع زعفران صادراتیبزرگترین مصرف کننده های جهان
صادرات زعفران درجه یک به هند
Rate this post

شرایط صادرات زعفران درجه یک به هند چگونه است؟ مقدار مجاز صادرات زعفران درجه یک به هند چقدر است؟ قیمت هر یک از محصولات مخصوص جهت بسته بندی با دیگر انواع محصولات متفاوت است. زعفران سرگل و زعفران نگین صادراتی بهترین گزینه برای صادرات می باشد. کشور هندوستان از واردات زعفران ایرانی به کشورشان جلوگیری می کنند و صادرات زعفران به هند دارای تعرفه های زیادی است. واردات زعفران ایرانی به هند دارای پیچیدگی های فراوانی است. در حال حاضر هند به افغانستان امتیازاتی داده و بدون ممنوعیت یا محدودیتی زعفران افغانستان را وارد می‌کند.

بهترین نوع زعفران صادراتی

بر اساس آمار گمرک در شش ماه نخست سال، بالغ بر ۱۱ تن زعفران به صورت رسمی به افغانستان صادر شده و با توجه به این که صادرات زعفران ایران به هند ممنوع است، این محصول از افغانستان بدون هیچ مشکلی به هند صادر می شود.

صادرات زعفران عمده - فله
صادرات زعفران عمده – فله

هند جزو اصلی ترین کشورهای صادرکننده به ایران است ولی با این حال صادرات زعفران به هند دارای پیچیدگی های زیادی است.صادرات زعفران ایرانی با تعرفه پایینی به کشورهای اروپایی مانند اسپانیا که خود از بزرگترین صادرکننده های جهان به حساب می آید ، صورت می گیرد ولی صادرات زعفران به هند با تعرفه ای نزدیک به 30% انجام میشود.

روش صادرات زعفران فله
روش صادرات زعفران فله

بزرگترین مصرف کننده های جهان

 هند  یکی از بزرگترین مصرف کننده های جهان از ادویه است. قیمت جهانی  خرید و فروش زعفران صادراتی  در هند با توجه به کیفیت و نوع زعفران متفاوت است. مردمان  هندوستان از زعفران برای درمان انواع بیماری ها و در پخت و پزهای خود بسیار استفاده می کنند.

در هندوستان از زعفران ایران  اغلب برای برای درمان بیماری های کلیوی و مثانه و همچنین استعمال خارجی بصورت مرطوب کردن پوست با زعفران انجام می شود.

صادرات زعفران
صادرات زعفران

 شرکت الماس زعفران جهان به طور مستقیم زعفران کشت کرده – بسته بندی و بعد به متقاضیان ارجمند ارایه میکند

واردات و صادرات – توزیع و پخش زعفران صادراتی ۱۰۰٪ ارگانیک

واردات و صادرات زعفران
واردات و صادرات زعفران
دپارتمان فروش و صادرات زعفران

برای خرید و ثبت سفارش زعفران لطفاً روی دکمه زیر کلیک کنید.

مدیر فروش زعفران 

شرکت الماس زعفران شما را به خرید انواع زعفران درجه یک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.