مجموعه الماس زعفران شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

راه حل ورود زعفران به چین

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشکلات صادرات زعفران ایران به چینتعرفه صادرات زعفران به چینمجوزهای لازم  جهت صادرات زعفران به چینزعفران افغانستان در چین و هند
قیمت خرید و فروش زعفران

کشور چین یکی از مهمترین شرکای تجاری ایران محسوب می شود. بحث تحریم های اقتصادی ایران راه صادرات را برای کالاهای ایرانی ازجمله زعفران دشوار کرده است. در ادامه راه حل ورود زعفران به چین را بررسی خواهیم کرد. راه حل ورود زعفران به چین مراحل مختلفی دارد. کشور چین برای توسعه اقتصادی با افغانستان، عوارض گمرکی و بانکی از این کشور دریافت نمی کند.

مشکلات صادرات زعفران ایران به چین

چین بازار خوبی برای صادرات ایران است. طبق آمار صادرات زعفران به چین در سالهای گذشته، چین سالانه ظرفیت ۳0تا ۴۰تن واردات زعفران را دارد. اما مشکل اصلی صادرات به چین این است که به دلیل تحریم، صادرکنندگان از طریق بانک ایران نمی توانند ارز خود را برگردانند. یکی از راه حل ورود زعفران به چین این است که محصولات ایران از کشور دومی به کشور مقصد ارسال شود. در همین راستا شرکت الماس زعفران جهان در زمینه صادرات زعفران به چین گام های مهمی را برداشته است. شرکت ما از طریق دفاتر خود در دبی و افغانستان براحتی زعفران را به تمام نقاط دنیا از جمله چین صادر کند.

راه حل ورود زعفران به چین
راه حل ورود زعفران به چین

تعرفه صادرات زعفران به چین

یکی دیگر از مشکلات صادرات زعفران به چین قیمت تمام شده محصولات و کالاها است. این تعرفه های بسیار بالا می باشد. همین کالاها توسط کشور هند، پاکستان و اندونزی با قیمتی پایین تر از ایران صادر می شود. به همین دلیل رقابت سنگین تر می شود. به عبارتی ما با تعرفه های گوناگون مسیر صادرات را برای کالایی مثل زعفران سخت کرده ایم. راه حل ورود زعفران به چین کم کردن این تعرفه ها و یا اصلاح برخی قوانین گمرکی می باشد. تعرفه صادرات زعفران به چین بالای ۳۰٪ درصد است در حالیکه برای دیگر نقاط دنیا زیر ۱۰٪ درصد است. برای شرکت های ایرانی تنها در صورت پرداخت عوارض ۳۸٪ درصدی که بسیار بالا است امکان پذیر است. شرکت الماس زعفران جهان با دفاتر فعال خود در ایران ـ افغانستان – ترکیه ـ هلند ـ آلمان ـ فرانسه و … آماده همکاری در زمینه  صادرات زعفران می باشد.

 

تعرفه صادرات زعفران به چین
تعرفه صادرات زعفران به چین

مجوزهای لازم  جهت صادرات زعفران به چین

بیشترین مورد مصرف زعفران در کشور چین مصارف دارویی آن است. وارد کردن زعفران به این کشور با محدودیت‌ها و کنترل‌هایی زیادی همراه است. البته بجز چین، کشور هند هم شرایط مشابهی دارد. ورود زعفران به این کشورها نیاز به مجوزهای بین المللی دارد. شرکت الماس زعفران صادرات زعفران به کشور چین و هند را انجام میدهد. شما علاقمندان تجارت زعفران جهت دریافت مشاوره رایگان می توانید با  متخصصان ما در ارتباط شوید.

 

تعرفه صادرات زعفران به چین
تعرفه صادرات زعفران به چین

زعفران افغانستان در چین و هند

در حال حاضر چین و هند به افغانستان امتیازاتی داده اند. و بدون ممنوعیت یا محدودیتی زعفران افغانستان را وارد می‌کنند. یکی از گام های مهم شرکت الماس زعفران جهان در راستای صادرات، ایجاد دفتر نمایندگی در افغانستان – شهر هرات می باشد. زعفران را در افغانستان کشت میکنیم و به تمام نقاط جهان از جمله چین و هند و … به صور مستقیم صادر میکنیم. صادرات زعفران به اروپا و کشورهای خاورمیانه مانند کویت، قطر و دوبی بدون پیچیدگی و با تعرفه‌های پایین و زیر ۱۰درصد انجام می‌شود اما تعرفه در مورد چین بالای ۳۰درصد است.

صادرات زعفران به چین
صادرات زعفران به چین

شرکت الماس زعفران جهان به طور مستقیم زعفران کشت کرده – بسته بندی و بعد به متقاضیان ارجمند ارایه میکند

واردات و صادرات – توزیع و پخش زعفران صادراتی ۱۰۰٪ ارگانیک

الماس زعفران جهان

برای خرید و ثبت سفارش زعفران روی دکمه زیر کلیک کنید.

مدیر فروش زعفران 

مجموعه الماس زعفران شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!