شرکت الماس زعفران شما را به خرید انواع زعفران درجه یک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 

بزرگترین بازار صادراتی در امریکای لاتین

آنچه در این متن می خوانید...

مکزیک چگونه بزرگترین بازار صادراتی در امریکای لاتین شد؟اهمیت مکزیک برای صادرات زعفرانمشکلات صادرات زعفران به مکزیکشیوه صادرات زعفران به مکزیک
خرید و فروش زعفران

به گزارش مجله لاتین‌وکس (Latin vex) ارزش تجارت ایران با کشورهای منطقه آمریکای لاتین رشد 9/0 %  داشته است. در این بستر بزرگ صادراتی در آمریکای لاتین، صادرات زعفران همچنان مورد توجه قرار دارد.  اما فاصله همچنان بحث مهمی در صادرات زعفران به مکزیک است. در ادامه آسانترین روش صادرات زعفران به مکزیک را  از جنبه های مختلف بررسی خواهیم کرد.

 

مکزیک چگونه بزرگترین بازار صادراتی در امریکای لاتین شد؟

برزیل اولین شریک تجاری ایران و آرژانتین و مکزیک دومین و سومین شرکای بزرگ تجاری ایران در منطقه آمریکای لاتین هستند.

در سالهای اخیر رشد تجارت ایران در منطقه آمریکای لاتین مربوط به مکزیک با 1242.7 درصد بود. بیشتر این رشد مدیون افزایش 5108.6 درصدی صادرات ایران به مکزیک بود. سال قبل ایران به مکزیک 127.61 صادرات داشت. در حقیقت مکزیک بزرگترین بازار ایران در منطقه آمریکای لاتین محسوب می‌شود.

 

اهمیت مکزیک برای صادرات زعفران

ایالات متحده مکزیک در آمریکای شمالی از بازارهای مساعد و بالقوه برای صادرات زعفران ایران است. مکزیک یازدهمین اقتصاد بزرگ دنیاست. اهمیت تجاری این ایالت جمعیت بیش از ۱۲۰ میلیون نفری آن است. صادرات زعفران به مکزیک به عنوان یک بازار مساعد بالقوه در صورت شناخت و آموزش های ورود به این بازار می تواند سودآوری خوبی را دربر داشته باشد. در همین راستا شرکت الماس زعفران جهان گام های قدرتمندی را برداشته است.

بزرگترین بازار صادراتی در امریکای لاتین
بزرگترین بازار صادراتی در امریکای لاتین

مشکلات صادرات زعفران به مکزیک

یکی از عمده‌ترین مشکلات ایران در موضوع ارتباط با مکزیک فاصله بسیار زیاد 14 هزار کیلومتری با این کشور است.

در سالهای اخیر مسئولان ایرانی تلاش بر این داشتند تا از طریق جذب گردشگران از مکزیک بازار محصولات غذایی از جمله زعفران را رونق دهند.

شرکت الماس زعفران جهان با داشتن دفاتر و نمایندگی های فعال خود در کشورهای مختلفی  از جمله هلند، فرانسه، بلژیک، ایتالیا و…. آماده همکاری جهت صادرات زعفران به مکزیک و دیگر نقاط دنیا است. عزیزانی که قصد صادرات زعفران به مکزیک و هر مقصد دیگری را دارند می توانند جهت دریافت مشاوره رایگان بصورت 24 ساعته با متخصصان شرکت ما در ارتباط شوید.

مشکلات صادرات زعفران به مکزیک
مشکلات صادرات زعفران به مکزیک

شیوه صادرات زعفران به مکزیک

صادرات زعفران از ایران  به دلیل عوارض بالای صادرات، بصورت چمدانی انجام می شود. شرکت الماس زعفران جهان از طریق نمایندگی های فعال خود در دیگر کشورها امکان صادرات زعفران به مکزیک را با روش های مختلفی از جمله ارسال هوایی با کمترین تعرفه را فراهم کرده است.

 

شرکت الماس زعفران جهان به طور مستقیم زعفران کشت کرده – بسته بندی و بعد به متقاضیان ارجمند ارایه میکند

واردات و صادرات – توزیع و پخش زعفران صادراتی ۱۰۰٪ ارگانیک

خرید عمده زعفران فله
خرید عمده زعفران فله
الماس زعفران جهان

برای خرید و ثبت سفارش زعفران روی دکمه زیر کلیک کنید.

مدیر فروش زعفران 

شرکت الماس زعفران شما را به خرید انواع زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

error: Content is protected !!
تماس بگیرید